0 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ablamın kızı oldu 25 günlük falan ya sürekli bağırıyor çocuk bide asla uyumuyor 2-3 gün uyumadan nasıl duruyor küçücük şey anlamadik acaba gazımi var diye gaz damlası vermiş gaz damlası icirdigi gece daha beter olmuş sabaha kadar bağırmış çocuk napacagini şaşırmış uykusuzluktan basım dönüyor diyor kadın bebek kucakta 10 dakika anca uyuyo hemen geri uyanıyor bide sürekli emiyor sürekli emiyor ve çok emdiği için kusuyor ve sürekli kakasını yapıyor altını değiştiriyoruz 15-20 dakika sonra tekrar yapıyor günde 8-10 defa yapiyomus hatta bazen daha fazla yani sürekli emip emip uyumayıp kusuyo altına yapıyor ve asla uykuya dalamiyor ne sorunu var acaba biz anlamadık doktora götürdü oda doğru düzgün ilgilenmemis zaten

9 Cevaplar

0 oy
(1,771 puan) tarafından
Sürekli kusuyosa reflü olabilir canım bide gazı vardır ondan uyumuyodur emzirdikten sonra gazını alsin güzelce yan yatırsin bide karnına masaj yapsın bide belli bi saatlerde agliyosa kolik bebek olabilir beyaz gürültü diye müzik var onu açıp koysun rahatlar uyur belki aklıma bunlar geldi 
tarafından
Saati yok durmadan agliyo bu çocuk bı gorsen bağırıp duruyor
(1,771 puan) tarafından
Kiz kardeşimin bebegi de oyleydi sürekli ağlar uyumazdi 4 aylık olana kadar sürdü yani bu
tarafından
Ayy çekeceği var desene
-Reklam-
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Bilgim yok canım post üste çıksın
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(13,202 puan) tarafından
25 gün bir ay sayılır kilo almış mı? Yediği mi yetmiyor reflüsü vardır belki fışkıra fışkıra mı kusuyor? Sütü kalitesiz gelip bebek aç da kalabilir 
tarafından
Fiskira fiskira kusmuyor sütü de var 20 günde 1 kilo almış kiloda alıyor doktoe fazla kilo almış demiş hatta
0 oy
tarafından
Post yukarii ablana allah yardimcisi olsun
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım duş aldırın benim brbeğimde öyleydi. Doktor doktor gezdik kakadan tahlil yapsınlar kaka enfeksiyon olabilir. Mart ayında doğum yaptım günde üç kez yıkadığımı bilirim. Sürekli ağlardı anca duş alıp öyle uyurdu. Karnına saat yönüne masaj yapın birde benim bebeğim hep kolda uyurdu yoksa uyanırdı. Ev iş hak getşre bıraktım bebek uyusun yeterki dedim. Sabırlı olsun bugunlerde geçecek. Sağlıkla sıhatle büyüsünler inşallah. Bol bol youtubeden nazar ayetleri dinlettirin. Ablanıda tek bırakmayın. Hep mutlaka bir kişi kalsın.
tarafından
Sürekli kucakta durmak istiyor buda bide banyoyu aşırı seviyormuş gerçekten de
(2,545 puan) tarafından
Evet benim bebeğimde öyleydi rahatlıyordu. Sabah beşte yıkadığımı bilirim 2 bucuk aydan sonra biraz daha düzelecek. Dördüncü ayda bir atağı atlattıktan sonra daha da işler rayına geçecek biraz sabırla bol bol dua ile. Ama mutlaka kaka testi versinler. Gaz damlası bio diye başlayan vardı ismini hatırlamıyorum onu veriyordum. Ama inan ne kadar gaz da çıkarsa hep gazı var
tarafından
Gaz damlası verdiği gün çocuk çıldırmış gibi sabaha kadar bağırmış
(2,545 puan) tarafından
Kuzu gaz damlalarının markası var farklı markalar
tarafından
Birisi bişey söyledi onu diyecem alsınlar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Mutlaka gazı vardır başka gaz damlası ve bağırsak düzenleyici alın demekki kullandıgınız fayda etmemiş. 
tarafından
Kullandığı gün aşırı derecede bağırmış zinco almislar
(25,224 puan) tarafından
Sab simpleks ve biogaia deneyin
tarafından
Söyliycem teşekkür ederim
0 oy
(237 puan) tarafından
Süpürge sesi kolik bebek şarkıları açsın fön makinesi hangisi tutarsa ama bu kadar çok ağlıyorsa vardır bir derdi çok fazla kaka yapması acaba fazla mı emiyor rahatsız ediyor biraz az meme emse mesela 2 saat olmadan vermesin sonra iyice karnıni doyurup gazını alsın birde eniştem anlatmıştı bir arkadaşı varmış onunda çocuğu böyle durmadan agliyormus ne yapsalar olmamış doktor doktor gezdirmisker en son çocukta kalça çıkığı olduğu anlasilmis 
tarafından
Allah Allah valla evet çok emiyor çokda kaka yapiyor bide kusuyor bizde anlamadık bu bebek ne yapmaya çalışıyor:D
0 oy
(101 puan) tarafından
Gaz sancısı bu gaz ilacindan sonra ağlaması gazını çıkaramamasından dolayı. Anne kimyon çayi içsin bebeğe duş aldırın gaz masajı yapın ayaklarını ve karnını sıcak tutun birde kundaklayip anne kucağında hafif sallayarak emzirsin biraz olsun sakinleşir.
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(795 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun ablanın üstüne süreler okusun inşallah etkisi olur ya
tarafından
İnşallah ya sorma çok zor bı bebek zaten hamileliği de çok sıkıntili geçmişti zaten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde leylanehir (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 275 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
17 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu

378,212 soru

11,319,829 cevap

34,765 kullanıcı

...