0 oy
1,096 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben çok korkuyorum. Erkek arkadaş dediğimde sevgililik konuşma falan olmadı. Üniversiteden arkadaşız teklif etmişti kabul etmemiştim. Nişan dönemimde eşimi dağa çıkarmış tehtid etmişti. Mahkemelik oldular. Kötü zamanlar geçirdik. Aileler bu olayı bilmiyor. 3 senedir evliyim. Beni 4 defa aramış görmedim. Mesaj atmış acil ara beni eşinin askerde olduğunu biliyorum yazmış. Eşim askerde ona diyemem şu an yapacağı bir şey yok. Kaynıma desem korkuyorum yine kavga olayı olur diye. Napcam kime ne dicem şaştım kaldım 

43 Cevaplar

+5 oy
(3,950 puan) tarafından
Kesinlikle kaynina veya ailene söyle canim valla sonra seni suçlar  
tarafından
Aynı fikirdeyim. Dertsiz başına dert alma.
(1,238 puan) tarafından
Saçmalamayın kaynima soyliyecegine kendi ailesine söylesin çünkü ailesi daha sakin.davranir mesela annesi arasa uyarsa erkekler daha sınırlı allah korusun bir zarar falan verse
tarafından
Annesının uyarmasını dinler dıyosun yanı nısanlısını daga cıkarmıs adam Allah korusun kızı tek denk getırır falan neler olur dusunemıyorum bıle kesınlıkle guvendıgın adam akıllı bir aıle buyugune soyle canım erkek olmasında bı sakınca yok senı korumaları lazım bu pıslıkten
(6,681 puan) tarafından
Benim anlamadigim neden hala ayni numaranı kullaniyo değistirmiyo
(3,950 puan) tarafından
Değiştirmiş sanki altta bi yorumda yazmış
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Engele muhatap bile olma kimseyi de muhatap ettirme seni korkutmaya çalışıyor olmadı polise gidersin ama kaynini fln karıştırma sonra başına bela olur suçlu sen çıkarsın ne kadar birini karıştırırsan işin içine o kadar kudurur 
0 oy
tarafından
Polise gitsen 
0 oy
tarafından
Allah böylelerinden uzak etsin,engellesen. aynı şehirde mısınız
tarafından
Ben nerde ne yapıyor bilmiyorum sadece polis olduğunu duymuştum bilmiyorum nerde yaşıyor ama o biliyor ben sosyal medyada falan paylaşmadım arkadaşlarımla görüşmüyorum eşimin askerde olduğu nerden biliyor bilmiyorum
tarafından
Canım o zaman polise git,eğer böyle saplantılı ise ya eşine şöyle ya da ailene
(421 puan) tarafından
Tacizcinin mesleği polis mi cidden??? Bu durumlarda emniyetin hic affı yok . Üniforma ile yanında bi kadınla foto atti diye meslekten men edilen soruşturmalik olanlar var ??? Bu adamın gözü kara. Delil topa öttürürler onu bi duyulsun
tarafından
Bilmiyorum ben öule duymuştum
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Gerizekalı ya terbiyesiz bence söyle canım evde tek kalma kaynana git ya da annenlere napacağı belli olmaz söyle kaynına ya da gidin şikayet edin polise falan 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Evinin adresini vs bilmiyorsa panik yapma.. eşinede numaramı değiştiriyorum de değiştir..
tarafından
Ben bana nasıl ulaştı bilmiyorum
(2,211 puan) tarafından
Hemen numaranı değiştir, ailen yakınında oturuyorsa oraya git bir süre orada kal.. eşin gelince de muhakkak söyle aranızda sır olmasın
0 oy
(732 puan) tarafından
Pardon da senin numaran neden eski sevgilinde var ?

Öncelikle numaranı değiştirmelisin Allah korusun sonra olay farklı yerlere gider eğer yazışırsan cevap veririsen
(7,768 puan) tarafından
Sevgilisi değilmiş hemen yargılma güzel oku canım
tarafından
Benim numaram yeni zaten nereden buldu bşlmyşrım. Sevgili falan olmadık yüz yüze konuşmuşluk bile yok. Ben tanımıyordum
(732 puan) tarafından
O an öyle yazdım da doğru değilmiş sevgilisi ama evlenmiş eski konuştuğu birinde numarası olması onun için iyi değil al başına belayı şimdi onun huzuru bozulacak sonuçta hemen numarasını değiştirmesi lazım ilk olarak
(732 puan) tarafından
Off şer.efsiz ne istiyor ki senden
(3,159 puan) tarafından
Canim adam polismis ni şekilde bulabilir yani
0 oy
tarafından
Hiç bi şekilde iletişime geçme eşine inandıraöazsın içinde şüphe kalır. Bence kimseye de anlatma kaynın bile olsa yabancı size
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Koşarak karakola gidiyosun kmseye birşey deme hemen karakola git 
0 oy
(421 puan) tarafından
Numaranızı değişin,  aileniz de kalın bsure ve durumu polise bildirin elinizde bi şikayet dilekcesicolur en azından.  Ne kadar karaktersiz bi insan ya ***** herif
0 oy
tarafından
Ailene hemen söyle canım
0 oy
(782 puan) tarafından
Kendi ailene anlat eşinin ailesinede polise gidip sikayetci ol.numarani da değiştir  o adamdan hersey beklenir.
(63 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Böyle yapmalı post sahibi.
0 oy
tarafından
Engelleeeee. Nasıl arayabiliyor mesaj atabiliyor ki
tarafından
Numaramı nereden aldı bilmiyorum. Aradığında mesaj attığında telefon yanımda değildi. Sonradan gördüm direkt engelledim her yerden
tarafından
Aynen engelle. Boşver takılma. Sosyal medyadan falan da engelle. Ulaşamasın hiç
0 oy
(11,217 puan) tarafından
bu ne cuheyla cesareti nisanlini daga kaldiran sana ne yapabilir tahmin bile etmk istemiom. 
0 oy
(316 puan) tarafından
Valla kuuzm ister eski sevgilin olsun ister red ettiğin biri olsun saplantılı yani belli esinede ailesinde şöyle beraber kayninla karakola gidin yoksa sen suçlu olursun
0 oy
(7,615 puan) tarafından
Numarani nerden buldu drek soyle herkeze rahatsiz edior die o  konusmayida goster
0 oy
tarafından
Hic korkma mutlaka kaynina soyle eşin askerdeyse yapacagi birsey yoktur akli sende kalmasin ama kaynina soyle sikayet edin bi sure evde yanliz kalma canim 
0 oy
(795 puan) tarafından
Bence esine söyle yada polise şikayet et direk böyleleri yüzünden insanlarin yuvası dağılıyo 
0 oy
(92 puan) tarafından
Babana söyle 
(92 puan) tarafından
Ayrıca bende bunu anlamıyorum o kadar olay oluyo ve hala nasıl senin numarana ulaşabiliyor neden o numaradan engellenmiyor ya da başka numara alınmıyor. Saçmalık var
tarafından
Benim bu numaram yeni ve eşimin üzerine zaten. Numaramı nereden öğrenmiş bilmiyorum
0 oy
(7,707 puan) tarafından
Direkt şikayet ederim. Hiç uğraşmam kendi başıma. Ne geliyorsa zaten bu deliler yüzünden geliyor kadınların başına

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 192 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
0 oy
47 cevap 2,132 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde 021821 (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 420 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevdakaya85 (10 puan) tarafından soruldu