+2 oy
1,488 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Bugün kızımı almış 3/4 dakika kamerasız odaya gitmişler kızım orda ağlamaya başlıyor sonra birden daha şiddetli ağlıyor ama bakıcı bilmiyor ki salondaki kamera evin her yerinden gelen sesleri kaydediyor 

Şimdide diyor ki ben sadece kizmisim ondan aglamis ama belli sadece kızmakla ilgili olmadığı ortada 

Tüylerim diken diken oluyor yazarken bile 

Kamerasız odaya gitmesi kızımın içli ağlaması ve birden kuyruğu sıkışmış gibi bağırması sonradan kucağına alıp geliyorlar salona ve bu durumu ben tesadüf eseri izleyip gördüm Allah çıkardı karşıma diyelim 

Bana dediği şey sadece odadaki kurutmalukta bulunan kıyafetleri döktü ve ben yapma diye kızdım sebebi bu diyor hemen çıktık odadan diyor ama kamerada 3/4 dakika geçmiş görünüyor 

Allah aşkına siz olsanız sadece sesteki ağlamalar ile ne yaparsınız nasıl bir intikam alayım :( :( 

51 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kamerasiz odalari kilitle
-Reklam-
0 oy
tarafından
İntikamlik bir durum yok canım güven olmaz böylelerine gönder kadını hemen neler neler görüyoruz gazetelerde Allah için daha kötü şeyler yapmadan gonder
0 oy
tarafından
Devir çok kötü kendin bak canım 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne intikamı Allah aşkına he intikam al oldu sonra işkence etsin çocuguna al buda senin intikamın desin bakıcıyı kovup kızını dizinin dibine al otur evinde yani. Eve kamera koyup bakıcı tutacak kadar durumun iyiyse bu çalışma hırsı nedir çocugundan kıymetli mi. 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Ne intikamı arkadaş.??? S.ktir et evinden gitsin çocuğumu ağlatarak baktığı parayı da zırnık koklatmam ben olsam..

Sırf bu yüzden işi bıraktım evde bebeme kendim bakıyorum asla yabancıya yavrumu güvenmem.. 
0 oy
(752 puan) tarafından
İntikam almak değil de oraya da kamera bağlar yada gizli kamera koy ve bundan haberi olmasın yani ki o odaya girdiğinde ne oluyor bilebilesin
0 oy
(1,453 puan) tarafından
İyi de belki de gerçekten bisey yapmadı benim küçük oğlum bez değişmeye nasıl çığlık atio saniyesin de yada 3.5 yaşındaki oğlum yapma diyince deli gibi bagirio yani doğru da dio olabilir . En güzeli diğer taraflara da kamera koy ortaya çıkar mutlaka 
0 oy
tarafından
İntikam mi? Bu olay karsisinda dusundugun sey intikam mi gercekten? Alir karsina konusur benim guvenim zedelendi daha fazla sizinle calisamayacagim dersin. Bunun oluru budur. Ne intikami 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Ne intikamından bahsediyosun anlam veremedim. Gerekirse çalışma kendin bak çocuğuna yerinde olsam en ufak bir şüphe bile olsa o bakiciyi değil evime almak kapımın önünden bile geçirmem 
0 oy
tarafından
Ne intikamı daha beklicek misin yolla gitsin tutman evinde kim bilir daha neler yapmış bu sadece gördüğün 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 359 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayselaras (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 302 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 331 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 336 göst.