+2 oy
1,478 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Bugün kızımı almış 3/4 dakika kamerasız odaya gitmişler kızım orda ağlamaya başlıyor sonra birden daha şiddetli ağlıyor ama bakıcı bilmiyor ki salondaki kamera evin her yerinden gelen sesleri kaydediyor 

Şimdide diyor ki ben sadece kizmisim ondan aglamis ama belli sadece kızmakla ilgili olmadığı ortada 

Tüylerim diken diken oluyor yazarken bile 

Kamerasız odaya gitmesi kızımın içli ağlaması ve birden kuyruğu sıkışmış gibi bağırması sonradan kucağına alıp geliyorlar salona ve bu durumu ben tesadüf eseri izleyip gördüm Allah çıkardı karşıma diyelim 

Bana dediği şey sadece odadaki kurutmalukta bulunan kıyafetleri döktü ve ben yapma diye kızdım sebebi bu diyor hemen çıktık odadan diyor ama kamerada 3/4 dakika geçmiş görünüyor 

Allah aşkına siz olsanız sadece sesteki ağlamalar ile ne yaparsınız nasıl bir intikam alayım :( :( 

51 Cevaplar

+17 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İntikam falan alma bacım al kızını otur evinde kız çocuğu bu ya bu devirde kime neye güvenip bırakıyorsunuz hayret 
(7,247 puan) tarafından
+++++++
(0 puan) tarafından
Kadın belki bir meslek sahibi, istifa mı etsin gey Allah’ım ya yoruma bak. Biz bilmiyoruz sanki evde oturmayı. Herkes keyfinden mi bırakıyor bakıcıya?
tarafından
Mesleği kızından önemliyse bişey diyemem tabi annelik herkes için farklı anlam.
(7,247 puan) tarafından
Demekki öyle bacim. Ben üzülüyorum öyle olab çocuklara ya madem biraz  büyüt öyle çalış
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Intıkam alıncak bırsey yok suphesı yeter bunun, kamera odlugunu keske bılmeseydı boyle anlamı olmamıs kı herseyı planlayarak yapıyor bencede oda da cımcırdı mı naptıysa artık gunahını almayayım da yolla evden ben bu tarz bakıcılara hıc guvenemıyorum ga
(7,707 puan) tarafından
Yani intikamlık bir durum yok bence de artıladım. Bu şekilde güvenemem ben size diyip işini sonlandırmak gerekiyor.
+1 oy
(612 puan) tarafından
Ne intikamı yahu? Güvenmiyorsan uğraşma çocuğunu güveneceğin bir yere yada kişiye emanet et, ona da güle güle de. Yazık yavruna. İntikam alacağım derken yavruna ne yapar ne eder bilemezsin. 
0 oy
tarafından
Bence kesin vurdu öyle yoksa çocuk çığlık atmaz yani bakacak başka kimse yokmu 
0 oy
(7,292 puan) tarafından
Oraya da kamera bagla 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Belli ki tokat atmış kızı dövmüş 
0 oy
(7,612 puan) tarafından
Intikam nedir ben kimseye emanet edemem ya hersey olabilir belki vurdu orda 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Yanı siz böyle söyleyince bende şüphelendim dövmüş olabilir sık sık kontrol etmeye çalışın gerekirse bakıcısını değiştirin 
0 oy
(13,007 puan) tarafından
İntikam alıp da bilmiyorum da eğer yapabilecek birisiyse o odaya kilitler nasıl bagiriyorsa çocuk öyle bagirtirim onu 
0 oy
tarafından
Canım ses gelmediyse bağırmayıp vurmuştur çok  üzgünüm :(
0 oy
(10,904 puan) tarafından
Yabancıysa oturum iznini iptal edebilirsin. Türkse polise suc duyurusu yapabilirsin. Ve bence direk tazminatsız kov 
0 oy
(321 puan) tarafından
Kamera yerlestir oraya da bilemeyiz sonuçta 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Çocuğunuz daha konuşup anlatmayacak kadar küçükse nasıl yabancıya emanet ediyorsunuz bu devirde ? Diyelim ki vurdu napacaksin kanıt yok elinde o vurduguyla çocuğun agladigiyla kaldı işte değer mi yani bunca seye
(7,247 puan) tarafından
+++++++
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Vala yarın kesinlikle gelmesin nap ne et asla ben eşim bile yüksek sesle kızsa üzülüp ağlıyorum yeri geliyor kızıyorum elalem nasıl kizabilir ki gönüllü değil parayla yapıyor bu işi oyl boyl bakicaksin işinede gekmirsa kapı ordaa
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bağırsa zaten sesi gelirdi. Canını yakmış çocuğun. Intikamı bırak gelmesin bidaha
0 oy
tarafından
Ah yavrum.  Bakıcı tutanları bilmem mecbur kaliyorsunuzdir ama ben kesinlikle karşıyım. Bence işine son ver 
0 oy
(686 puan) tarafından
Yani başkasının çocuğuna kızmak veya vurmak ne bilim ya emenat birde işin ,,ah ah ins öyle değildir cnm 
0 oy
(486 puan) tarafından
Çocuğunuzu kimseye emanet etmeyin ne olur
0 oy
tarafından

Kötü düşünmek istemiyorum canım. Ama benim kızımda elini birşeye süreceği zaman yapma kızım diyorum kendi yere atarak ağlıyor. Dovmusum gibi. Daha 14 aylık . Senin kızın kaç yaşında bilmiyorum ama . Olabilir mi acaba ? Sen kızını daha iyi tanırsın canım tabikii. İnşallah kötü birşey olmamıştır canım . 

(38 puan) tarafından
Yok ama sigara içmeye gidiyor hanfendi normalde tw açar beş dakika içip gelir hemen ama bu kez bilerek arkasindan gelmesine bişey demiyor
Bende dedim madem kızımı dumana maruz bırakacaksın kameraların önünde iç boş odaya ne diye götürüyorsun ne anlamı kalıyor
tarafından
Acaba kamera olmayan odaya sigara içmek için gitmiş olabilir mi ki ?
(7,935 puan) tarafından
bi sigara ortalama 10dk da içiliyor.Acele edip yarıda bıraktıysa bilemem
tarafından
Emanet çocuk diye belki hızlıca içmiş olabilir bilemiyorum tabiki sadece bir tahmin. Dövme ihtimalini dusunmemek için .
(1,011 puan) tarafından
Ayy korkutmak istemem ama vücuduna filan bı baksaniz sigarayı filan dokundurmus olmasın o yüzden ağlamış olmasın.. bakicinin haberi olmadan o odayada derhal kamera koyun. Hala supheleniyorsaniz derhal işine son verdirin. Birde kızınızın tutumu nasıl gelen bayana karşı onu istiyor mu istemiyor mu burdan da biraz anlaşılabilir... Benimde oğlum 2.5 yaşında şuan empati kuruyorum ve sanırım elime bı sigara alıp oğlumun tepkisini ölçerdim ne yapcak diye.. ama bir anne supheleniyorsa o annenin evladına karşı hisleri bence doğru çıkar bayana dikkat edin ben bile ürperdim burda
0 oy
tarafından
Güvendiğin kişiye çocuğu birakmaaaaa

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 353 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 298 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 328 göst.