0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (13,834 puan) tarafından

Kizlar hayirli geceler oglusum atesliydi bilenler var bu gece doktora goturduk cocuk doktoruna 2 5 yasinda bu arada doktor kojusma geriligi icin bi gidin dedi yani konusuyor ama net cikaramiyor ben de henuz net cikaramayabilir diye dusunuyordum doktor oyle soyleyince takildim bu sekilde gidip de tani konan varmi acaba size de sorayim dedim simdiden tesekkur ettim <3

5 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Bence gayet normal Bi durum bazen doktorla rcok abartiyorlar benim kızın ayağı iki yasa kadar içe doğruydu doktora götürdük eğitim araştırmaya götürün sıkıntılı Bi durum dedi Bi sürü şey söyledi şuan 4 e giricek kendi kendine düzeldi dha anneler neler yaşadık bu doktorlardan
(13,834 puan) tarafından
Bizde de var o ya ben de ortopediue goturmek istyrum bi ice basiyo ***** duruyo ayaklari sanki
(2,366 puan) tarafından
Biri öyleydi canım herkes çok söyledi ama kendi kendine geçti birde genetik olabiliyormuş benim eşimin de öyleymiş çocukken ** a onunda yok şuan öyle Bi şeyi dayısının kızıda dışa doğruydu onu çok etkiliyor Du yürümesini oda şuna 5 yaşında onunda kendi kendine iyileşti bize doktor özel ayakkabı verilicek bilmem ne ozaman Bi sürü şey soyledi
(13,834 puan) tarafından
Evet bende oyle duydum ozel ayakkabi suan da da ortopedik gydryrum.nrmal gymicek dedi doktor kime inancaz bilmrm valla
-Reklam-
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Benimde oğlum 2 yıl 7 aylık aynı bizdede konuşma gecikmesi var postlarima bak hatta 
(13,834 puan) tarafından
Bi kagit vermis saglik ocagina goturun aricaklar demis konusma ile ilgli bi alan doldurulck demis
(7,981 puan) tarafından
Hayır götürdum genel cerrah fizik doktoru sıkıntı yok dedi uzman çocuk doktoruda nörolojik değil dedi ama oda sadece ışıkla gozlerine baktı nasıl anladı öyle dedi bilmiyorum dedi çocuk psikiyatrisine götür hiperaktiv bir çocuk ona götürdüm o yoktu dediler bayramdan sonra gelecek daha götürmedjm çocuk psikoloji doktoruna tanı fln konulmadi
(13,834 puan) tarafından
Buzamana kadar bende takmadim aslinda her coxuk bir olmuyor diye herkes erken konusmuyor diue bide her seyo soyluyor yani ama net cikaramiyor blmyrm.ne dusuncehimi sasirdim suan nasil konusma durumunuz peki yani bizimki net cikaramiyor yuvarliyor gbi oluyor onun disinda her sey normal renkleri mesela soyler ama net cikaramaz sayilari oyle alfabeyinsorunca soyler ama dedigim gbi her seyi soyliyor ama net bizim.gibi cikaramiyor
(7,981 puan) tarafından
Aynen benimki gibi sizinde mesela oğlum iti doğdun ada diyo kendine aslında iyi ki doğdun efe diyecek ada diyo
(13,834 puan) tarafından
Bakalim toparlansin da bi gotureyim
0 oy
(516 puan) tarafından
2bucuk yasinda dimi mesela anne baba dede anane babaanne diyormu. Cümle kuruyor mu
(13,834 puan) tarafından
Diyor diyor onlari cok erken soyledi hatta simdi de her seyo soyler ama kendince yani net cikaramiyor
0 oy
(88 puan) tarafından
Acildeki doktorlar bir çoğu asistan oluyor hatta çoğu çocuk doktoru da değiller her dediklerini takmamak lazım kızım beş ay önce el ayak ağız hastalığı oldu götürdüm ağzı yaraydı hiçbi şey yiyemiyodu su dahi düşünün ki acil doktoru ilaç verdi su dahi içemeyen çocuguma oda ağız ilacı da değil eve gittik daha berbat oldu ertesi gün çocuk doktoru gördü görür görmez yatış verdi düşünün yani
(2,366 puan) tarafından
Öyle malesef acil doktorları benimde kızım 5 aylıkkenn amip olmuştu bnd fark eder etmez acile götürdüm okdr kan aldılar küçücük çocuktan birde yedi aylık doğmuştu dahada küçüktü sonra bısey yok diler bezide gösterdim bunda bısey yok dediler sabah oldu artı karnı çok ağrıyordu çok ağlıyordu sabah ki doktor direk yatış verdi
(13,834 puan) tarafından
Aynen cnm dun acile goturduk serunla atesi bile dusmedi ama bu geceki cocuk doktoru ozele gttik ozellikle aradim sordum cocuk doktoruna gttm
(2,366 puan) tarafından
Çok  geçmiş olsun inşallah
(13,834 puan) tarafından
Aamin insallah serum takti acil dusmedi cocuk doktoruna goturdum serum takti dusgu cok sukur bakalim
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Dr larda bsy biliyo soyluyo yani demekki bsyden şüphelendi gotur dedi bizde bizim oglani kalca testine goturdugumuzde dr bize cocugun kafasyla ilgili bsy dedi mi dr dedi yok dedik iyi o zmn dedi mesela suan nörolojik sıkntisi var demekki o zmndan kafa seklinden bilmis belki 2.5 yasinda bi cocugun net çıkaracağı bi kelimeyi cikaramamstr suphelenmistr yani ne bu hastanede adam yiyolar sanki herkes bsy yoktur filn filn yazms yani burdakilerin dedigimi onemli yoksa dr nin dedigimi
(13,834 puan) tarafından
Yok  ben zaten doktorun dediginw bir sey demiyorm ki goturucem tabiki bakilsin varsa sa gereken yapilsin gec olmadan benim.merak ettifim gidipde tani konan oldumu onu sordum
(1,235 puan) tarafından
Ins bi sorun yoktur canm bilmiyom ama bn genel olarak esimde boyle diger yorumlarida okuyunca oyle dedim sana demedm
(13,834 puan) tarafından
Insallah bakalim hastaligi toparlasin da bi gidelim bakalim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 226 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 106 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
8 Mart 2023 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu