+1 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (1,461 puan) tarafından
Kızlar çok hastayım çok oksuruyorum. Sabah kızımı okula götürdü. Bı de bebek var üç aylık hiç durmuyor. Kahvaltı dahi yapmadım hala. Saat 10 da aradı dedim kahvaltı yapmadım hmm filan gelince hastaneye gideriz saat 3 ten sonra dedi tmm dedim. Beş dakika sonra aradım tel.kapali. çekmiyor değil teli kapalı. O saatten beri teli kapalı. İş arkadaslarindan bı bayanı aradım onun teli çekmiyor kapalı çaldı. Diğer bayanı aradım o da dedi sabah kendi aracınızla geldi sonra beş dakika durup gitti daha da gelmedi. Tek başına gitti yanına birini alsa onu arardik dedi. Yani ne düşüneyim şimdi. Yemek getir bn onu yitim sende bebeğe bak az uyuyum dicektim. Bu kadar mı düşüncesiz olur bı insan ya. Kendi karnı doyiyorsa kendi hasta değilse onun için hiç birşeyin önemi yok

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani ne desem bilemedim huyu böyle ise Allah yardım etsin sana
-Reklam-
0 oy
(5,864 puan) tarafından
Yani benim eşim devlet dairesinde çalışıyor açıkçası çok acil olmadığı sürece oda çıkıp gelemiyor.. Sizin sanırım durum farklı gelebiliyorken gelmiyor gibi bişey mi? 
(1,461 puan) tarafından
Amir cnm gelebilir onu geçtim öğle arası var en kötü orda gelir
tarafından
Aa bnm esimde devlet memuru kizz
(5,864 puan) tarafından
Yaaa güvenlik görevlisi eşim :)) seninki?
Valla gelebilen insan hasta eşine yardıma gelemesi çok kötü yani Allah sabır versin bacım ama tribi hak etmiş
tarafından
Saglik personeli cnm Allah bayana sabir versin ins
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Benim eşim de öyle .. 4 senedir evliyiz bir hayrını görmedim öncelik her zaman kendisidir ne yazık ki..kızım 3 yaşında oğlum 6 aylık bir de.. benim daha çok insana ihtiyacım var.. adam evden kaçıyor resmen çocuk var diye :D acayip soğudum büyük ihtimalle ilerde boşanırız biz :D
(1,461 puan) tarafından
Bizimde son belli
0 oy
(1,030 puan) tarafından
İşten nereye gitmiş ben oraya takıldım geçmiş olsun canım ömür geçermi bilmem ama inşallah düzelir bebek gibi bakması lazım sana bir evde anne hasta olunca herşey aksıyor 
(1,785 puan) tarafından
Bende ona takıldım valla acaba nereye gitmiş hemde karısının hasta olduğunu bildiği halde
(1,461 puan) tarafından
Bnde bilmiyorum. Nereye gitmiş
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Geçmiş olsun bacım su adamlara bel baglamayın onlardan hayır yok sen anne babasın onlar adam olmuyo kalk ye biseyler bebegıni yatır sende yat bu erkekler okuz 
(1,461 puan) tarafından
Hastayım bebek durmuyor keşke dediğin kadar kolay olsa. Uyumuyor ne yaptıysam uyumuyor. Yoksa bn ona bel bağlar miyim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysekkkk (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 242 göst.
28 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardi777 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.
20 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,072 soru

11,377,551 cevap

34,864 kullanıcı

...