0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (899 puan) tarafından
Ya da sevebileceği ne yapabilirim yemiyor çıldırmak üzereyim

11 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
En cok neyi seviyosa onu yao duzenli olarak canim cnku yemiyen cocuk yemiyo ben cok cekiyom bu durumdan
(899 puan) tarafından
Sevdiği şeyleri sayıyorum... Çikolata tatlı reçel helva salatalık pankek ama kesinlikle çikolata kokacak... Makarna pilav.... Çıldırmak üzereyim
(4,889 puan) tarafından
Çikolataya nerden alışmış böyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
22 aylık aç geziyor bu saat oldu 2 dilim domates yemiş 
(899 puan) tarafından
Ayy niye bu çocuklar böyle
0 oy
(1,313 puan) tarafından
O kadar çok çekiyorum ki bu durumdan 6 aydır bir gram almamış 22 aylık hiç bişey yediremiyorum saate bak bitane kurabiye yedi 
(899 puan) tarafından
Yalnız değil misim yiyen çocuk görünce kıskanıyorum kötü niyetli değil tabi imreniyorum valla
0 oy
tarafından
Aynı model bende de var az önce çorba yedirdim kustu hali siliyorum
0 oy
tarafından
Benimkide asla yemiyo zorla veriyom sevdiği seyler cokokrem salatalık cips ama sadece salatalik veriyom yemek de pilavi cok sever
0 oy
(243 puan) tarafından
19 aylık deli ediyor beni arkasında kaşıkla koşuyorum yemiyor aç geziyor helva çikolata  tatlı olacak onları yicek
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Çıkar parka iyice yorulsun getir eve yorulur acıkır yer
0 oy
(811 puan) tarafından

Tarhana çorbası seviyor yoğurt çorbası falan verebilirsin. Eline meyve falan gezerek yiyor muz özellikle en çok yediği meyve. Çileği de mama sandalyesinde verebiliyorum diğer türlü her yeri batırıyor. Bu aralar Abur cubur da veriyorum dışarıda falan yemesi için. Üzüm kuruyemiş fındık falan. Pilav makarna özellikle seviyor bizde pilav çok pişer zaten eşimden dolayı çok seviyor

0 oy
(316 puan) tarafından
Benim oglanda yemiyor mama veriyorum hep
0 oy
(119,342 puan) tarafından
sevdigi ne varsa makarna pilav patates
0 oy
(84 puan) tarafından

Ayy bu zamane çocukları bizi deli edecek :unsure:

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 159 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
13 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,468 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
0 oy
10 cevap 211 göst.

380,152 soru

11,380,438 cevap

34,870 kullanıcı

...