0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından
Bu son olaylardan, burda okuduklarımdan sonra psikolojim bozuldu. Özellikle bir kız annesi olarak o kadar korkuyorum ki.. 

Ben koçtaştan kitaplık aldım. Montajı için bugün 17 ve 19 saatleri arasında geleceklerini söylemişlerdi ama 21 buçukta geldi adam. Eşim çalışıyor. Ev dubleks alt kata inemedim korkudan. O kadar tedirgin oldum ki. Adamın yaşı oldukça büyüktü ama elimde değil korkuyor insan. Adam gidene kadar annemle konuştum.  Kendi evimde korkuyorum artık. 

4 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Tamam da bu kadar vesvese yapmayın kötülerden fazla iyiler var 
(588 puan) tarafından
Elimde değil. Herşey üst üste geliyor. Dünya yaşanılmaz bir hal aldı artık
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben ilk başta bebisimin kız olmasını istedim sonra erkek olduğunu öğrendiğim de şükrettim.  Ne hale getirdiler bizi:(

(588 puan) tarafından
Kediye tecavüz eden var bu ülkede canım. Ne kız ne erkek farketmiyo ki. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın
tarafından
Haklısın canım. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın .
(2,054 puan) tarafından
Erkeğede yapılıyor maalesef ki bu iş üstelik bunu yapanda erkek canım o yüzden erkeğide eğitmek lazım her anlamda
tarafından
İlk işim o olucak zaten nasipse
0 oy
tarafından
Hayatta herkeste tacizci tecavüzcü değil kusura bakma ama bu kadar ince düşünürsen her okuduğunu özümsersen bu kadar psikolojin bozulur 
0 oy
(817 puan) tarafından
Gerçwkten benimde çok bozuldu artık çok ağır geliyor az önce burada bir post okudum ve şuan uyuyamıyorum bebeğim uyudu saat 8 de uykusuzdum yorgundum ama tedirginüm içimde bir korku sürekli dua edşyırum rabbim ailemi evladımı koru kötülerle karşılaştırma diye gerçwkten çok etkileniyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 295 göst.
0 oy
14 cevap 530 göst.
16 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 691 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 258 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu

379,120 soru

11,348,771 cevap

34,813 kullanıcı

...