+1 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (985 puan) tarafından
Ay deli oluyorum ya. Kaynanam her şeye kafa takıyor. Doğdu niye emmedi, hep sağa dönüktü niye sağa bakıyor hep diyordu. 8.ayda desteksiz oturamıyordu kızım, niye oturmuyor diyordu. 10. Ayda emekledi.p zamana kadar niye emeklemiyor derdi. Emeklemeye başladı o zaman da niye tutunarak yürümüyor, yerden kalkmıyor derdi. Şimdi düz duvardan da tutunup kalkıyor yürüyor bu sefer de niye yürümüyor derdine düştü. Akrabalardan biri ayak bağı mı ne kesmiş biz de yapalım yürür diyor. Onların çocuğu 1 buçuk yaşında falandı benim kızın yaşına var daha 25 gün. Neyin acelesi neyin koşuşturması içinde bilmiyorum. Garip geliyor valla yaa. Sürekli kıyaslama falan. 

10 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Eski insanlar böyle canım bilmeden konuşur iyi yaptım zanneder boşver he de geç. Gerçi benim kaynanam. Yapsa varya owwww faciaaa . Pişman olurdu valla 
(985 puan) tarafından
Yapar eder zorla olacak şey değil deyip susuyorum ama gerçekten deli oluyorum
(266 puan) tarafından
Yürümek emeklemek dik durmak motor hareketler özelikle bunlar beyinde mesaj iletisi ile alakalı komutsal durumlar malesef. Beyin yürü komutu verir kaslar kemikler uygunsa oan mesaj gerçekleşir ama aksiyse zaman ister. Eskilerden bişey bekleme bu konuda boşver kendi cocuguna yapılsa içi acır onlar bu yolları geçmiş ununu eleyip eleği asmış çekilen acılar da unutulmus sanki sihirli annem gibi bı çırpıda dogurup büyüttüler:)) sallaaaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eski insanlara genelde her çocuğun gelişimi farklı olduğunu anlatamıyoruz maalesef. Umursama geç. Çocuğuna odaklan geri her türlü gelir zaten. Birşey söylese de hee de geç cevap bile verme evet hayır de geç. 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Benim kayinbabamda kızıma yan yuruyo diye yengeç diye lakap taktı böyle başka şeyleri ede cart curt ediyodu baba niye çocuğa gup kulak takip duruyon dedim o oldu daha laf edemedi
(985 puan) tarafından
Ay sinir olduğum şey. Bi şey görsünler hemen Bi benzetme lakap.
(210 puan) tarafından
En sinir r olduğum şey kimseye yapmam kendime ve evlâdım düşünemiyorum yapılırsa çıngar çıkarırım hiç hoş değil
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Sende niye senin bedenimle benim bedenim bir değil sen niye benden kisasin sen niye benden çok yedin gibi sorular sor bakalim belki anlar 
(985 puan) tarafından
Kız onu hep diyorum zaten. Eşim 3 kardeşler sanki 3ünü de farklı biri doğurdu. Onları örnek veriyorum doğru diyon diyo sonra yine aynı kafa sarıyor
(7,248 puan) tarafından
O baslaginca sende başla sürekli olunca susar canim
0 oy
(210 puan) tarafından

Hahha abowww senin kaynanaya uyku ilacı ver biraz sakinlessin çok evhamlı sanirim:D

(985 puan) tarafından
Kızz hem de nasıllllk. Evham göbek adı onun. Benim doğumda yanımdaydı o sancıyı çekerken. Hemşire dışarı attı onu düşün o kadar evham yapan biri djsnndjd
(210 puan) tarafından
Haha ben onu hayatta yanında hiçbiryere ne götürürüm ne otururum beni mahveder ayyy çekemem ben sen iyi dayaniyon:D
0 oy
(679 puan) tarafından
Hahaha desene al kızı saklambaç oynayın ne bekliyormuş yani uçmasınımı sankı ayagında teker var da kızdan hareket bekliyor bu kadar 
(985 puan) tarafından
Valla yaa fndndn
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Of bacım hepsi aynı hiç takmıcaksın kafaya kaynanam bana 6 ay boyunca her gördüğünde emiyor mu emiyor mu oh emsin mama çok pahalı dedi. Şimdide her gördüğünde çok zayıf yemiyor diyor bıktım artık hiç bişey söylemek istemiyorum inan yoruldum 
0 oy
(326 puan) tarafından
Benim kız 19 aylık yürüdü benim kız gibi olsa 9 doğurdu heralde gayette sağlam çok şükür sadece geç yürüdü her bebek farklıdır her çocuk bir olmaz de sen ona
0 oy
(6,909 puan) tarafından
Kaynanani sustur bacım benim oğlum yaşını doldurmadan emeklemedi bile bak 14 Nisan gecesi doğdu o saatte gece uykusuna geçmişti 15 Nisan sabahı emekledi yaşını ay gün olarak değil saat olarak bile dodurmadsn emeklemedi 10 15 güne de yürüdü 13 aylıkken ben 41 kiloya düşmüştüm peşinde koşturan diye benimki de tam tersine hastaneden geldik daha 2 günlük yüz üstü yatırmış emekliye en mi oğlum diye seviyordu manyak 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bunlar hepsi aynı kafa aynilar tıpatıp aynı benim kaynanayi anlattın valla oda hep böyleydi  yok kafasını dik tutamiyo yok daha dönmuyo mu niye yemiyo niye oturamiyo niye böyle yürüyor geç yürüdü falan şimdi 4 yaşında sapasaglam ikinci çocuğum oldu 11 aylık gene aynı şeyleri diyip duruyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 214 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elif3405 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 779 göst.