0 oy
235 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (115 puan) tarafından
Kızlar Haziran için muhafazakar otel önerisi olan var mı ? Memnun kaldığınız yerler?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hangi şehir 
(115 puan) tarafından
Bodrum Fethiye Antalya
-Reklam-
0 oy
(293 puan) tarafından
Bodrum Fethiye Antalya demişsiniz ama oralar me kadar muhafazakar olabilir ki. Otel muhafazakar olsa dışarı değil 
(752 puan) tarafından
Muhafazakar otellerden kasıt kendi için kapalı bir bayan rahat giyinmek için sormuş arkadaş .  Ben de muhafazakar villa tutmuştum ilahiuatciyim eşimde kıskanç hiç bir sekidle gönlü olmuyordu biri görürse saçın acikirsa diye o yuzdne muhafazakar aramsitim bende sadece eşim çocuğum ben vardık ama etrafı da gezmeye gidiyorduk bayan açısından ben milletin içinde rahat edkeiyrium çocuğum olduğu için en azından eşim tutarken ben yuzuyodum ben tutarken eşim yuzuyordu rahatlık açısından sormuş arkadaş
(293 puan) tarafından
Doğrudur anladım. Ben yargılamak niyeti ile yazmadım. Mesaj dili biraz sert olabiliyor. ❤️
(752 puan) tarafından
Yok estağfurullah gülüm  ❤️☺️
0 oy
tarafından
Selge beach muhteşemmmm bi otel aşırı memnun kaldık biz yemekler şahane ilgi alaka da süper balayında gitmiştik o zaman 2500 dü 4 gece 5 gün kalmıştık. Geçen fiyatlara bi bakıyım dedim 17 bin olmuş şok oldum çok pahalanmış maddi durumun yeterliyse rahatlıkla tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
İstanbul Ağva ya gittik çadır kiraladık kapaliyim  denize gittik çok sakindi ve kimseciller yoktu satsan 70 kişi yani kimsecik derken kalabalık anlamında .... Çok ileriye gittik hiç ise gormeyegi yerde girdim denize çok rahat ettim .... Bin lirayla yapıyoruz tatili ... Bu sene yine orayı istiyorum ama kesin çok kalabalık olur eğer olursa girmem ... Birde biz kayalık keşfettik her taraf çevrili tertemiz suyu var yani bikini giy kimse görmez öyle bir taslikti havuz olmuştu suyunda temizdi eşim girdi.. keşfedilmemiş se kalabalik olursa oraya gireriz 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Wome ve Şah inn paradise. Bu iki otel arasında dolaşıp duruyorum her yaz 
0 oy
(850 puan) tarafından
Antalya Wome Deluxe Otel..fiyat öyle uygun değil ama biz çok memnun kalmıştık..
0 oy
tarafından
Alanya nehir apart otel araştır memnun kalirsin
0 oy
(868 puan) tarafından
BN hotel Thermal. Çok güzel öneririm imaknları çok hem de

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 276 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 508 göst.
28 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
30 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
25 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...