0 oy
904 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından
Kizlar 2 aylik kizim var su an uyuyo misafir gelecek pasta malzemesi almam lazim bakkaldan merkezde otumuyorum evde bakacak kimsede yok bakkal 15-20 dakikalık bi yer kapiyi kilitleyip gidip gelsemmi yaa bilemedimm 

54 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Al kucağına git uyanıp ağlarsa nolcak 
(1,271 puan) tarafından
Dalga geçiyor diye düşünüyorum
(13,821 puan) tarafından
Pes diyorum pesss
tarafından
Şaka yapiyor sanirim ya asansor yok binada ben birakip 2 dakika bebek arabasini almaya inemiyorum bseuly olur diye bu insanlardaki bu rahatlik ne yapma pasta evde yoksa gidemiosan cocugunla delirdiniz heralde artik.
(48,680 puan) tarafından
gitti heralde cevap bile vermemis kimseye misafir agirlicam diye☺️
tarafından
Aynen yada dalga geçmek için açtı postu okuyup okuyup gülüyordur :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ay saçmalama küçücük bebek yalnız bırakma sakın 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Uyanınca at bebek arabasına git uyansa çatlar çocuk aglarken göbeği siser
0 oy
tarafından
15-20 dakikalık yer diyorsun yakında değil ki bebek uysnsa ağlamaktan bir hal olur.bosver sadece çay iciversinler ne olacak 
0 oy
(2,716 puan) tarafından
Kizim 2 yasinda  evin önündeki  çöpe  bile koştur  koştur  inip gelirim asla birakma bence
0 oy
(2,710 puan) tarafından
Sen çıktıktan hemen sonra uyansa o çocuk 20 dk ağlamaktan çatlar. Bunun depremi var, yangını var.

Çocuk tek bırakılmaz. Misafir mi daha önemli yemeyiversinler. 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Skin bırakma bizim evin yan tarafı anaokulu kızımı okula bırakırken oğlum uyuyordu hemen indirip geleyim dedim 2 3 dk sürüyor sadece geldiğimde ağlamaktan sesi gitmişti bı daha bırakmadım. Ben evden çıkar çıkmaz uyanmış galiba baya ağlamıştı cunku. Halbuki evin yaniydi yani okul 5 dk bile sürmedi gidip gelmem.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Uyanınca arabasına bindir  git canım .15-20gidiş 15-20dönüş 30-40dk sürüyor.Allah korusun nolur nolmaz .

Ben 2aylıkken bırakamıyordum canım yaa .Hatta evde iş yaparken 10-15dk bir nefes alıyor mu kıpırdadı da burnu mu kapandı ağzı mı kapandı diye bakıyordum .

Ben çok pinpirikliyim yaaa yine de sen bilirsin ben sadece düşüncemi söylemek istedim
0 oy
tarafından
Asla yapma,  çok küçük kusar fln. Getirden fln söyle 
0 oy
(184 puan) tarafından
Birakma canim bebeğini ya birlikte gidin uyanınca ya da gitme yani 
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Markt uygulamalrndan sipras ver canım uyuyrsada çocuk koy bebek arabsna git canım 
0 oy
(469 puan) tarafından
Şok market bile getiriyor ayağına artık bebeğim sen niye gidiyorsun. Trendyol marketten falan alsana. 
0 oy
(598 puan) tarafından
Bebek arabasına koy götür yanında uyur zaten 
0 oy
tarafından
15-20 dıyosun yanı mantıklı mı sence
0 oy
tarafından
20 dk gidiş 20 dk geliş bebek iki aylık yani sırf misafirin gelecek pasta yapıp onlara yaranacaksin diye  yaptığın doğru değil misafir kendi yapip getirsin bebek görmeye gelince ayıp ama iki aylık 
0 oy
(13,066 puan) tarafından
Bulunduğum yerde gece biz uykuda iken deprem olmuş. Her an her şeyle karsılaşabiliriz çocukların evde asla tek başına kalmaması lazım ayrıca sen gider gitmez uyansa gelene kadar ağlamaktan perişan olur çocuk uyanınca yanında götür 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bir uyansa ağlamaktan çatlar çocuk sakin yapma 
0 oy
(11,266 puan) tarafından
Hayir canım hayir yapma bunu ben uyuyor diye afedersinWc ye giriyorum da çıkana kadar yıkıyor ortalığı 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Tabiki hayır yanından ayırmaman lazım 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Nasil gidicek sin ya ben balkona çıkıyorum aklım kalıyor hatta bazen duymuyorum ağlıyor çok 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 230 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 350 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 650 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Melek anne (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 649 göst.