0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (34 puan) tarafından
tarafından kapalı
Makatta et parçası normal doğuma engel olurmu ikinmada bir sorun yasanirmi. Böyle bişey yaşayan varmı kızlar ❤️
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(3,551 puan) tarafından
Makatta et parçası niye var onu anlamadım. 
(34 puan) tarafından
Hemoroid sorunum var.benim ama iki aydır biraz büyümüş iki et parcasi
(3,551 puan) tarafından
Yok canım normal doğuma engel olmaz. Belki de doğuma kadar patlar onlar... Tabi tam bilmiyorum ama inşallah engel olmaz. Ben 3 sezeryan doğum yaptım çok zor geçti o yüzden normal doğumu tasdiklerim..
(34 puan) tarafından
Ayyy gercekten çok mutlu oldum ya inşallah engel olmaz. Ben ssvd adayıyım iki sezaryenim var önceden çok araştırdım çok eğitim aldım bilgi aldım kitap okudum araştırdım. İnşallah bu engel olmaz canım çok tesekkur ederim Allah razı olsun beni çok mutlu ettiniz:))❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Et parçası mı varis mi genelde varis oluyor et parçası sanılıyor.  Varis se ilerlemiş buyukusse doğumda patlarsa çok tehlikeli olduğu için evet normal doğum yaptırıyorlar 
(34 puan) tarafından
Varis değil ama basur hemoroid fazla büyük değil ama iki aydır çok az büyüme var normal doğuma sorun olacak mı bilmiyorum
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Hemoroid de normal doğum yapılmıyor diye biliyorum bir arkadaşım bu yüzden şehir hastanesinde sezaryen doğum yapmak zorunda kaldı. İkinirken problem oluyormuş sanirim
0 oy
tarafından
Canım ben de aynı durumdaydım . Bunun için sezeryan oldum  ikininca basur çok kötü oluyor. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 70 göst.
11 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 208 göst.
0 oy
13 cevap 375 göst.

378,094 soru