0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar oglum 2 yasinda konusmuyir hala ama kendi kendine konusmasi var bagirarak biseyler anlatiyor normalmi bende oglum biraz sesiz konus diyorum ama ne fayda 

6 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
2 yasındaki bebeklerin hayali kahramanlarının oldugunu okumustum 3. Yazılarında unutuyorlarmjs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilen kimse yokmu kizlar
0 oy
tarafından
Post yukari cvb bekliyorum endiselwnmelimiyim
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Bitanem gözlemleyip tek sorun ettiğin sadece bu ise normal bir durum çoğu çocukta oluyor bu ama yanında farklı seyreden davranışlar var ise bir pedegoga danışabilirsin
tarafından
Basta boyle bir sorun yoktu yeni cikti
(1,133 puan) tarafından
Benim son postuma bir bak kuzum daha önce görmediysen
0 oy
(1,161 puan) tarafından
korkma  canim benin kizda 2 yasind s bazen kendi kendine bagira bagira  cocuk dilinde konusur.  sorada gelir bana bagirq bagira konusur. nedense  boyle  yaparlar. 
tarafından
Evet cnm bahsetigim buydu cok sagol
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimkide ağustosta 2 yaşına girecek sürekli bagiriyor Allahim bugün sırf telefonla konuşuyorum diye bir bağırması var dışarıdan duyan cocugu dovuyorum zannedecek vallahi.Surekli ağlama sürekli bağırma sürekli gurma sürekli memnuniyetsizlik gerçekten şu mübarek günde Rabbım annelerimize bol sabırlar versin saglikla hayırla büyütmeyi nasip etsin gerçekten çok zor cocuk büyütmek aslında şikayet etmiyorum ama acaba ben mi yanlış yetiştiriyorum diyorum gün içinde defalarca 
tarafından
Aynisi bizde de var cnm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 106 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
8 Mart 2023 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 178 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu