0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Yavaştan baslicam tuvalet eğitimine 25 aylik oldu burda baya kisi yatagina al acma bezi ser dedi terletirmi acaba

5 Cevaplar

0 oy
(1,837 puan) tarafından
Kendim kullandım Felaket terletiyor canım çocuk perişan olur 
(572 puan) tarafından
Evet ya sonradan geldi aklima bide tam yaz ayindayiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asko onun yerine korumali alezler var toplanir onlar alt acma bezi küçük bisi hasirdar bide rahatsiz olur yavru 
(572 puan) tarafından
Bende aldim2 tane ama uykusu g
Hafif ustunu degistir alezi çıkar sarsafi ciksr alezi ser carsaf ser zaten yatagi montesseri arasina zor giriyo onu dusunuyom bende askim ya kac gundur of
tarafından
Kusum ama cok terler hele bide iyce isininca isilik olur bebe
(572 puan) tarafından
Aynen sermicem ya kuzum baska nolur sence alez işi zorr yine sererim ama cocuk illa isicek geceleri napsamki
tarafından
İsicek diye odaklanma bebisim bir iser iki iser alisir sonra zaten hem iki dakkalik sey halledersin bence oyle alisirsa oyle gider yoksa az da sese alistir
0 oy
(1,734 puan) tarafından
Alez kullanmistik biz o donemde
(572 puan) tarafından
Bende aldim2 tane ama uykusu g
Hafif ustunu degistir alezi çıkar sarsafi ciksr alezi ser carsaf ser zaten yatagi montesseri arasina zor giriyo
(1,734 puan) tarafından
Gunduz tuvalet algisini ogretip oturtana kadar geceleri bez takabilirsin.
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Onu serdikten sonra üstüne eski bi çarşaf ser tam yatağa geçirme gece ıslandığında kuru tarafını çevirirsin 
0 oy
(120,690 puan) tarafından
bayagi terletir aylin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 431 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 432 göst.
19 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Helin kaya (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
1 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kbrpymylmz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Annelerrr (310 puan) tarafından soruldu

396,350 soru

11,855,900 cevap

35,949 kullanıcı

...