0 oy
2,934 göst.
Moda kategorisinde (237 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Eşim maça gitti ve bende fake Bi hesapla onu işletim konuştuk fake fotolar attım ve buluşacak dedi maçın olduğu yerde 1 saatlik yol ve bana dedik arba yok gelemiyorum güvenini test ettim sadece ve hayal kırıklığına uğradım ne yapacağımı bilmiyorum fake hesaptan bana. Otelde buluşuruz dedi beni havaalında bekliyor ve öyle bir isi yok bana da dedi ki gelemiyorum araba yok dedi ama onu işlettiği hesaptanda arabayla seni almaya geliyorum dedi ağlıyorum şuan ne yapacağımı bilmiyorum ben tek evde korkuyorum oda bunu biliyor 

57 Cevaplar

0 oy
(2,471 puan) tarafından
Anlamıştır belki sen olduğunu hani konuşma yazma tarzından bile anlar ama anlamadıysa  sorun cok büyük  evet bu yazan sensiz ama sosyal medyada yada başka biryer karşısına ona yazan pas veren hep olacak sana sadık  değilse hep aldatacak zerre kadar güvenmediğim acaba hayatında biri varmi diye düşündüğün  bir adamla nasil ömür gecireceksin kalmakta gitmekte zor keşke hic yapmasaydın boyle birsey göz  görmeyince gönül  katlaniyo  neticede
(237 puan) tarafından
Yok ben yabancı rolü yaptım Türkçe İngilizce karışık konuştum değişik konuştum ben gibi konuşmadı yoksa anlayabilirdi
-Reklam-
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Ahh canım benim çok üzüldüm keşke böyle bir şeye kalkısmasaydın şimdi ne yapacaksın peki oturup hiçbir şey olmamış gibi susacak mısın yoksa hesap sorup ayrılacak mısın
(237 puan) tarafından
Doğru günü bekli em telefonunu karıştırıp mesajı görmüş gibi yapıcam bakalım ne dicek ona göre karar vericem öyle kolay yuva bozulamz
(2,801 puan) tarafından
Mesajı siler hayatta bırakır mı madem kolay yuva bozulmaz neden bu kötülüğü kendine yaptın bunu bile bile bu adamla bir ömür geçer mi artık
(237 puan) tarafından
Ben derim ki silinen mesajları geri getirdim nerden bilecek ki sonra dicem bu ne
(237 puan) tarafından
Bişekilde mesajı geri getirdim baktım ve sildim dicem uydururum bişey
(2,801 puan) tarafından
Sen bilirsin Allah doğru yola getirsin
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Gitsene kız. Sonra bırak o Şeref yoksununu. Şimdiden böyle olan ilerde hiç durmaz. Pislik herif bunların topu aynı b.k 
(237 puan) tarafından
Bütün erkekler aynı yeterki birisi popo salasın valla hayır demezler
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Ben şok git kız karşısına bir tane patlat
0 oy
(752 puan) tarafından
İlk sohbete nasıl girdin kı sen nasıl yanastin yani ki hemen otelde buluşup ilişkiye kadar geldi muhabbet ya eşin senin konuşma tarzından sen olduğunu anladi inslah oda sana oyun yapıyordur . Bide şöyle bişey var adam maça gitmiş hemen bı kız mesaj atıyor foto atıyor buluşmak istiyor ben erkek olsam sen kimsin adımı nerde buldun da te ilişkiye geldi muabbbet derim bazı erkekler çin  gibi sulu götürür susuz getirir adamı bacim
(237 puan) tarafından
Yok ben olduğumu bilse eve gelmiyorum bu gece demez   havaalanı a gitmiş fotosunu da fake hesaptan attı gözümle gördüm bide her yerde kızı aramaz mı havaalında yım nerdesin diuo kıza
(752 puan) tarafından
Ee sonuc ne oldu kız geldi mi o gece eve kocan.nasil bı süreç oldu  Allah yardımcın olsun inşallah gerçekten herkesin kaldırabileceği bişey değil rabbim yaşatmasın insalalh korktugumuz seyelri
(237 puan) tarafından
Eve geldi o akşam sırf sen tek başına kalma diye bu saate senin için yola çıktım dedi ve ertesi günü sabah uyanır uyanmaz eline telefonu alınca sadece dedim ki telefonu  indir sonra alırsın eline dedim çok sinirlendi beni sokağa attı annelerin evine git dedi annemlerde benden çok uzakta üstümde para yok bişey yok gidemedim sabahtan akşama kadar parkta oturdum 9 aylık oğlumla param olsaydı annemlere gidecektim Bi dk bile durmazdım :((((
(2,746 puan) tarafından
Ya sen ciddi misin bu adam seni sokağa mı attı ? Napıoyorsunuz şu an budasana bu adamı.
(237 puan) tarafından
Nasıl yani ne yapıyım
0 oy
tarafından
Numaran eşinin üstüne falansa sen olduğunu anlamıştır

Hakında hayırlısı olsun 
(237 puan) tarafından
Numara eşimin üstüne ama kullandığım hesap kardeşimin kullanmadığı hesaptı bana verdi bende öyle bir şey yaptım
0 oy
(3,127 puan) tarafından
1 gün bile dolmadan eşin tanımadığı etmediği kadına gidecek kadar saf değildir diye umuyorum ve bence anladı o da seni işletiyor 
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Yaa o yuzden bu deneme isleri ne asla bulaşmamak gerek kuzum walla suan acayip üzüldüm 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Eşin geldimi canım eve bişi dedim sana 
0 oy
(620 puan) tarafından
Defalarca yaşadım yaşıyorum da hala bir kere yapan her zaman yapar acıdır gerçektir ama işin çözümüne bak derim 
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Konum at buraya gel de eve gelsin ağzina  sıçtıranin p.içi sonrada si.ç agzina i.t oğlu i.tin
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Sen itiraf edincede zaten ben sen olduğunu biliyodum diyecek. Sakin söyleme bakalim kemdi diycekmi sendin biliyirum felan diye
0 oy
(63 puan) tarafından
Eğer eşine fake hesabın kendin olduğunu söylersen, zaten biliyordum senin olduğunu der. Bu yüzden acele etme, ileriki günlerde mesajları çıkar. Aldattığını ispat et ama fake hesabın sen olduğunu bilmesin bence.

Ve böyle bir şeye kalkıştıysan en kötü senaryoyu da düşünmüşsündür. Böyle bir adamla ömür geçiremezsin, güvenmemek çok kötü bir şey. İçini hep kemirir. 
0 oy
(119,282 puan) tarafından
neden yaptin amaç ne
0 oy
(683 puan) tarafından
Canım neden kendine yaptın bunu, hele de çocuğm var gidemem diyosun kendine eziyet ediyorsun erkekler nefsine zor sahip çıkabilen kendini akıllı zanneden ama aslında basit varlıklar bizim kadar güçlü ve iradeli değiller savunmuyorum asla ama ona bu fırsatı özgüveni nye verdin 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Esinle ne yaptın canım merak ettim 
(237 puan) tarafından
Çok şey oldu:(
(1,629 puan) tarafından
Gercekten mı ya ne oldu
(237 puan) tarafından
Erte günü beni sokağa attı küçük oğlumla bir başıma annemler benden uzak annelerin evine git seni istemiyorum dedi üstümde de para yok gidemedim yoksa giderdim sırf ben ona sabah uyanır uyanmaz eline telefonu aldı bende sonra alırsın telefonu eline o da beni kapı dışarı attı oğlumla :(/
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Eşinle ne yaptınız
(237 puan) tarafından
Neler oldu neler hiç sorma
(1,937 puan) tarafından
Ne oldu ki
(237 puan) tarafından
Beni sokağa attı küçük oğlumla sabahtan akşama kadar aç susuz kaldım açlıktan elim kolum titriyordu bayılacaktım az daha  sırf ben ona telefonu elinden bırak sonra alırsın diye oda bunu yaptı :/
(1,937 puan) tarafından
Eee ne yaptın polise gitse idin hem şikayetçi olur hemde ailenin yanına gitmen için yardımcı olurlardı allah nasıl biliyorsa öyle yapsın böylelerini

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 105 göst.
1 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Y.emin (114 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 490 göst.
0 oy
11 cevap 493 göst.
0 oy
6 cevap 189 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gunesgulce05 (54 puan) tarafından soruldu

379,479 soru