0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (5,368 puan) tarafından

Kullanan var mı korkmaz markası. Fıs dese kaçıyorum mutfaktan

image

10 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ben de Çok korktum canım ben de 4 yıl önce bir tane Goldmaster düdüklü tencere almıştım bunun gibi bısey şu an fiyatını hatırlamıyorum ama ilk kullandığımda kitlendi kendi kendine 3 gün falan kaldı içinde et Ben de açılmasını bekledim eşim en son tornavidayla kenarından çekiştirip açtı O gün bugündür hiç kullanmadım Çünkü çok korkuyorum bir şey olur diye işte Korkuyorum da denemeye de korkuyorum hiç denemedim öyle kaldı normal eski tarz düdüklüler den aldım onlardan kullanıyorum bilmiyorum Ben de Düdüklüde inanılmaz korkuyorum
(5,368 puan) tarafından
Bana sesi farklı geliyo eski usul duduklu normal ötüyodu bu biraz tuhaf geliyo bide kızım ortalıkta dolanıyor korkuyorum. Normal tencereye göre düdüklü de daha lezzetli oluyo yemek
(2,366 puan) tarafından
Evet canım dogrudur
-Reklam-
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Elinden geldiğince düdüklü tencere ocaktaki mutfakta bulunma cnm  bide litresine çok dikkat et fazla olursa adamlar ben 10 yıldır kullanıyorum   
(5,368 puan) tarafından
En kısıkda mı kullanıyorsun ocakta
(2,835 puan) tarafından
İlk önce yüksek ateşte ses verdimi en kısığa alıyorum cnm
(5,368 puan) tarafından
En küçük ocaga mı koyuyosun
(2,835 puan) tarafından
Yok normal gözde en kısık derecede
(5,368 puan) tarafından
Ben bunun altını biraz açınca şiddetli ötüyo aşırı Bi fışş sesi oluyo
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ağzını güzelce kapat piştiğinden emin olduktan sonra havası çıkmadan açma, hiçbir sorun olmaz acil açman gerekiyorsa soğuk suyun altına tut 
(5,368 puan) tarafından
En küçük yerde en kısıkda mı olması lazım altını fazla açınca Bi garip ötüyo
0 oy
(784 puan) tarafından
Düdüklü hiç sevmem kullanmam da evime bile almam 
(2,835 puan) tarafından
Çok kötü olmuş cnm çok geçmiş olsun size birşey olmadı değil mi
(784 puan) tarafından
Çok saol canim bir düdüklü yüzünden mutfağım hiçe çıktı çok masrafim oldu
(784 puan) tarafından
#arzem34 yok canım çok şükür
Mutfağa mesafeliydik Allah'tan
Mutfak çok kötü oldu mutfak olduğu anlasilamaz hale geldi
(2,835 puan) tarafından
Ooofff çok kötü olmuş ya Allah beterinden saklasın anlıyorum seni cnm insan bir kere korktumu bir daha yeltenemiyor
(784 puan) tarafından
Evet canım malesef
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Benimkine benziyor benimki Inter'in canım 4 senedir kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım daha bu sabah mercimek çorbası yaptım 
(5,368 puan) tarafından
Benimde yemek pişiyor nasıl kullanıyorsun et ve bakliyat 2 de mi kullanılıyo
0 oy
(854 puan) tarafından
ben tum yemeklerimi duduklude yapiyorum tencere kullanmiyorum bile daha guzel oldugunu dusunuyorum yemeklerimin
(5,368 puan) tarafından
Bende bakliyat olunca yapıyorum daha yumuşak lezzetli oluyo seninki bundan mı
(854 puan) tarafından
deil canim benimki eski kapak olanlardan dort sene once filan almistim sadece pilavi tenceremde yapiyorum geri kalan butun yemekleri duduklude yapiyorum
(5,368 puan) tarafından
Eski kapaklı dan korkmuyorum bunun sesi Bi garip
(854 puan) tarafından
anneme almistim ben ama o kadar fazla sesi yoktu canim kirmizisi buna benzerini aldim kendiliginden kitlenip aciliyodu ama o kadar ses cikartmiyo yani benimkinin yaninda pusicik kalir yani o derece sesi azdi
(5,368 puan) tarafından
Birden fışş diyo saga sola kaçıyorum
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Bana yasak eşim almama izin vermiyor ;) tehlikeli diyor hep zaten yemek pişirdiğimiz yok diyor boşver 
(5,368 puan) tarafından
Ben pişiyorum korka korka. Bi gün aşırı fışş deyince kızımla balkona kaçtık
(2,512 puan) tarafından
Tatlı misiniz yerim sizi ❤️
(5,368 puan) tarafından
Vala tatlı mıyım bilmiyorumda bebem de korkuttum saf gibi:)
(2,512 puan) tarafından
Anası korkarsa o da geri kalmaz :)
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Kız ben düdüklü bile almadım evime sokmam Allah korusun ben de çok korkarım 
(5,368 puan) tarafından
Bende korka korka kullanıyorum ya
0 oy
(7,786 puan) tarafından
Ben de eski tarzlardan çok korkuyorum termo düdüklü filan korkutucu ya
(5,368 puan) tarafından
Benim öncexen kullandığım klasik düdüklüydü siyah Bişey vardı üstünde onu kapatınca sakin salin pişiyor Du bunun sesi Bi tuhaf birden fışş diyo
0 oy
tarafından
Düdüklüden niye bu kadar korkuyor herkes anlamış değilim durduk yere patlıyor mu ki yanlış kullanım dışında bı sorun oluşturacağını sanmam gayet kullanışlı ben kullanıyorum emsanin buna benzer yeni cikanlardan gayet islevsel
(5,368 puan) tarafından
Ben bunu 5 yıl önce çeyiz setiyle almıştım ama toplasan birkaç defa kullanmışımdır eski usul düdüklü kullandım hep bunun sesine alışamadım
tarafından
Anladım canım ben de eskilerden alcam bı tane oğlum bunun içinde düdük kısmındaki plastiği çıkarmış o şekilde kullanılmaz herhalde kapak tamiri lazim
(5,368 puan) tarafından
Bencede hiç riske girme

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 207 göst.
30 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Merveeeee (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 334 göst.
0 oy
22 cevap 577 göst.
23 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gurumicianne (193 puan) tarafından soruldu

381,475 soru

11,420,927 cevap

34,975 kullanıcı

...