0 oy
1,187 göst.
Aile kategorisinde (1,491 puan) tarafından
Eşimle birbirimizi severek evlendik. Evlenmekten hiç pişman olmadım ama ailemi ziyarete gidip geri dönünce sanki ilk günkü gibi hissediyorum. Evleneli 2 ay oldu, alışmam için daha zaman vardır belki ama sanki bu his hiç bitmeyecek gibi. Bunu yaşayanlar vardır diye düşünüyorum, sizler nasıl atlattınız bu durumu

45 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebek olunca geçer cnm ben evimi çok seviyordum eşimide hala ama ilk aylar öyle oluyo
-Reklam-
0 oy
(942 puan) tarafından
Bende öyleydim canım çocuğum olana kadar hep ağladım 1 sene ağlayarak geçti hatta eşim artık goturmicem seni agliyosun dönerken diyodu yada anlasiyorduk gidicez dönünce aglamican diye. Ama geçiyor bebiş olunca
0 oy
(315 puan) tarafından
Bende yurtdışındayim eşimle Türkiyeye beraber gitmiştim sonra o dönmüştü onu uğurlarken havaalaninda ağlamıştım ailemden ayrılırken ağlamadım nedense ama yanlız Trye gelince eşim beni uğurlarkende ağladım belii ilk ayrılık eşimle ondandı
0 oy
(252 puan) tarafından

1 yıllık evliyiz ilk kez eşimden ayrı 3 gün babamgilde kaldım ondada ben eşime kızdım ailemin yanında kalacam dedim zorla kaldım 3. gün  gelip beni aldı bir sarılıyor bir öpüyo sanki bana hasret kalmış gibi güzel bir duygu:D

0 oy
(3,853 puan) tarafından
Bende sandimki iki yil diyorsun.daha erken iki ay neki.alisorsin zanla
0 oy
tarafından
Ev falan değil ama ailemin yanına gece yarısı ulaşabilmiştik geçen gittiğimizde martın ortasında gittik ve o kar kıyamette hepsi apartmanın önüne inmiş bizi bekliyorlardı annem babam kardeşlerim o kadar ağladım ki giderken de annem babam kardeşlerim baya üzgün oluyorlar gözlerinden yaş süzülürken onları öyle görünce dayanamıyorum ben de. Bana annem babamdan ayrılmak çok zor geliyor bir daha bir sene göremeyecek olmak...
0 oy
tarafından
Bebeğim olana kadar devam etti. 1.5 sene sürdü. Ne zaman kızım oldu geçti. Ama hala biraz buruk olurum dönerken.

Evlendiğimin sabahı koşup gitmek istedim geri. Eşimle severek evlendik ama. Çok tuhaf oldum ağladım rahat 2.3 gün. İçimde bir boşluk. 
(1,491 puan) tarafından
Tam olarak hissetlerimi yazmışsınız. Eşime çok aşığım ama hep bir tuhaflık oluyor. Bazen telefonda konuşurken bile üzülüyorum
tarafından
Zamanla azalıyor merak etme :)
(1,491 puan) tarafından
İnşallah ya
0 oy
(13,099 puan) tarafından

4 senelik evliyim hala dönerken ağlıyorum 2 çocuğum var hatta kalırken dahi bir gun önceden moralim.bozulmaua başlar:) Tabi eşim askeri persenol başka şehirdeyiz bu yüzden daha da ağır geliyor 

0 oy
(13,278 puan) tarafından
O da bir şey mi ben eve gelince evli olduğumu unutuyorum eşim sevgilim veya nişanlımmış gibi davranıyorum geri dönünce evliliği garipsiyorum adamı yanıma yanaştırmıyorum :)) 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
hic olmadi evim evim güzel evim ☺️
0 oy
(7,690 puan) tarafından
4 senedir hala ben de öyleyim 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Daha çok yeni evlisin böyle olman normal canım 
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Ay bende ablamlar oturmaya gelirdi eve gitcekleri zaman aglardim:D

0 oy
(7,756 puan) tarafından
Bende olmadı hiç evlendim 7 ay sonra annemlere gittim aramızda 1 günlük yol var eşimi çok özlemiştim :)
0 oy
(676 puan) tarafından
Canm ya ben evleneli 2 yıl oldu her gidip geri geldigimde ayni seyi hisederim
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Çocuk olunca degisirsin bu sefer istesende kalamazsin rahat vermez çünkü doğru evine :))
0 oy
(678 puan) tarafından
Zamanla geçiyor daha sonra eşinden ayrılıp annene giderken öyle hissetmeye başlayacaksın 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Geçiyor belli vakitten sonra

0 oy
(44,744 puan) tarafından
Bebiş olunca hepsi geciyo emin ol 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Benim doğup büyüdüğüm ev baba evim kentsel dönüşüm sebebiyle yıkıldı. Ondan sonra alıştım kendi evime :))) 

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 1,484 göst.
0 oy
20 cevap 245 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 497 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 206 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu