0 oy
2,932 göst.
Moda kategorisinde (237 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Eşim maça gitti ve bende fake Bi hesapla onu işletim konuştuk fake fotolar attım ve buluşacak dedi maçın olduğu yerde 1 saatlik yol ve bana dedik arba yok gelemiyorum güvenini test ettim sadece ve hayal kırıklığına uğradım ne yapacağımı bilmiyorum fake hesaptan bana. Otelde buluşuruz dedi beni havaalında bekliyor ve öyle bir isi yok bana da dedi ki gelemiyorum araba yok dedi ama onu işlettiği hesaptanda arabayla seni almaya geliyorum dedi ağlıyorum şuan ne yapacağımı bilmiyorum ben tek evde korkuyorum oda bunu biliyor 

57 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen ciddi misin 
-Reklam-
0 oy
(91 puan) tarafından
Söylesen diyecek biliyordum sen oldgnu diye daha öncede yaptıysan hele kesin öyle der sonuna kdr yanlış ama bahne mi yok seni suçlu eder
(237 puan) tarafından
Ona bişey denicem bakalım odicek mi eğer beni sinir ederse konu açılırsa o. Zaman söylerim yada telefonu bu karıştırıp mesajını yakaladığım ı söylerim
(91 puan) tarafından
Napcan cnm bencede hiç bişe belli etme kendi acckmi bklm lafını yada imada fln bulnckmi sana eşini taniyrsndr elbet ona göre davran işte yapmazsa bişey sorun var ama sen çaktırma ilk o açsn
(237 puan) tarafından
Aynen öylr yapıcam fake hesaptaki buluşamayınca.  Beni aradı sen tek başına korkuyorsun gönlüm razı değil dedi taksi bulup geliyorum dedi
(91 puan) tarafından
Aman cnm sen sakın ol belli etme bişey o senn halnden bile anlar ha herzmnki gbi davran belkide blyrdur geliyrm dedne göre hayırlısı bklm hbr et
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Hepsini ss al ve ona gosteeerrr Mesaj olarak ona attt bunlar nee der içine sok korkuyu paniği sonrada çık babanın evine gitt 
0 oy
(2,141 puan) tarafından
Yeminle bu erkeklerden gitgide midem bulanıyor
(237 puan) tarafından
Aynen bende soğudum eşimden oysa severek evlendik biz
0 oy
(308 puan) tarafından
Bence eşin anlamıştır yoksa kim Bi günde açılan hesaptan gğvenir konulur bide otele gdiilir ve arabayla :)) söylesene resim at havaalınında diye fakeden
0 oy
(678 puan) tarafından
Şuan yapacağın  tek şey fake hesaptan bir bahane bul gelemiyorum de bakalım eve gelecek mi bu gece  sonrada yüzüne vurursun 
0 oy
(854 puan) tarafından
gittiyse eger gercekten kendi fotonu cek at eve de alma ailene de anlat kendi ailesine de anlat o dusunsun gerisini oyle bir pislik adamla hayat gecmez hangi gun beni aldatti diye beklicen ki bunun uzerine bide gelicek seninle birlikte olucak baskasinin vucuduna dokunucak ve sana dokunucak ben hayatta kabullenemem bu olayi 
0 oy
(57 puan) tarafından
Böyle bir şeyi bı arkadaşim eski sevgilisine yapmıştı oğlan eski kız arkadaşi yaziyo sanıp gitmişti ve arkadaşim onu terk etti ne kadar yalvarsa da kabul etmemişti hiç aklıma gelmezdi böyle bişey yapmak arkadaşim gibi net duruş sergileyemezdim ben kesin inanırdım tekrar sizde gitmeyecekseniz bile eşinizi görüntülü arayın nerede olduğunu neden orada olduğunu sorun 
0 oy
(737 puan) tarafından
Eşin bu kadarmi ahmak yeni açılan bir hesaba güvenip havalimanına gidecek kadar hiç inandırıcı gelmedi nedense
(2,835 puan) tarafından
Bence karısının onu işlettiği biliyor
0 oy
(2,701 puan) tarafından
İnşallah yine bir senaryo degildir. 

Eğer gerçekse herşeyi göze alıp konuşmuşsun ztn ne diye bekliyorsun anlamadım çik git bebeğini bahane etme al kucağına bin taksiye git bitane tokat çak tükür suratına al pılını pırtını git babanın evine pislik şer feiz herif 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ilk mesajda mi havaalanina gidip alma muhabbeti oldu eğer oyleyse anlamiştir senin oldugunu cunku ilk mesajda bulusma muhabbeti yapmasi sacma geldi 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
hem sadakatsiz hem aptalmis :/ esime fake bir hesaptan selam versem bile tanir
0 oy
tarafından
Eşin senin olduğunu anlamış olmasın eğer ki gerçek ortaya çıkarsa evde kıyamet kopar sonuna kadar inkâr et sahte hesabı da yok et telden bunu söylememde ki amaç sen söylersen üste çıkar şüphe duyuyorsan eşinden açıkça konuşmanı tavsiye ederim
0 oy
tarafından
Sen git bence napacsk 
0 oy
(19 puan) tarafından
Allah yardimci olsun hyrli kpi acsin
0 oy
(266 puan) tarafından
Kiz arasana bi merak ettim korkuyorum evde falan de bakalim ne diycek  anladimi senin oldugumu acaba o yuzdenmu yapiyor ? 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Allah bu erkekleri bildiği gibi yapsın taş etsin ıslah etsin ne 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Onun tanımadığı bir arkadaşım varsa gün içinde ayarla  kafede sende git gizli gizli bak bakim ne olacak 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Eşin senin onu işlettiği anlamış kim hemen konuştuğu biriyle buluşur akıl işi değil 
(2,835 puan) tarafından
Kız o zaman eve gelir gelmez patlat iki tane ekran görüntüsü aldıysan göster elinde delil olsun karaktersiz herif sen olmasaydın bu olay gerçek olsaydı bu akşam bir kızla olurdu
(237 puan) tarafından
Evet bugün birisinin koynunda olacaktı
(237 puan) tarafından
Ahh ahh nedir bu çektiğimiz hiç değmeyen insanlar için
(2,835 puan) tarafından
Kız benimki para etmezler  İnan erkeklerin 100/98 i öyle bira cilve yapan kuyruk sallayan kul köle köpek olurlar
(237 puan) tarafından
Aynen öyle valla eşim iyidir bir dediğimi iki etmez para ihtiyacım oldumu olmasa bile verir ama bu konuda da iyi olsaydı keşke
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Güvenini sarsacak bir şeyler mi yapmıştı öncesinde de böyle yaptın

(237 puan) tarafından
Evet sarstı. Beni ama şimdiye kadar altatığını görmedim ama şüphe. Vardı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 104 göst.
1 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Y.emin (114 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 490 göst.
0 oy