+2 oy
1,480 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Bugün kızımı almış 3/4 dakika kamerasız odaya gitmişler kızım orda ağlamaya başlıyor sonra birden daha şiddetli ağlıyor ama bakıcı bilmiyor ki salondaki kamera evin her yerinden gelen sesleri kaydediyor 

Şimdide diyor ki ben sadece kizmisim ondan aglamis ama belli sadece kızmakla ilgili olmadığı ortada 

Tüylerim diken diken oluyor yazarken bile 

Kamerasız odaya gitmesi kızımın içli ağlaması ve birden kuyruğu sıkışmış gibi bağırması sonradan kucağına alıp geliyorlar salona ve bu durumu ben tesadüf eseri izleyip gördüm Allah çıkardı karşıma diyelim 

Bana dediği şey sadece odadaki kurutmalukta bulunan kıyafetleri döktü ve ben yapma diye kızdım sebebi bu diyor hemen çıktık odadan diyor ama kamerada 3/4 dakika geçmiş görünüyor 

Allah aşkına siz olsanız sadece sesteki ağlamalar ile ne yaparsınız nasıl bir intikam alayım :( :( 

51 Cevaplar

0 oy
tarafından
intikam derken patron sensin tabiki isten cikartacaksin.. intikami olmaz insan bakiyor sonucta ama keske evde kamera oldugunu belirtmeseydin hadi belirtin nerde var nerde yok bilmeseydi keske
-Reklam-
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kızın kaç yaşında sordunmi hiç 
(38 puan) tarafından
Evet sordum 2 buçuk yaşında ve diyor ki Sarya yaptı Sarya vurdu diyor
(3,599 puan) tarafından
Ayyyu dikktli olun iyice araştırın bu konuyu eğer yapmışsa kurban olsun o cocuga
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Şüpheli durum güvenmiyosan gönder 
(38 puan) tarafından
Göndermeden önce unutulmayacak bir intikam almak istiyorum kızıma yaptığına say diyeceğim
0 oy
(175 puan) tarafından
İşten çıkar güvenını sarstı veya kamera olmayan odalar a gitmeyi yasakla 
(38 puan) tarafından
Unutulmaz bir intikam almak istiyorum kızıma yaptığına say diyeceğim
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Sen intikam alıp  okadin halen ise devam edecekse ne anlami kaldı evladınız çok üzüldüm bu durumu yaşamasına o çocuğun psikolojisi ne durumda suan annesi yok ve başka bi kadın tarafından şiddete uğruyor sozlude olsa şiddet şiddettir 
(38 puan) tarafından
Peki kizim 2 buçuk yaşında bugun bu durumu ilk kez yaşamış en azından bundan eminim ilk ve sondu kızımin hafızasından nasıl silebilirim en hızlı şekilde
(2,623 puan) tarafından
Surekli yanında ol ona sıkı sıkı sarıl kimseye emanet etme onlar rabbim tarafından zaten bize emanet bide biz emaneti emanet ediyoruz senin sevgin ilgin onu daha mutlu eder canim
0 oy
(8,355 puan) tarafından
Kreşe gönder daha evla canım ya da yoksa evınde otur kamerasız odada aglaması manidar yavrunun.
0 oy
tarafından
Çocuğun kaç yaşında eğer derdini anlatabiliyorsa bı sor . Ama eğer anlatamiyorsa zaten belli vurmuş cocuga
(38 puan) tarafından
Evet Sarya vurdu diyor
tarafından
Ben olsam maaşını vermem veya yarısını eksik verip kovarim . Pislik dövmek için mi bakıcılık yapiyo
(38 puan) tarafından
Sadece 2 günün parası bizde o yüzden çalıştırıp para vermeden tekmeyi basayım diyorum kızıma bir ufak cimcik bile atmissa ona say diyeceğim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ya suphesi bile yeter daha tutamazdim heralde. 
(38 puan) tarafından
Çıkmadan önce ağzına tüküreyim diyorum unutulmaz bir intikam alayım. Bir daha kimsenin evladına dokunmasın ders olsun diyorum
(11,217 puan) tarafından
ya ama ne bilim isine son vericen bide olmama ihtimalide varsa
0 oy
(56 puan) tarafından
Asla asla kimsenin kızmasina dahi dayanamayan ben o kamerayı izlediğim an eve gider o kadını o odada o şekil ağlatırdim bal gibide intikam olurdu dövmüş belliki şüphe etme emin ol bence 
(38 puan) tarafından
İntikam alayım öyle kovayim diyorum unutulmaz bir darbe yedireyim bir daha kimsenin evladına dokunmasın ders olsun diyorum
(56 puan) tarafından
Çoğunuz konuşuyorsa anlatabiliyosa anlatsın o yanınızdayken sonrada şikayet edin kovun gitsin pisliği bi daha onla tek kalmasın kalsa bile kamera olmayan odaları kilitleyin giremesin yazık çocuğa ya
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Ben olsam kesinlikle kovarim bide keşke salonda kamera var demeseydin. Ben bakicilarin güvenmiyorum iyi kötü insanlar her yerde var ama bebek çocuk bakıcı bakması bilmiyorum ben güvenemiyorum bide kendi gozumlede gördüm asla tam anlamıyla bakmiyolar mesela çocuğumuz üstünü islatsa biz anında değiştiririz ama bazı bakicilar yapmiyo öyle kuruyana jdr bırakıyor kendi gizumle gordum
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Eger onunla devam etmeyeceksen intikam al. Kizin ona emanet. Ters yapmamasi icin devam edeceksen uyar, birdaha oraya girmemesini belirt.. Gerekirse, kamerasiz odayada kamera taktir.
(38 puan) tarafından
Nasıl bir intikam alayım diyorum ki unutulmaz olsun bir daha kimsenin evladına dokunmasın
(1,363 puan) tarafından
Yok artik.. dertsiz basina dert ariyosun galiba. Devam etmeyeceksen, bu sebeble isine son verdigini, sikayette bulunacagini belirt. O zaten tutuşur soyler. Ama fiziken bir intikamda seninde ondan farkin kalmaz.  . Baskasinin evladina dokunmaman icin sikayette bulunacagim falan de. Daha ilerisi olmaz bence. Sonucta evinde ve herseyini biliyor. Basina bela olmasin.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
İşine son ver bence okurken içim içimi yedi 
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Anında başka bakıcı canım şüphesi bile yeterli
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Sen o boş odalara da kamera bağla. Eğer ki sgkli bakıcı ise. Dava açarsın hah evraksız bakıcı ise maaşından kes işten at. Şüphesi bile deli eder insanı 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım keşke kamera olduğunu söylemeseydin bakıcıya. Yeni birini ayarla gönder bence .Hiç iyi şeyler düşünemedim %90çocuğa vurdu diye düşünüyorum .Kameranın ses kaydettiğini bilmediği için ağlamasını duyacağını hesap edemedi
0 oy
(692 puan) tarafından
Ay içim  çok kötü oldu çalışıyorsan lütfen bırak işi çocuğuna bak ya insanlara güvenilmez yavrum niye bagirsinki terbiyesiz bisey yapmıştır 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
İntikam entrika onlar dizide olur canım

Okurken bile çok kötü oldum, o kişinin kafasını duvara vurasım geldi.  Çocuğuna sahip çık
0 oy
(119,493 puan) tarafından
kiz evde kamera oldunu niye dedin uuf 
0 oy
tarafından
Evinde oturup cocuguna bakarsan bakiciyi kovarsan intikam alabilirsin
0 oy
(966 puan) tarafından
Cnm bnm de bakıcı var.kamersdw var .bn diğer odaları kitlerim. Sigara da içmez kıza bakarken.cikar işten bence.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 357 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 301 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 328 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 335 göst.