0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (1,384 puan) tarafından
Kızlar kendim için asla değil bi akrabamız hamile üçüncüye 10 sene sonra hamile olduğunu öğrendi durumlsrı gerçekten çok kötü yapacakları odun kömür yok buz gibi evde mont şapkayla oturuyorlar kış günü yardım alıyorlar eşi de çalışıyor ama malum herşeye zam geldi yetişemiyorlar kadın bide hamile olduğunu öğrendi yıllar sonra rabbimin mucizesi biz elimizden gelen yardımı tabiki yapıyoruz oğlum 15 aylık küçülen herşeyin verdim kız bebeğe hamile biliyorum kimse kimse inanmıyor haklısınız kimseye güven kalmadı maksatım para değil kesinlikle elinizin altında kullanmadığımız bebek kıyafeti bebek bakım ürünü aklınıza artık ne gelirse bebek diyince yardım ederseniz ya da en azından bi duanızı esirgemezseniz çok sevinirim ilk defa böyle bir post açtım belki post kapanır bilmiyorum ama rabbim şimdiden razı olsun yardım etmeye çalışan ya da duasını esirgemeyen hepinizden

3 Cevaplar

0 oy
(2,119 puan) tarafından
Hangi şehirde canım
(1,384 puan) tarafından
Zonguldak canım
(2,119 puan) tarafından
Anam çok uzak ya, kızım 8 aylık. Önceki küçülenleri verdim, ama sağdan soldan çok geliyor bana ayırırım onlardan. Sen bilgilerini yollar mısın özelden
(1,384 puan) tarafından
Yazdım canım özelden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yar ve yardımcısı olsun inşallah canim 
(1,384 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(966 puan) tarafından
Allah yardimcisi olsun kuzum. Yardim etmek isterdim ama bende hamileyim kizimin kucuklerini ona ayirmistim bide maddi durumumuzda o kadar acik degil. Bebek yardimina basvursun ben basvurdum. Onceki postumda paylastim bi bak istersen 
(1,384 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 243 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 021821 (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Minily (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (801 puan) tarafından soruldu