0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Eşimle tatile gitmek istiyoruz ama otel fiyatları çok uçmuş muhafazakar bir otel arıyorum açık saçık istemiyorum kızlar Antalya olur İzmir olur neresi olursa farketmez uygun fiyatlı olan bildiğiniz güzel bir otel var mı 

13 Cevaplar

+1 oy
(6,512 puan) tarafından
Umreye gidin bacım en muhafazakar olan yer orası ☺️
(262 puan) tarafından
Kişi başı 30 bin olmuş canım inşallah Allah gitmeyi nasip etsin o da hayalimiz :) ama şuan malesef
(7,200 puan) tarafından
30 mu daha yeni ablam gitti karı koca 75 bin . Dört yaşında kızı da vardı ama şirket tanıdıklarınin olduğu için ona ödeme yapmadılar . Bir tanıdık 80 bine gitti kocası ile
(6,512 puan) tarafından
Rabbim gitmek isteyen herkese nasip etsin inşallah
❤️☺️
(119,381 puan) tarafından
kiz o 75 80 binlik lux umredir 5* falandir
(7,200 puan) tarafından
Hayır canım maalesef değil
-Reklam-
+1 oy
(2,537 puan) tarafından

İzmir'de otele gerek yok ki sokakta da bikini ile gezen turistler var her türlü görürsünüz. Deniz zaten o şekilde muhafazakar bir şehire gitmek daha iyi sanki :)

(262 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun heryerdeler malesef
(4,239 puan) tarafından
Evet bizim sokagimizda ustte bikini altta popo yanaklarina kadar kısa sortla dolasiyolar :D artik o kadar normal geliyo ki ekmek almaya falan giderken goruyoruz yani.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Halal paradise var didim de . Kiz kardesim gitmisti memnun kalmisti
(262 puan) tarafından
Bir bakayım uygun mu acaba fiyatları
(11,217 puan) tarafından
Odakara gore degisio fiyat ve erken sezon avsntajida vardr suan
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Kuşadası papatya otel var Uygun fiyat lı birazdaha lüks istersen Antalya şah in paradise var ikiside güzel di.. ama Antalyadaki daha lüks tatil köyü gibiydi 
(262 puan) tarafından
Kuzu baktım da şah in 20 bun diyor 5 gece için
(1,804 puan) tarafından
Olmuştur canım biz baya oldu gideli..  en iyisi arabamla Karadeniz turu yapın durduğunz yerde otelde kalın .. biz gecen yaz öyle yaptık hemde 5 kişiyiz yani 10 bin mi ne tutmuştu.. Karadeniz şart değil tabi ege de olabilir..
0 oy
(3,586 puan) tarafından
İslami oteller diğer otellere göre daha pahalı kuzenim ve eşi gitmişti havuz falan beraber kullanmıyorlar yani sen ayrı eşin ayrı tatil yapmış gibi birşey oluyor deniz de öyle kadın ayrı plaj di ama bazılarında karma plaj olanlar da var tabi araştır ama dediğim gibi diğer otellere göre pahali
0 oy
tarafından
Alanya nehir apart hotel. Tam tarif ettiğin gibi aile için iyi
(262 puan) tarafından
Bakayım bir canım sağolasın
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Tatil diyorsun . Otel diyorsun ve ucuz diyorsun . Üçü yanyans gelmiyor . Bildiğim var ama gecesi 18 bin .

Ben istanbuldayim . Denize gideriz . Bide bir yer keşfettik esimle . Orayı kimse bilmiyor deniz ama bir tepeden geçiyoruz Darıca'da . Arkası deniz ve sahil bir Allah'ın kulu yok 3 tepe arasında ve dehşet güzel bir yer geçen sene gidemedik ama gideceğiz yüzmeyi bildiğimden de değil işte degisiklik olsun . Orda da çadır kiraliyorsun uygun oluyor yiyecegimizi de giderken veya ordan aliyoruz en son bir aile olarak herşeyiyle 5 bine yapmıştık tatilimizi tertemiz suda gözlerden uzak yerde ailecek bana göre kamp gibiydi ama eglenmistim2 gece 3 gün sürmüştü 
(84 puan) tarafından
Neresi orası
(7,121 puan) tarafından
Darıca'da imiş balım tam bilmiyorum ben k. Marasliyim . İstanbulda yaşıyorum . Üç kere gittik çok beğendim kapalı biri olarak karnıma kadar girebiliyordum denize tabi mikinili değil . O sahili olan yerden bayağı yukarı yürüyüp tepeyi aşınca çok güzel bir tane bile insan yok keşfedilmemiş zaten fazlada kalabalık olan bir yer değil suyu temiz ama öyle aşırı kimse yok
(84 puan) tarafından
Bizde istanbuldayz yüzülecek yer yok
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Sea star butik otel var alanyada sanırım bende biraz araştırdım bu yaz gitmek için ama maalesef depremden sonra şuan evime gitsem yeter diyorum
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kuzum muhafazakar otel dediğin kadın ayrı erkek havuzları oluyor ama kapalı bayanlarda.bikini mayo ile girebiliyor havuza.ben didim deyim caprice otel de.calistim. bayan bayandan bile rahatsız.oluyo.oyle.sikayetler geliyordu bize. 

İzmir Bornova da.termal.otel.vardi oraya gittim tatil için aynı şey. Muhafazakar dediğinde sadece alkol olmuyor. Onu da.icmekm isteyen odasına sokuyor vi şekilde:))
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Biz aldık bile eşime sorarım uyanınca olur mu
0 oy
(129 puan) tarafından
Canım biz Alanya muhafazakar oetl ayarladık yani önceden rezervasyon yaptırmak 15bin TL 5 gece sea star otel aşırı derecede gidenler memnun 
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Uygun fiyatlı diye gecen yıl alanya lord marina otele gitmiştik şu an fiyati ne bilmiyorum bir bakabilirsin
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Muğla Fethiye de var tam aradığınız gibi aile yeri. Alkol vs de yok.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 243 göst.
12 Şubat 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde nazarel (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.
16 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde hilal02 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 73 göst.
26 Mart 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Nanay (76 puan) tarafından soruldu

380,455 soru

11,391,220 cevap

34,899 kullanıcı

...