0 oy
529 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Ay bu uygulama benim psikolojimi bozdu iyice napcam bakmadanda duramıyorum. Özellikle eş ile ilgili postlar banada vesvese veriyor. Yok eşim kadınlara bakıyor eşim uygunsuz videolar izliyor bilmem ne diye okuya okuya paranoyak oldum adam içerde uyuyo ama uyandırıp tartisasim var neden böyle sapiksiniz siz erkekler diye. Hamileyim zaten kendimi deli gibi hissediyorum var mı böyle benim gibi etkilenenler ya

14 Cevaplar

+4 oy
(11,217 puan) tarafından
aksine beni dahada large yapti :) hemcinslerimin bazi sacma sapan kisknclik krizlerini gordukce :)
tarafından
Ay gördüm klip mevzusunu. Yemin ediyorum çıldırmışlar ya
(11,217 puan) tarafından
dur geliom : D bugun trafik yogun aldatan aldatana kiskanan kiskinana : D
(2,014 puan) tarafından
İş arkadaşından kıskanan geldi gdlin :)
(11,217 puan) tarafından
ay goremedim ne klibi
(4,431 puan) tarafından
Müzik klibi izliyormuş indiriyorum telefona esinorfa kizlar varmista kizlar için mi izliyomus müzik için mi sildim bı kaç kere şifre koydu kızdı diyo
-Reklam-
+2 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence bir süre uzak durun bu platformdan 
(1,371 puan) tarafından
Ah bütün gün tuttum kendimi bakmicam diye gece olunca yine elim gidiyor açıp okuyorum
(5,108 puan) tarafından
Ama burdan uzak dursanız bile hiç dizi film falan izlemiyor musunuz :| Ben de hamileyim ama bence bu kadar büyütmeyin gözünüzde bu paylaşımları. Sonuçta evham yapılacaksa bir çok şey var etrafınızda. Hamileliğinizi kendinize zehir etmek yerine iyi şeyler düşünün
+1 oy
tarafından

En iyisi mi uygulamdn cik bacim sen cok etkilnmssn

(1,371 puan) tarafından
Sorma valla oyle
+1 oy
tarafından
Bende giriyorum sürekli,ama bende etki yok,senin hormonlar şuan coşkun ondandir bence;)
(1,371 puan) tarafından
Evet ztn 7 senedir olmayan kiskancligim tavan yapmış durumda delirmek üzereyim
tarafından
Biraz ara ver güzelim belki iyi gelir
0 oy
tarafından

Kız Allah iyiliğini versin güldüm hakkını helal et :D

(1,371 puan) tarafından
Ay çok zor bir durum ama ya :)
0 oy
(27,311 puan) tarafından

Kullanayın burayı yani şart birşey degil

0 oy
(2,035 puan) tarafından
Kocamı tanıdığım için hiç aklıma gelmiyo valla ama burdaki kadınlara çok üzülüyorum Allah yardımcı olsun çok zor yaşadıkları şeyler ilk evliliğimde kat kat fazlasını yaşadım şimdi ki kocam Allah bin kere razı olsun 
0 oy
(267 puan) tarafından
Dün bi post vardi esim gebe kaldığımdan beri bana yanaşmadı por.no izliyor falan demisti. Bende 4 aylik gebelikte 2 kez yakinlastim. Sordum ihtiyaç duyuyor musun diye hayır dedi. Sonunda eşeğin aklıma karpuz kabuğu soktum dedim. Mahsus izlersen bana da haber ver dedim beraber izleyelim dedim. Bakalım diyecek mi 
(1,371 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin :) ay hamilelik çok zor insan manyaklasiyor afedersin sanki adam her an biseyler yapcakmis gibi halbuki uyuyo içerde horlama sesi geliyo
0 oy
(6,925 puan) tarafından
Neden bu kadar etkileniyorsunuz anlamıyorum herkesin eşi aynı olacak diye bir şey yok. 
(1,371 puan) tarafından
Bilmiyorumki ya bencede çok saçma ama etkileniyorum işte hamilelik yüzünden olabilir
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Bende aynı valla okudukça benim ki yapıyormuş gibi hissediyorum kinleniyorum resmen 
(1,371 puan) tarafından
Oh yalnız değilmişim ya
(1,334 puan) tarafından
Ahahahf yok bacım ama sen yinede çok şey yapma valla vesvese kötü birşey
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Offff hiç sorma kafayı yicem hergun silicem artık burayı diroyeum neler duyuyoruz neler görüyoruz psikolojim bozuluyor artık yaa
(1,371 puan) tarafından
Ay böyle yalnız olmadığımı görünce içim rahatlıyor. Acaba ben mi deliyim diye sorgulamaya başladım kendimi
(2,366 puan) tarafından
Yok yok Vala bende öyleyim sinirden alicam şimdi ya bune of neler okuyorum burada okdar sinirim baguluyorki bnd artık bısey yoksaada eşimden şüphe duyuyorum habire Bi takip isteği hisediroyurm
(1,371 puan) tarafından
Bende öyleyim erkeklerin bu kadar sapik olabileceğini düşündükçe soğuyorum sanki bilmiyorum çok zor bir durumdayım adamın suçu yok evet hicde yakalamadim 7 senedir ama ya yaparsa ? Şüphesi delirtiyor insani
(2,366 puan) tarafından
Aynenn oyleeeee of Allah ıslah etsin inşallah şu erkekleri  ne bileyim valla varya erkleler o... Ol istiyor ama o.... Luk yapma istiyor resmen ** aistejleri öyle kuduruk
0 oy
tarafından
Benim öyle postlar piskalojimi bozmaz aksine üzülürüm 
0 oy
tarafından
Ben etkilenmiyorum cocuk olduktan sonra daha bi rahat oldum. Kendi kaybeder
0 oy
(119,007 puan) tarafından
siddet gorup halen kocam diyenlere aciyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 293 göst.