0 oy
125 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hiçbir şey yemiyor, yediremiyorum netteki tarifleri deniyorum yemiyor, ayrı ayrı yumurta sarısı peynir falan deniyorum ağzından çıkarıyor ve ağzını kitliyor sadece benden emdiği ile geçen günlerimiz oluyor kilosu normal ama gelişmiyor gibi daha emeklemiyor bende buna yoruyorum. Tavsileriniz varsa verir misiniz hanımlar. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emeklememesi yemekle alakalı değil canım çok kilolu çocukta emekleyemeye bilir kilodan. Yere bırak bol bol yüz üstü ayaklarını kollarını güçlendirsin. Benim oğlum 14 aylık hala çok bişey yemez malesef. Sırt üstü yatır mesela ellerini ayak tabanına koy kendni ittirsin ya da duvara yakın koy ordan duvardan ittirsin. İnternette var bununla ilgili videolar bakabilirsin. Kasları güçlendikçe emeklemeye de başlar belki de direk yürür
-Reklam-
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Canım memeyi kaç saatte veriyorsun? Ben eskiden çok beklemeden hemen verirdim şimdi 3-4 saat duruyor emdikten sonra. Ona dikkat et. Bir de bolca su ver. Bu aralar tüm bebeklerde var herhalde bu durum
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Karişimları değilde senin yediğinden ver ben mesela 9 ayda kendime yaptigim yağlı yumurtsdan verdim yedi az az peynir veririm yer 

10 aylık  bi sorun olmadi şükür yumurtsdan ötürü kahvaltida 4 veya 5 defa veririm azar azar az bi peynir salata veririm eline onu kemirir fare gibi:D sonra emziririm üstüne 

(1,054 puan) tarafından
Yani dmem o ki benimki bebeklerle ilgili yapilan karisimlar olsun yemekler olsun sevmedi bizim yediklerimizi sevdi onlari veririm
0 oy
(2,792 puan) tarafından

12sinde 9aylık olcak benim ki bugün emeklemeye başladı :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 94 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
0 oy
2 cevap 81 göst.
12 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
27 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ebru0 (8 puan) tarafından soruldu

374,602 soru

11,203,979 cevap

34,506 kullanıcı

...