0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (101 puan) tarafından

image

kizlar kızımın burasında kemik gibi birşey elime geliyor normal mi ya doktora götürmeli miyim

4 Cevaplar

0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kuşum dizdeb ayak bilegine kadar kaval kemiği oluyo ama ondan mı bahsediyosun acaba 
(101 puan) tarafından
Yok canım bu şişik gibi birşey ya diğer bacağında yok
(1,776 puan) tarafından
Allah Allah neden acaba kızıma baktım ama öyle bişey yok bı yere falan vurmus olabilir mi sismistir kuzum
(101 puan) tarafından
Bilmiyorum ya morelim çok bozuldu
(1,776 puan) tarafından
Korkma kuşum bişey olmaz büyük ihtimalle bu yere vurmuş ondan şiş duruyodur geçer bi kaç güne
-Reklam-
0 oy
(101 puan) tarafından
Benim eşimin bir bacağında var bukunce ortaya çıkıyor tumseklik oluşuyor annesi bu yaşına kadar fark etmemiş ben fark etmiştim hastane gittik doğuştan olan birşey eğer yuremede veya bir problem yaratmiyorss tedavi edilecek birşey yok demislerdi.
0 oy
(7,740 puan) tarafından
Bir yere çarpmış belli oluyor o yüzden sertleşmiştir korkma
(101 puan) tarafından
Evet cnm hafiften kızarık ve biraz da morumsu
0 oy
(239 puan) tarafından
Kuzum.seni korkutmam istemem ama ben geçen gün tesadüfen kizimin bacağında kist olduğunu öğrendim ilk baş ktu huylu demişlerdi ne olur ne olmaz bi göster benim omrumden olur gitti valla 
(101 puan) tarafından
Kızarıklık var mıydi cnm birde çok sert bu
(239 puan) tarafından
Kızarıklık yoktu sertlikte bilmiyorum ama o dizinin üstüne srekli düşerdi bi göster genede kuzum ne olur ne olmaz allah korusun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,496 göst.
+1 oy
5 cevap 142 göst.
24 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 337 göst.
25 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.
2 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,052 soru

11,377,087 cevap

34,863 kullanıcı

...