+1 oy
1,657 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bu benim ikinci evliliğim ilk eşimden madde bağımlısı hırsızlık suclari yüzünden ayrıldım cezaevinde daha sonra Kayseri'ye gelin geldim eşim ve annesi geldimizden beri bana ve iki kızıma karşı oldukça iyiler anlayıslilar ama bugün eşim uyurken üç yaşındaki kızım gözüne tahta sopayla vurdu birden oda uykudan fırladı iki tokat attı yüzüne şok oldum o anda aldm kızımı yukarı çıktım uyuttum yarım saat sonra çıktı özür diledi o anki acıyla refleksle vurduğunu söyledi aşağıya kovdum kızdım sen kızıma el kaldrcak adam değilsin filan dedim sonra yemek yaptım bahçede annesiyle yedik uyanmadı gelmedi yemeğe annesi git çağır kalksn dedi gittim ben yaticam dedi zıkkım ye dedim çıktım yukarı kapıyı kitledm oda asagda annesinin evinde uyudu gece onbirden sonra ise gidiyor yukarı çıktı kapıyı çaldı açmadım gitti ne yapmam gerekiyor sizce

50 Cevaplar

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Yorumları okudum walla bunlara bakarsan hemen bosa orayo terk et tamm aa bıde giderken adamı oldur ıkı tokat at tamm ironi ;) sende olsan belkı vurmaz sın ama tepki gosterısın eger zaten oyle bı niyeti olsa gelıp ozur diler mı 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kocanı üç boşol ile uğurluyoruz canım.
0 oy
tarafından
Adam normalde böyle biri değil yazmışsın refleks ile olmuş olabilir uyku halinden dolayı yorumlarda böyle yazanlar başlıkta ikinci eşim yazmasa bunları yazarmiydi acaba 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Kuzu o anki refleksle yapmıştır kim olsa yapar bence bide sopayla vurdu diyorsun ki zaten esin özür dilemiş normalde vuran adam değilse seviyorsa kızını bı kereliğine afedebilirsin
0 oy
(337 puan) tarafından
Canım sana şunu soylim üç yaşında oğlum var sabah gidip telefonumu bulup yatağıma açayım diye getirmis artık seslenmiş ben mi uyanamadim bilmiyorum telefonun sivri kenariyla şakagima bir vurdu nevrim döndü vurduğu gibi de kizacagimi anlayıp kaçtı egerki o can havliyle elime gecseydi vururdum asla vuran bı anne değilim o an elimi salladım zaten Allah'tan değmedi bir yerine ben öz annesiyim sen o yüzden burdakilere bakma o can havliyle vurmuş 
0 oy
(839 puan) tarafından
Evet yaptığı yanlış ama uyku refleksi ile olmuştur canım özür dilemiş zaten bence uzatma 
0 oy
tarafından
Valla bende olsam o anki refleksle aynını yaparım yaptimda o yüzden sende büyütme canım bilerek isteyerek yapılmış bişey degil
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yani tepkini göstermekle iyi etmişsin ama uyku haliyle bende kocama tokat atmıştım mesela birden sıçrayıp. Çocuk sopayla vurmuş sonuçta o an ki refleksle bana normal geldi insan bilinçli yapmıyo çünkü başıma geldiği için biliyorum. Sen tavrını belli etmişsin çokta uzatma ama aranız sogumasın madem
0 oy
tarafından
Normalde böyle biri değilse belliki uyku anında gözüne sopayı yiyince refleks ile yapmış ki pişman olmuş. Olmasa iyiydi tabi ama kasten yapmamıştır
0 oy
tarafından
Şahsen benim kızım olsa evlenmezdim kesin 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 2,031 göst.
21 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 937 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tulaysarican (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 745 göst.