0 oy
123 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (530 puan) tarafından
16 aylik ne uyur ne yemek yer hep mizmiz yemek yedireyim derim eliyle iter agzini kitler

Uyutayim derim saatlerce sallarim uyumaz en uzun 40 dk uyur

Düzelmiyor.napcam ben ya

2 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Aksam 9 du we su saat oldu uyutmaya calisiyorum yildim artik tukendim
(4,698 puan) tarafından
Zor valla tek büyütmek bende tek başıma büyütüyorum bir zaman ölü gibiydim yeni yeni yaşadığımı anlıyorum
(932 puan) tarafından
Kizlaarrrr ne konusmussunuz heeee :D yaa askim annen yaninda kalsa yazmissin 1 gece anam tmizlige gidio sabit 1 ewe onunda bebesi war annem.onada bakio kadn izin wermio dogumumda 1 gece izin werdi sadece
(4,698 puan) tarafından
Keşke yakın olsaydık ben bakardım bebeğine çayını çobanı yapardım senin
(932 puan) tarafından
Ayy cnm bnm allah razi olsun. Kiz bi saat biri baksa warya gine az isimi yaparim ya. Esimim kizi 24 yasinda is guc beklemiom ay gelince az bebeye bak bn yapim diom gelio yatio ::(
(4,698 puan) tarafından
Geçer bitanem bu günlerde geçecek ama kimse benim onda çok hakkım var diyemeyecek tek başına büyüttüğün için kimse laf edemeyecek
-Reklam-
0 oy
(309 puan) tarafından
cocuklar zaten hep hareketlidir onların enerjisiyle 7kere dünyayı gezermissin o derece evde yorulmaz çocuklar dışarı çıkar bırak gezsin koşsun yarım saat 1saat benimkide aksam gec uyurdu simdi aksam sahil var burda sahile çıkarıp 1 2 saat birakioz kosturuo bizde yanında tabi parka fln gidioz aksam küt diye uyuyo dene ozmn nolcak bakalim yemek konusunda kendi haline bırak ben öyle yaptım biyandan sıcak canlari istemiyebiliyo bide çok ayırıyorlar eline çatal kaşık ver kendisi yesin ozmn daha iştahlı yiyolar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (986 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
18 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde leylanehir (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 274 göst.