0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Uzun süredir burayi kullaniyorum daha doğrusu gebelik bölümünü cocuklarimda kullaniyordum gecen yılda anneler sohbet bölümünü keşfettim cok hoşuma gitti yeri geldi tartıştık belki yeri geldik gülüp eğlendik ama  yine de kalp kırmamaya çalıştım hayatım boyunca kalp kırmaktan korkmusumdur insallah kimseyi kirmadim burda hakkınızı helal edin eger kırdığım üzdüğüm varsa.♥ bur da sima olarak hic görmediğim ama kardeşten öte sevdiğim insanlar var  ne zaman bi postta görsem yorumlarını cok sevinirdim onlari da cok özleyecegmm❤bugun bi kac saat önce bi haber aldım cok kötü oldum bi kac gün telefonumu bile elime almak istemiyorum hic bir sosyal medya kullanmayacam burayida siliyorum admine yazacam hesapı silsin uygulamayida telefondan silicem üzülerek :'(belki kafayi toplayınca yine gelirim ama suan hic birseyle ilgilenmek istemiyorum.size söyleyeceğim tek şey..... Hayat çok kısa ölüm cok yakın hic birsey için üzülmeyin kimseyi kırmayın sevin sevilin üzmeyin üzülmeyin hayatta illaki herşeyin en iyisi olacak diye bisey yok önemli olan sağlık olsun huzur olsun bereket olsun Allah yuvalariniza huzur ask sevgi bereket koysun kendinize cok cok iyi bakın hoşçakalın

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yhaaa nereye gidiyorsun ne haberi aldın☹️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başın sağolsun :/ 

Kendine iyi bak 
tarafından
Noldu neyi vefat etmiş ki
tarafından
Bilmiyorum ki postundan öyle anladım ben ☺️ hayat kısa ölüm yakın falan demiş ya
tarafından
He sende haklısın
0 oy
(48,371 puan) tarafından
hakkim yoktur varsa helal olsun ☺️
0 oy
tarafından

Amin canım cümlemizin inşallah hayir olsun ne oldu :'( üzüldüm vallahi gitmene inşallah bir gün yine gelirsin sende kendine çok iyi bak Allaha emanet ol <3

0 oy
(2,571 puan) tarafından
Noldukii şimdiii
0 oy
(119,000 puan) tarafından
allah a emanet ol   
0 oy
(4,274 puan) tarafından
Helal olsun sende hakkını helal et canım benim kendine iyi bak güle güle 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Yaa noldu cnim severdim seni ya gitme