+1 oy
224 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar ev sahibimiz evi satacak şuan gayet uyguna oturuyoruz ama başka yere çıktımiz an en az 2500 TL kira vercez birazda borcumuz var ama elhamdülillah çok zor durumda değiliz kocam illa eşyalari satıp iki üç yıl borcumuz bitene kadar annemlerde yaşayalım diyor aklimi çekmek için yok kira vermemiş oluruz yok bukadar kârimiz olur vs vs şeyler söylüyor yok dedim istemiyorum dedim bukadar kira ödeyen bizden kötü durumda aileler nasıl geçiniyor dedim napmaliyimmmm 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir evi iki kadın yönetemez asla kabul erme 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Öyle birşeyde ısrar ederse hadi sen ananin evine ben anamın evine bu kadar karımiz olur dersin.....

Çünkü ayrı eve alıştıktan snra çok zorlancaksin
(1 puan) tarafından
Aynen öyle çünkü banada ev üstüne gel denildi ama gitmedim bizde borç altındayız 2bin kira elektrik doğal gaz bide 3 çocuk var yani kabul etmedim etmemde tekrar ev üstüne insan yapamaz erkek deil mi çalışsın ben öyle dedim yani borçda bizim borç deil kayın biraderim borç altına soktu eşimi
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ev ev üstünde olmaz canım asla kabul etme .İyi araştırın merkeze uzak mahallelerde 15-20yıllık ucuz kiralı  evler vardır 
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Hadi kaynanayla yasanın zorluğunu bir kenara koydum eşya fiyatları almış başını gitmiş 3 yıl sonra borcunuz bitti diyelim eşya alacaksınız fiyatlar olmuş bilmem kaç. Ne anlamı kaldı ki. Biz 6 yil once salon takımı aldığımız fiyata bir yatak ve bir dolap alabildik cocuk odasına
(5,307 puan) tarafından
5 yıl öncede ben evlendim bütün evin mobilyası 17 bin tuttu öyle kötü marka da değil İstikbal. Şimdi kızıma genç odası aldık 9 bin TL tuttu. O eşyayı satsalar bida ev dizmek daha zor kocası kendini rahata almaya çalışıyo bence kız kabul ederse hayatını mafeder
(2,934 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın insallah kabul etmez. Makinalar bozulacak falan diye ödüm kopuyor valla meğer biz 5 yıl önce bedavaya yaşıyormuşuz
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Eski esim bir ara bana da işte evi kiraya verip kendimizi toplayan kadar ablama gidelim dedi. Sen ablana ben anneme haklısın toplayalım kendimizi dedim. Bir daha agzına almadı
0 oy
tarafından
Oraya gidersen dahada çıkamazsın kabul etme
0 oy
(119,248 puan) tarafından
sakin kabul etme
0 oy
(329 puan) tarafından
Sen geç o iki üç yılı 3 yılana olur 13 yıl 15 yıl inanma gözün kesmiyorsa gitme kıt kanaat gecin huzurun olsun

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 816 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Alyamr01 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 991 göst.
+1 oy
32 cevap 786 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde PrensAnnesi6 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,086 göst.

379,261 soru