0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (281 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba kızlar ailemden uzakta yaşıyorum 7 aylık bir kızım var ben de 5 aylık hamileyim 10 aydır ailemi görmüyorum çok özledim onları ailem bebeğimi bile görmedi henüz eşim bayrama yakın git diyor ama istemeye istemeye benimde ağrılarım var sırtım çatı kemiklerim çok ağrıyor biraz yürüdüğümde artık yerimden hareket edemiyorum uçağa binmek için doktor raporu da almam lazım o zamana kadar 6 ayim bitecek ailemin gelme ihtimali çok düşük ben şimdi gidemezsem bir buçuk yıl daha gidemem bebek olacak tekrar, eşim de çok kıskanç evden dışarı çıkarmaz tek başına oraya da gitsem burnumdan getirecek biliyorum o çalışıyor gelemez siz olsanız ne yapardınız canım çok sıkkın
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Giderdim .     
(281 puan) tarafından
Çok istiyorum gitmeyi ama bi yandan da korkuyorum bebeğe bişey olur diye
-Reklam-
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Niye gelemiyorlar. Hem hamile hem bebek var. Yolculuk seni yıpratır. Onlar gelmenin bi hâl çaresine baksınlar. 
(281 puan) tarafından
5 kardeşim var babam hayatta değil maalesef hepsi de küçük annem onları alıp gelemez maalesef
0 oy
tarafından
Tabikide giderdim. 
(281 puan) tarafından
Çok istiyorum bende
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Git o zaman doktorun izin veriyısa sıkıntı yoksa
(281 puan) tarafından
iki hafta sonra gidip doktora soracam bı risk yoksa rapor alacam ama kararsızım eşim de gitme diyo bebeğe bisey olursa ne yapacaksın falan diyo
tarafından
Yavrum karar ver eşin git mi diyo gitme mi diyo
Ayrıca ben o kadar riskli bı gebelik yaşadım ki yerimden kalkmam bile yasaktı bildiğin sadece lavaboya gidiyordum annem rahatsızlandı hastaneye yatırdılar kaç saatlik yolu arabayla gittim hemde elhamdülillah oğlum şu an 20 aylik
(281 puan) tarafından
Herkesin bünyesi gebeliği aynı değil maalesef ilk gebeliğimde benim de yerimden kalkmam yasaktı şimdi gebeliğim de çok kötü geçiyor bir haftadır yerdeyim yürüyemiyorum yatakta dönemiyorum eşim başta bayrama 15 gün kala git bende bayramda gelirim dedi ama şimdi de gitmem taraftarı değil ağrılarımi görünce
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Kesin ve net giderdim
(281 puan) tarafından
Çok istiyorum bende
0 oy
(12,749 puan) tarafından
Sen daga agirlasmadan git bence ve ailende gelsin yani bir buçuk yıl olur mu ya çok fazla 
(281 puan) tarafından
Benim hamileliğim çok sıkıntılı geçiyor ilk çocuğumda da öyle ağrılarım vardi doktorum erken doğum riski var diye yürümeyi yasaklamıştı bunda da çok ağrım var iki hafta sonra doktora gidecem rapor almaya çalışacam çok özledim onları
(12,749 puan) tarafından
Gelebilme şansı varsa onlar gelse keşke
(281 puan) tarafından
Çok Zor maalesef kardeşlerim de her gün arıyor abla gel gel diye onlar da yegenlerini görmek istiyor normal olarak
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Doktordan onay çıkarsa git cnm hem vücut olarak dinlenmiş olursun bebek bakmak aynı anda hamilelik çok zor olmalı hem de kafa olarak diblenirsin nasıl olsa 1.5 sene daha gidemiceksin
(281 puan) tarafından
Öyle valla çok yıprandım zaten biri karnımda biri kucağımda çok zor oluyor gerçekten de yardımcı olacak kimse de yok yanımda ama eşimin huyuda çok pis nasıl olacak bilmiyorum
0 oy
(368 puan) tarafından
Senin yerindeyüm ve gayette sürekli gidip geliyorum şükür 
(281 puan) tarafından
İstanbul'da oturuyorum ben ailem Diyarbakırda maalesef sürekli gidip gelmeye maddi imkanlar el vermiyor en son kızıma hamileyken gittim kızım doğdu eşim uzun bir süre issiz kaldı gidemedim yeni yeni toparlandik
(368 puan) tarafından
Bende ağrıya gelin gittim , memleket maraş.
Soruda maddi imkanı belirtmemişin böyle böyle olsa gider miydiniz demişin.
(281 puan) tarafından
Şuan gitme imkanım var diye öyle sordum
(368 puan) tarafından
E git o zaman
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Ahh gurbetlik :((( 
(281 puan) tarafından
Ahu ahh :(
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Giderdim canım 
0 oy
tarafından
Kiz git bebege ne olcak bende hamileyim 4 aylik İstanbula gittim sonra ordan tekirdag ordan bursa oyle gezdim 17 aylikta oğlum var
(281 puan) tarafından
Benim bebeğim daha 7 aylık zor bir hamilelik geçiriyorum maalesef ama gidecem çok özledim ailemi
tarafından
Git cnm git
0 oy
(66 puan) tarafından
Allah'a tevekkül et canim bebeğim sana emanet Rabb'im de eşinde yani seni çıkmaza sokmuş resmen olacağı varsa her şekilde olur 
(281 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ne güzel yazdın öyle
0 oy
(2,903 puan) tarafından
Giderdim ben. 10 ay çok uzun bir süre
(281 puan) tarafından
Öyle haklısınız
0 oy
tarafından
Git ozaman cnm iki bebekle çok zor olur birdaha gitmek 
0 oy
(229 puan) tarafından
Ben olsam giderdim 35 haftalık hamileyken uçakla erzurumdan ankaraya gittim bişeyde olmadı çok şükür

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 477 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Koruyucu melek (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 244 göst.
0 oy
0 cevap 117 göst.
0 oy
12 cevap 423 göst.