0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından
Kızlar dün doğum için acile gideceğimi söylemiştim. Aslında daha çok, yakın zamana randevu alamadığım ve haftamı doldurduğum için baktırmak istemiştim. Eşim işten geç geldiği için bugün gittik hastaneye ama çok sıkıntı yaşadık.. Muayene olmak için erkenden gittik sıra almak için koskoca hastanede bir tane doktor varmış o da ameliyattaymış, pandemi hastenesi olduğu için acilden bakmıyorlar hamilelere. Daha sonra iki hastaneye daha gittik acilinden yine ilgilenmediler en sonunda yoruldum ve daraldım özel hastaneye gittik çok şükür bebeğimin sağlığı iyimiş :) Açılmam ve sancım çok az ama kilosu fazla denildi ekmek, makarna tarzı yiyecekler yeme dedi zaten çok iştahım yok son iki haftadır ve alttan muayene edildim ilk defa normal doğum için herhangi bir sorun görünmedi. Ama hala sancım yok bakalım ne zaman gelmeye niyet edecek oğlum   Bu arada önceki sorudaki cevaplarınız için teşekkür ederim♥️ Çatı ağrım çok fazla elimden geldiğince hareketli olmaya  egzersiz yapmaa çalışıyorum benim için dua edin hayırlısıyla sağlıkla gelsin istiyorum artık

4 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hayırla gelsin inşallah,hurma ye sıcak duş al bol yürüyüş yap bunlar doğumu tetikliyor kuzum benden tavsiye
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️ Her gün sıcak duş alıyorum ve hurma yiyorum ama sıcak suya oturmayı da deneyeceğim ve doktor ada çayı önerdi onu da denemek istiyorum
tarafından
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın canım
-Reklam-
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Merdiven in-çık tatlım 

Allah kurtarsın
(5,108 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ablam ♥️ bir onu yapmadım onu da deneyeceğim inşaallah
+1 oy
(246 puan) tarafından
Sag salim bebegini kucagina alirsın imsallah cnm
(5,108 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ♥️ inşaAllh
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun cnm çok şükür ben avlamda yeni doğum yaptı doğumdan bir gün önce başlıyo sancısı inşallh tez zamanda kucağına alırsın 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım, inşaAllah öyle olur büyük bir heyecanla bekliyorum

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 903 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bernakra (108 puan) tarafından soruldu