0 oy
1,180 göst.
Aile kategorisinde (1,449 puan) tarafından
Eşimle birbirimizi severek evlendik. Evlenmekten hiç pişman olmadım ama ailemi ziyarete gidip geri dönünce sanki ilk günkü gibi hissediyorum. Evleneli 2 ay oldu, alışmam için daha zaman vardır belki ama sanki bu his hiç bitmeyecek gibi. Bunu yaşayanlar vardır diye düşünüyorum, sizler nasıl atlattınız bu durumu

45 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Güldüm kusura bakma. Bende ilk 1 sene evden dönerken sürekli ağlardım. Eşim nerede ağlayacağım bile bilirdi. Arabada evet geliyor şimdi derdi. Bende başlardım ağlamaya. Ama çocuk olunca geçti. :)
(3,148 puan) tarafından
Yemin ederim her harfi ile sen bensin Helena :D
:D
(119,250 puan) tarafından
benimki gecmiyo
(4,040 puan) tarafından
Ahahahaha aynı biz ağlamak değil de arabaya biner binme güzel bir kavga kopardı ağlardım sonra konuşurduk eve barismis olarak girerdik. Yol biraz uzun :D
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Zamanla geçiyor canım daha çok yeni evlisin evine daha alismamissin kabulenmemissin bile biz eşimle konuşunca bizim oradaki bakalr varya vb şeyler söylerdim bizim ordakinden kastım annemlerin eviydi :D şimdi 4 sene oldu benim evim var bide annemin evi var  
(1,449 puan) tarafından
Bu bende de var, hala ailemin evi için bizimkiler diye konuşuyorum. Sanki erken evlenmişim gibi geliyor. Zamanı değilmiş gibi. Bunu eşim anlarsa yanlış anlar mı diye düşünüyorum sürekli
0 oy
yoo ucagin saati gelmeden aglama basliyo hatta turkiyeye giderken icim kipir kipir eve donus vakti bogazim dugum oluyo belcikaya gelene kadar sessizce agliyom ama en cok koyan arabaya biniyoz annem bi su dokuyo arkamizdan donup bakiyom elinde kovayla kaliyo evin onunde cok koyuyo bee
(1,783 puan) tarafından
Neden ki okadar puan yapılmış emek var ki sildirmek saçma değil mi ablam
ara vercem bi sure
(1,783 puan) tarafından
Üzüldüm bizim yüzümüzden mi puan konusu konusulunca mi
(7,189 puan) tarafından
Baban tabi ki zorlanir hem çok  küçük vermiş  hem elini uzatsa üzerinde olamamanin verdiği tedirginlik... Ama Maşallah sen çok güçlü bir kızsın hiç yaşının kafasında değilsin daha olgunsun .
(1,106 puan) tarafından
Kız sevda sen kaç yaşında evlendin kuz
0 oy
(1,464 puan) tarafından
1 yıl geçti hâlâ ayrılırken üzülüyorum ama mecbur çünkü evim ayrı bu seferde evimi özlüyorum alışıyor insan ama yinede içinde bı burukluk oluyo gecicek daha çok yeni evlisin annemler uzakta mi benimkiler 2 saat mesafedeler 4-5 ayda bı ya onlar geliyo ya biz gidiyoruz 
(1,449 puan) tarafından
Aşırı uzakta değiller yarım saat, bir saat uzaklıktalar. Olabildiğince sık görüşmeye çalışıyoruz. Zaten her gün konuşuyorum ama işte oradan gelmek canımı yakıyor resmen
0 oy
(368 puan) tarafından

Ben dügün sabahı başlamıştım , güneşin batışını görünce bile diyodum annemgilin evinde de böyle batıyordu diye daha niceleri var. 

Ama ben gurbete gelin gittim o yüzden hiç eksilmiyor , giderken güle oynaya dönerken de ağlayarak , hatta eve gelince bile bi kaç gün atamıyorum üstümden. 
Nasıl yöntem bulunur bilemem 
0 oy
tarafından
İlk zamanlar öyle oluyor canım bende 8 ay önce evlendim daha yeni yeni alıştım hala daha etkileri kalıyor. 
0 oy
tarafından
boyle bir hissim olmadi ama anne baba evinde cok mutlutsan araman normal.. ben saat gec olunca babam aratacakmi die tedirgin oluyordum aksamlari o da bir hafta sonra gecti
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Cocuk olunca valla hayat telaşı binsin ustune  görüşelim tekrar :) 
0 oy
tarafından
Kınam da ağlamadım. Düğünüm de beni  eşimin ailesini;yanında bıraktılar gittiker  tek bir  damla bile dökmedim   neden ağlayım ki  o kadar çilesini çekmişim aşkm a kavuşmak için 
(1,449 puan) tarafından
Kınada ve düğünde bende ağlamadım, çünkü ben ağlarsam onlar daha çok üzülecekti biliyordum. Şimdide onların yanına gidince belli etmiyorum. Ama ayrılmak çok koyuyor be yaln söyleyim
tarafından
Benim aile bağım la  alaka lı sanırım.  Sanki  o güne. Kadar emanet bi yer de kalıyo muşum diken üstün de yaşıyomuşum   sürek li. Ama    kendi evim e gittiğim gün. Yıllar dır ben oraya ait  mişim gibi hissettim.  Dört yıl oldu    hiç ÜZÜLMEDİM  :)
0 oy
tarafından
2,5 yıldır evliyim hala her dönüşte ağlıyorum:) 
(1,449 puan) tarafından
Sanırım benimde sonum böyle olacak
tarafından
Benim ailem uzak onun da etkisi var,aynı şehirde olsak bu kadar olmazdı sanirim
0 oy
tarafından

yaa canım çok yeni ama o yüzden. ben özlemiyorum diyordum.şimdi geriye dönüb bakınca ne kadar çok özlüyormuşum diyorum:P:D<3

tarafından
Zeynep postuma gel nerdesin sen
0 oy
(15,946 puan) tarafından

5 yıllık evliyim ne zaman ailemden ayrılsam boğazım hala düğüm düğüm olur :'(

0 oy
tarafından

Valla kişiden kişiye değişir. Ben bekarken annemle pek anlasamazdim. O yüzden kendi evimde herzaman daha rahatım. . Evlenirkende evden çıkarken de hiç ağlamadım. Çok mutluydum. Çaktırmadim :D

0 oy
(13,824 puan) tarafından

4 sene oldu hala o bosluk dolmadi esim der ojca senedir hala alisamadin diye:'(

0 oy
tarafından
Bitiyor canım zamanla annelere gidince kendi evini özlüyorsun 
0 oy
tarafından
17 sene oldu evleneli ilk zamanlar öyle oluyor ama senelerdir bir an önce evime gideyim diye can atıyorum geçiyor zamanla merak etme 
0 oy
tarafından
Zamanla alışıyorsun mesela ben gurbetteyim. İlk evlendikten 4 ay sonra gittim. Sonra dönünce bildiğin depresyona girmiştim. Şimdi 1.5 yıl olacak gitmeyeli nasipse Ağustos ta gideceğim. Alıştım yani alışıyorsun.
0 oy
(571 puan) tarafından
Bende oraya gidince kocamı özlüyorum eve gelince annemi diyorum keşke ikisi hep yanımda kalsa 
0 oy
tarafından
Ben ilk başlarda annemden cikmiyrdum çoğu gece gidip orada kalıyordum ama zamanla bitti bu durum hele kızım doğduktan sonra kendi evimden çıkmak istemiyorum
0 oy
(784 puan) tarafından
Hiç unutmam evlendigim günün sabahı canım abim canım kardeşlerim canım annem canım babam meğer ne kıymetli şeymiş aile diyip  resimlere bakıp ağlardım :Dkahdjs esim artık seneler geçti hala söyler canım abilerim canım babam canım annem canım kardeşlerim diye dalga geçer :D 
(1,449 puan) tarafından
Evlenmeden önce eşimde bana evlenince ailevi olursun derdi yok derdi. Eşim ilk başlarda alışmadığımın farkındaydı normal olarak ama şimdi alıştığımı düşünüyor, zaten kendimi üzmeme kızıyor bebekte üzülecek diye. Bende biliyorum bebeğimizde etkilenecek diye ama elimde değil ki
(784 puan) tarafından
Tek derdimiz bu olsa keşke.. üzülecek çok şey var bu hiç bişey

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 1,481 göst.
0 oy
20 cevap 219 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 493 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy