0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından
Oğlum 11 aylık. Çok uzun zamandır emekliyor tutunarak gidebiliyor. Ama tutunmadan ayakta hiç durmuyo cok korkuyo bazen ellerini tutup yürütüyorum sonra bırakıyorum yavaşça kendi denesin diye hemen korkup oturuyo hatta ağlıyo bazen. Yürüme arkadaşı aldık onunla gidiyo ama pekte sevmedi. Yürümesi için acele etmiyorum ama yapabileceğim bisey varsa yardımcı olmak istiyorum. Yada kendi haline bırakayım ne zaman isterse o zaman mi yürüsün sizce?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Instagram'da bir doktorda görmüştüm basit bir egzersiz yapıyordu koltuktan tuttuğu zaman ayaginin altına ince bı yastıkla destek yapıyordu adım atmayı öğrensin diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla kendi haline bırak. Bir hastalığı sıkıntısı yoksa zaten yürüyecektir. 

Ben kızıma yürüme arkadaşı alamadım. Ama evde hiç kisitlamadim. Aman oraya çarpar aman şuraya düşer. Hiç demedim. Ben oturma odasında otururken o koridorda diğer odalara emekledi bazen duvardan kalktı yürüdü. Öyle öyle 11 aylıkken tam anlamıyla düzgünce yürümeye başladı. 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
13 aylkkn yürdü kızm ekstra bişy yapmadm yürüme arkdşını kullandı birde koltuktan az Bi uzağa sehpa koydum üzerine dikkt çekeceği eşylr oyuncklr koydm ona ulşmsını bekledim ama üstüne gitmedim öyle öyle yürdü şmdi 16 aylık koşuyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 159 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Medusa (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 223 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 242819 (985 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 405 göst.