0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (1,385 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar kendim için asla değil bi akrabamız hamile üçüncüye 10 sene sonra hamile olduğunu öğrendi durumlsrı gerçekten çok kötü yapacakları odun kömür yok buz gibi evde mont şapkayla oturuyorlar kış günü yardım alıyorlar eşi de çalışıyor ama malum herşeye zam geldi yetişemiyorlar kadın bide hamile olduğunu öğrendi yıllar sonra rabbimin mucizesi biz elimizden gelen yardımı tabiki yapıyoruz oğlum 15 aylık küçülen herşeyin verdim kız bebeğe hamile biliyorum kimse kimse inanmıyor haklısınız kimseye güven kalmadı maksatım para değil kesinlikle elinizin altında kullanmadığımız bebek kıyafeti bebek bakım ürünü aklınıza artık ne gelirse bebek diyince yardım ederseniz ya da en azından bi duanızı esirgemezseniz çok sevinirim ilk defa böyle bir post açtım belki post kapanır bilmiyorum ama rabbim şimdiden razı olsun yardım etmeye çalışan ya da duasını esirgemeyen hepinizden
notu ile kapatıldı: Yasak post

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcısı olsun. Yıllık 170 bin gibi bir gelirle ben 3. Çocuğa cesaret edemiyorum. Helal olsun 
tarafından
Allah daha çok versin sen yap ay 4 le :))  bizi aşıyor her geçen gün Bi öncekinden kötü geliyor . İyi cesaret etmiş
tarafından
Aynen,canım zaten bakıyorum durumu kötü olanlar daha çok doğuruyor,hani diyorum bende mi sorun var,ne bilim Allah'ın zoruna gitmesin
(2,014 puan) tarafından
Bunamı takıldınız yani? Kadın onca şey yazmış tek derdiniz 3.ye nasıl cesaret etmiş. Olmuş işte napsın. Varsa elinizde yardım edersiniz yoksa yargılamak size kalmadı
(1,385 puan) tarafından
Canım onlar da şok oldu zaten kazayla olmuş bakamayacağa çocuğu neden bile bile hamile kalsınlar ki öyle bi insan değiller
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 176 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 021821 (1,385 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Minily (401 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 210 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy