0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (453 puan) tarafından
Böyle bir kaç post görmüştüm saçma gelmişti ama saçma degilmis suan anlıyorum buraya ilk geldiğimde teşekkür postu açmıştım burası bana çok iyi geldi die ama artık gelmiyor bazı kötü yorumlar çok can sıkıyor tmm burda çok güzel insanlar var kalpleri kendileri iiyi insanlar yazmalarindan belli ama bi o kadarda kötü niyetli insanlar dalga geçenler ve lafın nereye gittiğini bilmeyenler o insanlar çok yoruyor artık ben burayı çok seviyordum gerçekten cocuklarimdan eşimden arta kalan zamanı hep burda geçirdim instagram twitter bağımlısı biri olarak oralara bile sadece bakıp çıkmaya başlamıştım burda kimse kimseyi tanımadan yardimlasiyor çok hoş neyseee yaa uzatmiycam sizi seviyorum kendinize iyi bakın bu platformda inşallah kimseyi uzmemisimdir uzduysemde özür diler hakkını helal etmesini isterim hoscakalinnnn :'( 

Belki yine gelirim uygulamayı silmicemm...

5 Cevaplar

0 oy
(12,269 puan) tarafından

Uzuldum 
(453 puan) tarafından
:(( valla bende çok üzgünüm çok alismistim burda sohbet etmeye
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ben millete dönüş yapmayı unutuyorum bazen cevap vermeye üşeniyorum. siz niye bu kadar takıyorsunuz burayı anlamıyorum. 
(453 puan) tarafından
Takmak değil okuduğum şey can sıkıyor ben yardım etmeye çalışıyorum başkası gelmiş laf sokuyo hoş degil
tarafından
Hahaha valla bende öyle
0 oy
tarafından
Güle güle canım....
0 oy
tarafından
Hiç üzmedn kimseyi Canim Hep Güzel yorumlar yaptin gitme :'(
(453 puan) tarafından
Burayı çok seviyorum gerçekten tanımadığım insanlara tavsiye vermek yada tavsiye almak çok hoş uygulamayı silmiycem belki yine gelirim ama biraz gitmek istiyorum yorumun içinde teşekkür ederim keske herkes senin gibi olsa
tarafından
Gel Hemen :D
(453 puan) tarafından
:) inşallah uzun sürmez zaten biraz kafa toplayıp gelicem
0 oy
tarafından
Ama askom ya iyi yorumda gelecek kötü yorumda demekki çok benimsenissin ben kafa dagitmaya giriyorm ....  Yolun açık olsun umarım burasis daha mutlu olursun sbbdbdbdb
(453 puan) tarafından
Yaa valla dediğin gibi çok benimsedim galiba aşırı üzgünüm suan çok saçma yaa sanki lise sonun son cuması hissi var üstümde senide çok seviyordum güzel sözlü kizzz :'(
tarafından
Ne diyeyim çorbasına ekmek olduğum iyi yolculuklar hshshshsh
tarafından
Allaha emanet ol cnm gine gel
(453 puan) tarafından
Sizde allah emanet olun inşallah yine gelicem

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 521 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 426 göst.