+1 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
Çocuklarımın yüzüne her baktığımda onları erkenden bırakıp gidecekmisim hissi geliyor icime aglamya başlıyorum günümün yarısı bunu düşünmekle geçiyor. Sürekli esime ben ölürsem çocuklarımı ağlatma evlenirsen evlen ama çocuklarımı babaanesine ver başkası büyütmesin diye vasiyetler ediyorum bi yerim azıcık ağrısa kanser mi oldum diyorum her genç ölüm duydugum zaman kendimi yerine koyuyorum onun çocuğu varsa üzülüp duruyorum kim olursa olsun günlerce kendime gelemiyorum çok etkiliyor beni

9 Cevaplar

+1 oy
(4,390 puan) tarafından
psikiyatriye gidin. panik atak olmussunuz benim gibi 
(3,162 puan) tarafından
Ben randevu aldım salı günü ne gidicem ilaç verirse basliycam yapacak bişey yok şuan çok kötü haldeyim
(291 puan) tarafından
Bende çok kötüyüm ya kime bahsetsem annelik normal diyor ama önce böyle degildim ben
(4,390 puan) tarafından
cok az bi etkisi var dozunu arttirir benim ilacin. eskisi kadar siddetli değilim ama. ve bu arkadaşın dediklerini hala yaşıyorum. yani cok beterdim. pisikiyatriye mecbur gitmek zorunda kaldim. uyku ilaci vermemesini söyledim doktora. küçük bebegim var dedim.  ben formül mama veriyorum. o yuzden ilaç kullanabiliyorum
(3,162 puan) tarafından
Ya senin gece uykum nasıl ben çok yorgun olsamda uyuyamıyorum asla
(4,390 puan) tarafından
uyku sorunum var + bebegim uyutmuyor. Allah şifa versin size de.
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından
Bol bol kendini oku seytanin sana vesvese vermesine izin verme
(291 puan) tarafından
Sürekli de okurum ama kurtulamıyorum bu düşünceden :(
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Bende senin durumundayım inan kafayı yemeye ramak kaldı bı cesaret psikiyatri randevusu aldim
(291 puan) tarafından
Ben gittim ilaç baslayalim dedi bebek emince vazgeçti psikolog önerdi
0 oy
tarafından
Bir psikoloğa görün canım iyi gelicektir
(291 puan) tarafından
Gideceğim insallah iyi gelir :)
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Ayyy bu benn
(291 puan) tarafından
Yalnz değilim demekki
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Doğum sonrası oluyor genellikle bu düşünceler ve panik atağa sebep oluyor kafanda bitirmen lazım izzet gullunun videolarını izle iyi gelecektir bol bol la havle cek vesveseye gelmemen lazım  emin ol atlatacaksın sadece biraz zaman  
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Panik ataktan oluyor bende aynisi cook yasadim halada ara ara yasiyorm tek dermani bana gore bol.bol kuran okumak cok iyi geliyor
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Sen net beni anlatmışsn cnm
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım anneliğin verdiği duygusallık heralde bilmiyorum bende her gün evde vasiyet yazıyorum eşime annemden başkasına emanet etmem diye :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 283 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eslem1009 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 273 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.