0 oy
1,378 göst.
Diğer kategorisinde (563 puan) tarafından
6 aylık bebegim var ilk defa dogumdan sonra ayrı yattık eşimle. Yatak odasına beşik sığmıyor buyüzden bebegim le ben yatakta yatıyoruz eşim diğer odada. Ama cok özlüyorum onu oda yanımıza gelmek istiyor hep mesaj falan atıyor ben yatmaya gidince.keyfi ayrı yatanlar nasıl yapıyor bilmiyorum 

53 Cevaplar

0 oy
(444 puan) tarafından
Malesef bazen ben de yatıyorum bebeğim diş cikariyordu emzirirken yataktan düştü daha sonra hep bebegimin odasinda ikimiz yattık. Ama şuan sanki zorlanıyorum yatak odasindaki yatagina tekrar alıştırmaya calisiyorum yaninda beni istiyor sanki
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından

Canım benim mecbur kalınmadıkça kim ister eşiyle ayrı uyusun bunu anlamayacak bir şey yok... benim kızım kolik sürekli kucakta ve gece boyunca ağlar kocam 8 de işe gider 10 da gelir bu kadar yorulan yıpranan adamı bide gece biz uyutmayalım eee nasıl dönecek bu devran...öyle uzaktan konuşması kolay yok illa vardır bir çözümü diyenlere de diyorum Rabb'im kimse zorda darda bırakmasın...bazen istesende çözüm bulamıyoruz maalesef...

Biz ayrı yatanlar hergün kına yakıyoruz kocamızla ayrı uyuduk diye;) ;)

0 oy
(232 puan) tarafından
Hamileliğimin son ayları karnım büyüdü diye ayrı yatmaya başladık ve şimdide bebrğim oldu ben her gün bebişimle yatıyorum eşim yine tek yatıyor ve bunu hiç sorun olarak görmedim. 
0 oy
(119,456 puan) tarafından
şu sicakda bile ayri yatmiyoruz
0 oy
(4,993 puan) tarafından
Eğer böyle dewam ederse alışkanlık haline gelir sonra eşim yatağa gelmiyor diye post açarsın cnm gerekirse yer yatağı yap içerde birlikte uyuyun
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Sadece senin çocuğun mu niye ayrı yatiyisn ki bir çözüm bul ve yanyana yatmaya bak araya soğukluk girer 
0 oy
tarafından
Ben 2 senedir ayriyim oglum icin odamiz kucuk bende bedikte yatiriyom.hala emdigi icin mecbur sutten kesiyim sonra
(563 puan) tarafından
Evet emdiği için daha rahat oluyor zaten üçümüz sıgamayız bende senin gibi düşündüm ama herkes ayrı yatmayın fakan demiş
tarafından
Neden ne olucakki zaten emen bebek ler çok kalkiyo besikte uyuttugum icin salliyom yerde rahat degilim onun icin ayri yatiyom
0 oy
(44,724 puan) tarafından
8 senelik evliyim iki tanede cocugum var iki dogumumdada hiç ayrı yatmadım birgün bile 
0 oy
(283 puan) tarafından
Bi kaç defa bizde ayrı yatmıştık bebeğim gece çok uyanıyor falan diye şimdide üstünü açıyo kafasını kapatıyo 8 aylığız 10 gündür hep birlikte yatıyoruz iyice kıyıda yatıyoruz sıkış sıkış biraz zor oluyo ama havalar ısındı ayrı yatırırım artık sizde aranızda yatırsanız
0 oy
(22,070 puan) tarafından
2 3 sefer yattik kiz 2 ayllikken benimki kedi gibi geri geldiydi :D kanepede yatamamis dahada yatmadik ayri 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oğlumla yatıyorum 2 yaşında eşim salonda yatıyor. Oğlumun odası ayrılana kadar böyle olucak çünkü yataga 3 kişi asla sığmıyor oğlum yayılarak yatıyor. Zaten eşim yurttan sesler korosu gibi horluyo mübarek tekmelemektense herkes rahat uyuyo işte ahaha:D Uyuyana kadar beraberiz zaten uyku zamanı gidip uyuyoruz yani hiçbir problemimiz de yok şükür. Araya sogukluk girer diyenler de abartıyor bana göre, sogukluk girecekse vıcık vıcık olsanda kocanla girer yani karakter meselesi o
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Bizim besigimiz küçük diye hangi odada yattiysak götürdük bir 40 liyken ayrı yattık oda sezeryanliydim diye lohusayim filan diye birde eşimle tartişirsak ayrı yatarız ben hiç sevmem ayrı yatmayi

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,296 göst.
0 oy
17 cevap 1,062 göst.
0 oy
2 cevap 389 göst.
1 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Hilalseyis61 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 449 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu

380,883 soru