0 oy
1,367 göst.
Diğer kategorisinde (563 puan) tarafından
6 aylık bebegim var ilk defa dogumdan sonra ayrı yattık eşimle. Yatak odasına beşik sığmıyor buyüzden bebegim le ben yatakta yatıyoruz eşim diğer odada. Ama cok özlüyorum onu oda yanımıza gelmek istiyor hep mesaj falan atıyor ben yatmaya gidince.keyfi ayrı yatanlar nasıl yapıyor bilmiyorum 

53 Cevaplar

+3 oy
(7,228 puan) tarafından
Hiç ayrı yatmadık ayrı yatanlara da anlam veremiyorum bi çözüm bulunur illaki herşeye 
(7,444 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya yalnız bıraksan belki uyurlar
(1,113 puan) tarafından
Yok canim nerde bak saat kac hala biri ayakta dolaniyo gece boyu en az 4 5 kere kalkiyoruz
(7,444 puan) tarafından
Ay Allah yardımcın olsun o zaman canım ya birşey diyemem bi de ikiz daha zor
(7,228 puan) tarafından
Seninki ikiz daha zor tabi birini uyutsan öbürü uyumaz.
(0 puan) tarafından
2 çocuğum var  biri 9 yaşında diğeri 7 aylık ilk cocugumda 8 senedir ayri yatiyoruz eşimle  simdi bu çocuğumla da bi 8 sene yatarız evliyken dul kalanlardanim bende kızlar
-Reklam-
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Bi çözüm bulun ayrı yatmak olmaz canim
(563 puan) tarafından
Evet bizde istemiyoruz ama ilerde alışkanlık haline gelir diye korkuyorum
(4,288 puan) tarafından
Çözüm bulun kuzum ole olmaz soğukluk girer
0 oy
(4,889 puan) tarafından

Oturma odasinda yatın yani imkansız  değildir heralde bu kadar zor geliyorsa :angel:

(13,824 puan) tarafından
Evet biz oyle yapmistik bir sure hemde hava sguk olunca orasi iyi oluyordu:)yani care var
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Vala canım bnd yerde cooook rahat ediyorum eşimi özlüyorum onunla yatıyorum o tam uykuya dalınca Bn yere iniyorum çoğu zaman eşimde istemiyor ayrı yatmak birde kızım var emzirioyrum oyuzden da kızımla yerde yatıyoruz ama eşim uyuya kalana kadar omunlayim
tarafından
Yemin ederim Selcan aynı bensin sende ya benim gibi birini ilk defa buldum arkadaşlarım bile yadırgıyor ama öyle bend eyer yatağında yaptırıyordum uyandı mı emzirirdim ve kızımın yanında uyumak aşırı güzel ama yine yatağıma geçerdim de çoğu zaman uyurdum vala eşimin uykusu çok çok ağır hiç anlamaz o uyanmadan yatağa geçiyordum
(2,366 puan) tarafından
Nskwke aynen öyle bende öyle yapıyorum üste gördün gördüm arana soğukluk girer iş görende sancak ki hep ayrıyız eslerimizi seviyoruz sadigiz da gitmemiz gerektiğinde gidiyoruz özlediysen gidiyoruz özlediysen oda gelir zaten okdar da değiliz yaniii
tarafından
Aynen kız vala uykusu çok ağır yanında olduğumu anlamıyor ki geçen gece uysunda kızım kızım diye bana sarıldı ne oldu kızım diyor çok ağır uykusu aşırı derece kızım.krizere girer sabahın 5 inde adam hiç duymaz duyduğu zamanlar çok azdır aşırı uykusu ağır yani çok da bir şey değişmiyor yanında uyumak
(444 puan) tarafından
Yatakta emzirmeyin zaten benim bebeğim düşmüştü hayatımda o kadar korktuğumu hatirlamam çok kötüydü
tarafından
Canım kendi yatağımda değil tabiki yer yatağı yapmışım kızıma orda emziriyordum büyüdüğünde hiç kendi yatağımda yatmadı çok şükür düşmedi de böyle şeyler dikkat edilmeli burda bir çok annenin çocuğu düştü o yüzden dikkat etmek lazım ben okudukça artık yatağa koymadım hiç yere yatar emzirirdim kendi yatağıma yatardim ama küçükken kendi yatağımda önlem alıp yatırdım evim soğuktu çünkü
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Biz de öyleyiz, zor ya. Sanki uzun süre değişmeyecek gibi geliyor:/
(563 puan) tarafından
Kızımın odasını ayırıncaya kadar böyle olacak gibi
(3,491 puan) tarafından
Allah kavuştursun cümlemizi ne diyim bacım:)
(563 puan) tarafından
Hahaaa:)) amin
0 oy
tarafından
Yatak odasi pek sicak olmuyor diye besigi oturma odasina aldik canim eşim bi koltukta ben bi koltukta yatiyoruz dogumdan beri bazen beraber yatiyoruz ama ikimiade rahat edemioruz havalar isindinartik.bi kac gune geçeriz inşallah odamiza 
(563 puan) tarafından
Biizm de yatak odası daha sıcak ve daha rahat. Herşeyi bebege göre ayarlıyor insan
0 oy
(203 puan) tarafından
Ayrı yatıyoruz ama aynı oda dayız :) valla biz 10 15 dk beraber yatarız sonra ben kızımın yanına inerim zaten beraber yatsakta ben temassız uyurum arkamı dönüp uyumam lazım farketmiyor o yüzden ha beraber ha ayrı :) yani sarılarak uyuyakalamam :) 
(563 puan) tarafından
:)) bende arkamı dönüp uyurum ama olsun onun varlığı yeterdi yanımda canım kocam:)
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Hicc yapmadim tabi istisnalar olmustur cocuk hastayken falan ama diyelim buyuğu uyuturkenn uyuyup kalirsa bile uyandirir yataga gecmesini soylerim. Bizimde ufaklik bizim odada, buyuk kendi yerinde kocamda yanimda yatiyor :)
(563 puan) tarafından
Ne güzel herkesin yeri belli :)
(1,363 puan) tarafından
Evet :)
0 oy
tarafından
Eşim bir kaç gündür grip. 40 günlük bebeğimiz var bulaşmasın öksürüğün den korkup uyanmasın diye salonda yatıyor. Ama çok üzülüyor.  İnşallah biran önce iyileşir ❤️
(563 puan) tarafından
Sizinki geçiciymiş ne güzel
tarafından
Aynen canım. Sizde gerekirse oda yi değişin ama ayrı yatmayın araya soğukluk girmesin
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Nerdeyse 1 aydir diyebilirim çünkü uykusunu alamiyor gece gec geliyor sabah erken gidiyor işe bende bisey diyemiyorum
0 oy
(880 puan) tarafından
Biz eşimle yatmıyoruz bile jfkshdjshdhdh o gece çalışıyor:)
0 oy
(846 puan) tarafından
3 gündür ayrı yatıyoruz sebebi de kavga. Haklı olduğum halde yinede ben konuşmak istiyorum ama konusmayacam. Bende özlüyorum aslında onu o beni hiç ozlemiyor mu acaba :(
(563 puan) tarafından
Kız kavgadan yatak ayırma alışkanlık haline gelir ikinizdede. Boşver herşey insanlar için sen adım at daha mutlu olursunuz
0 oy
(967 puan) tarafından
Bende öyle yapmıştım ve araya soğukluk girmistidi bence ne yap et bı çözüm yolu ara beraber yatın 
(563 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum zaten ama bebekten sonra cogu şey değişiyormuş insan ona göre yaşıyor herşeyini
(967 puan) tarafından
Değişebilir elbette aynı ortamda yatin yada yere yatak ser beraber yatın
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Gönderme canim bak kizim 2 yasinda hala ayriyiz ne yalan soyleyim bende istemiyorum artk gelmesini 
(563 puan) tarafından
Sogukluk mu oluyo sonra
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Böyle olmaz canım ileride senin içinde zor olur çocuk hep seninle uyumak ister hiç mi sığacak gibi değil beşik ne zamana kadar böyle gidecek kii
(563 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ki galiba yatagını ayırana kadar gider şuan 6 aylık
(1,454 puan) tarafından
E aynı yatak da 3 unuz yatın madem canım
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Doğum sonrası bir süre beraber uyuduk sonra salona geçip kanepeler uyuduk kaç ay oldu böyle şimdi yan yana değiliz iyice uzaklaştık ama iyi oldu özledik birbirimizi evde iken ayrı yatmaya alışmıştım gelsin istemiyordum ama şimdi evime dönüp eşime sarılıp uyumak için sabırsızlanıyorum bence bir an önce çözüm üretin olmaz öyle ayrı gayrı 
0 oy
(854 puan) tarafından
besik yerine puseti kullan canim sende yine yanimda olur bebegin sen esinle yatarsin bebegin uyaninca da uyutur pusede geri yatirirsin
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Biz üçümüz yatıyoruz yatakda baya bir zor oluyor ama ayrı yatmaktan iyidir
(563 puan) tarafından
Biz de denedik ama cok sıkışıyoruz bide gece emzirdigim için pek rahat olmuyor öyle
(1,334 puan) tarafından
Evet bende de aynı özellikle ben ortada olduğum için çok sıkışıyorum ama işte birkez ayrılırsak alisiriz diye korkuyorum zaten eskisi gibi vakit geciremiyoruz bide yatakları ayirsak vay halimize
0 oy
(12,945 puan) tarafından
Kızım.esim ben birlikte uyuyoruz yatak da 2 yaşında kızım sjmdi oğlum doğdu oturma oda koltukların açılıyor eşim.kizimla ben oğlumla yatacağım odalarına alışana kadar 
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Üçünüz yatin ya nolacak ben olsam yatmam ayrı 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,296 göst.
0 oy
17 cevap 1,051 göst.
0 oy
2 cevap 389 göst.
1 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Hilalseyis61 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy