0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Kaynanamı cok severim arkadas gibiyizdir tabi bazen anlasamıyoruz ama bana kaynanalık yapmadı hiç bir zaman. Neyse bana yengene gidiyorum kızıda alıyorum sen işini yap gelirsin dedi tamam anne git sen dedim. Bende işimi yaptım giyindim eltimlere gittim.

Kaynım açtı kapıyı eltime baktım yüzü asık neyi var yengemin abi dedim kaynımda bilmiyorum ki dedi neyse kaynanamda ağzını açmıyor ama izliyo sadece.

Kaynım eltime ne istiyon sen ama ne istiyon dedi holde o ananın bilmem neyini istiyom vercekmi sor bakim dedi kaynanam duydu ben de duydum sinirlendim bende vercekmiş yicenmi dedim o an birbirimze girdik kaynanam daha bu eve gelmiyoz dedi yürü kızım dedi gittik eltim cok ayıp etti 

17 Cevaplar

+4 oy
(11,217 puan) tarafından
yarin onlar kanka olcak tekrar olan sana oldu : D ayni b..u bnde yedim. ama yapilmaz. kaynana icin kavga edilmez yani.
(784 puan) tarafından
Öyle caban yoksa kaynanan ile sorunların varsa. Eltinede dönüp öyle söyleyip kaynanani tutmazsin.
Aksine kaynanan ile sorunun varsa eltine daha can ciğer olursun.
(784 puan) tarafından
Kaynanası ile çok şey yaşayıp arkadaş gibiyiz diyip sonra üzerine böyle demekte ne bileyim
.....
(394 puan) tarafından
Senin okuma bozukluğun var galiba kaynanamla bazen anladamadığımız oluyo ama bana can ciğer olan asıl kaynanamdır. Benim bir cabam yok. Eltimi hiç sevmem anlasamamda cok seyler yasadım yazmadım ben baktır o gözlerine sen biyerlerinden uydurma
(784 puan) tarafından
Uf tamam be. Eltiyi dert edip kaynanayi tut. Yarın oburgun iyi olduda mi hasetinden geberrr
(394 puan) tarafından
Ayyy coktaaa tııınnnn banane isterse koyun koyuna yatsınlarr şeyimden aşşağaaaa kasımpaşaaaaa
-Reklam-
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Sen ne alaka ben onu anlamadim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
İkinizde kötü konuşmuşsunuz 
(394 puan) tarafından
Aynen evet ama o konusunca bende kendimi bozdum
0 oy
tarafından
Eltin kayninla kavga ediyor sen niye karıştın ki bak kötü oldunuz ayrıca ikinizde çok ayıp konusmussunuz
0 oy
(830 puan) tarafından
O nasıl üslup gerçekten şok oldum sende baya ileriye gitmişsn 

Ben asla böyle şeyleri ağzıma dahi almam kendime yakıştıramıyorum böyle iğrenç konuşmalari
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Eltin edepsizmiş baya ama sen de keşke karışmasaydın hiç 
0 oy
tarafından
İkinizde çok kötü konuşmuşsunuz keşke karışmasaydın hiç
0 oy
(7,070 puan) tarafından
Ay Valla konuşma tarzınıza şaştım kaldım. 
0 oy
tarafından
Neden sizin yaninizda kavga ettiler ki. Yaşları küçük sanırım.

Yada kaynanan habersiz gittide ona mi sinirlendi.

Ayrıca sen neden karisiyorsunki. Ben olsam ağzımı açmam banane karı koca kavgasindan
0 oy
tarafından
Eltinde çok terbiyeliymiş senin hatan karışmak olmuş 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Eltinle kaynin belliki kavga etmişler siizn o ortamda fazla durmanız yanlış insan sinirlenince herşey söyler eltinin dedigini doğru bulmuyorum ama senin kaynin yanında byle konuşman bna göre çok saygısızca senin araya girmende saçma sncta kaynana laf etmiş kaynan bisiu dememis
0 oy
(195 puan) tarafından
Tencere dibin kara seninki benden kara. En büyük suç senin hem eşiyle olan kavgasına karışmışsın hem de küfüre karşılık sende küfretmişsin
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Senin yerinde olsam sessizce annemi alır o evden giderdim bir daha da o eve adım atmazdım. Herşeyden önce üslup çok çirkin bi kere yakışmamış.
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Seni ilgilendirmez iken neden karışıyordun
0 oy
tarafından
Burada cevap vermesi gereken sen değil kaynin ya da kayinvalidendi,sana ne olduysa anlamadım valla
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Neden karıştın ki onların sorunuydi bence deymezdi ayrıca kayinin yanında çok kotu konusmsnzz
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kavga etmişler Bi zahmet her şeye burnunuzu sokmayın. Kadın sinirli besbelli ağzından kötü bir cümle çıkmış ama siz onu geçmişiniz edep yani. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 366 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 878 göst.
1 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 408 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Anne5 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 488 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu

381,486 soru

11,421,410 cevap

34,977 kullanıcı

...