0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kkizlar biraz özel ama napim hepimiz kadınız sonuçta benim adetim 27-28 günde bir sürer ve ben bebek istiyorum bugün 16. Günüm gün aşırı ilişki oluyor sizce daha devam etmeli miyim ilişkiye yoksa yeterlimi 16. Güne kadar kusura bakmayın
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım valla hiç bilgim yok bu konularda benim şükür Bi sıkıntım olmuyor hemn hamile kalıyorum Rabbım gönlüne göre versin inşallah tez vakitte sanada isteyen herkese de nasip etsin inşallah 
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun benim çocuğum var ama gene istiyorum Bir sorayım dedim
(2,366 puan) tarafından
Hm iyi şükür var Allahtan inşallah yine olur
tarafından
İnşallah Allah seninde evlatlarını sana bağışlasın inşallah
(2,366 puan) tarafından
Amin sagolaisn Allah razi olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından
Devam edin, her kadının yumurtlaması 14. gün olmuyor..gün aşırı yapın, doktor öyle demişti bana..
tarafından
Evet canım haklısın öyle yapayim
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Yumurtlama bekleme sürekli gun aşırı ilişki yasa . Rabbım gönlüne göre versin canım 
tarafından
Canım adete kadar mı devam diyorsun sağol canım
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Hiç anlamam canım Rabbim gönlüne göre versin.
tarafından
Sağol güzelim
0 oy
tarafından
Her gün ilişkiyle bebek olmaz cnm 1 gün 1 gün girme spermin kendini yenilemesi lazım
tarafından
Canım zaten 2 günde bir oluyor onu sordum
0 oy
(837 puan) tarafından
Sık sık ilişkiye girince de cocuk olmuyor canım ara verin biraz ve cocuk olsun illa da olacak zihniyetiyle iliskiye girme herşey ilk önce kafada bitiyor 
tarafından
İşte canım bende yumurtlama günlerini tam bilmiyorum ondan tutturmak için 2 güne bir oluyor
0 oy
tarafından
Öncelikle gün aşırı girmeye devam et

Ve çocuk oldun diye kendini kasma sır hamile kalabilmek içinde ilişkiye girme tadını çıkar o zmn daha çabuk hamile kalırsın
tarafından
İnşallah gülüm.cok sağol
0 oy
(127 puan) tarafından
2 güne bir olmaliymis hergun değil çünkü hergun olunca sperm sayısı mi az oluyomus bişe diye den gelmiştim bı gün arali olmaliymis yani
tarafından
Evet öyle oluyor zaten canım
0 oy
(852 puan) tarafından
Vala canm bana da dokyor sabahları ilişki önermişti..spermler daha kaliteli oluyormuş öyle demişti ve gün aşırı ilişki takı adete kadar .lakin bu esnada kafaya takmayacaksın illa cocuk olucak düşüncesiyle ilişkiye girersen hem kendin gerilirsjn hem eşin stres yapar ..anın tadını çıkarın:)
(852 puan) tarafından
Hmm anladim canm ..hayırlısı olsun diyelim iyi cesaret kiz bu devirde 3 cocuk vala helal olsun beni.bir tane var ilk ve son diyorum
tarafından
Biraz büyüsün görürüm seni:D benimkiler büyüdü
(852 puan) tarafından
Zor oluyor ya bu günleri unutabilir miyim bilmiyorum...Allahima bin şükür ama ne bilim
tarafından
Allah hepimizin gönlüne göre versin tatlım inşallah
(852 puan) tarafından
Amin kuzum wmin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 274 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 235 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.
16 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
6 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde eslemree (1,119 puan) tarafından soruldu

379,293 soru

11,353,316 cevap

34,824 kullanıcı

...