0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
iyi geceler arkdaslar size icime cok sıkınti olan bi konuyu anlatmak istiyorum çünkü baska anlatcak kimsem yok

ben 17 yasinda gorucu usulu evlendm 18 de bebegimi kucagima aldim oglumu yani bana o sürec bu yuzden galiba cok zor geldi lohusalik sureci gebelik sureci hepsi ve oglum kolikti surekli gaz sancisi olurdu yani bana cok zor geldi zor buyuttum diyebilirim simdi cok sukur oglum 4 yasina gircek Allah izin verirse ve ben bidaha hic cocuk dusunmydm ama sonra nasil oldu anlamadim istedim ve hamile kaldim suan bebegim 6 aylik cinsiyetide kiz ama cok korkularim var iki evladima birden yetememekten ayni sevgiyi ikisine birden verememekten ve daha cok sey bende suanda 21 yasindayim dogumdan once 22 olcam ama dogumdan sonraki surec nasil  gececek diye hep dusunup duruyorum esimde ne destekci ne degil ortada fazla bi yardimi dokunmaz siz bu korkularinizi nasil yendiniz  4 5 cocuk yapabilenler yani cok merak ediyorum ve simdi herseyden cok endiseliyim insAllah bu zamanlar hemen gecer

6 Cevaplar

0 oy
(1,570 puan) tarafından
Canım ikinci çocuğa hamile değilim bir kızım var ama hiç korkma emin ol kucağına aldığında zaten unutacaksın ve emin ol sevgileri ikisininde aynı olacak  korkma bir kaç ay zorlanirsin zaten Allah yardım eder benimde kızım şuan 3 yaş 1 aylık bizde istiyoruz doğduğunda ikisinin arasında 4 yaş olur diye henüz yok nasip 
(193 puan) tarafından
ınsAllah canim Allah sanada nasip eder
(1,570 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Benim oğlum da kolik bebekti lohusalık ve ilk 5 aylık dönem çok zordu gaz sancısı falan birde pandemi bebeği 40ım çıktı korona geldi sokağa çıkma yasakları vs bebeğime bişey olacak derken psikolojik olarak çok kötüydüm ve oğlum 2 buçuk yaşındayken kazayla hamile kaldım düşün ben istemedim bana kalsa oğlum 6 7 yaşında istiyordum hatta post açmıştım burda hamile kaldığımı öğrenince bende aynı şeyleri tekrar yaşamaktan korktum ama hiç korktuğum gibi olmadı evet çok zor ama şuan kızım 1 yaşında oğlum 4 görsen evimizin neşeleri oldular öyle güzel oynuyorlar ki beraber iyiki olmuş diyorum şimdi o yüzden hiç korkma herşey çok güzel olacak 
(193 puan) tarafından
insAllah cnm Allah razi olsun ama insam ister istemez korkuyor iste ne bilim  herseyi dusunuyor
(2,537 puan) tarafından
Tabiki korkman doğal ama kafana hiç takma korktuğun gibi değil
0 oy
(12,662 puan) tarafından
Öncelikle sağlıcakla kavuşun ☺️♥️

Kizım bir bucuk yaşında, bugünlerde doğum var oğlum geliyor. Bizim çok isteyerek oldu

İyi tarafından bakmaya çalış ,Allah iki meyveyide tattıriyor ☺️

Hem her hamilelik farklı canım ilkı zor oldu diye ikinci de oyle olacak diye bir şey yok. Moralını yüksek tut her şey senin duygu durumuna motivasyonuna bağlı 
0 oy
(4,188 puan) tarafından

Korkunun ecele faydasi yok:) hamile kalmamis olsan cck dusunma asamasi icin derdimki ölmeyi bayilmakmi saniosum sen :) ama artik olan olmus akil sagligini korumaya calisarak nefes alip verirsin bi sure. 4 sene sinra rahatlik kapida:)) oyle dort bes cck yapanlarda bence düsünme yetisi muhakeme gucu mantik falan kalmiyor . Zaman kalmiyodur bence dusunmeye.rutin bir eziyet programiyla kendi yasam döngulerinde oyle gelip geciyordur gunler:)

(10,046 puan) tarafından
Ahaha neyseki 3 senem kalmis :D
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Bu da gelir buda geçer:))bnde korkuyodm çok hemde geldi geçti   cnm 
0 oy
(13,031 puan) tarafından

2 çocuk annesi olarak diyorumhiç korkma ikisinden yetiyorsun ikisini de çok seviyorsun :)

Kızım ve oğlum var 

Güzel kızım yakışıklı oğlum diye seviyorum bu his de güzel :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 122 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.
0 oy
10 cevap 209 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,348 puan) tarafından soruldu

380,187 soru

11,381,833 cevap

34,877 kullanıcı