+1 oy
1,656 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bu benim ikinci evliliğim ilk eşimden madde bağımlısı hırsızlık suclari yüzünden ayrıldım cezaevinde daha sonra Kayseri'ye gelin geldim eşim ve annesi geldimizden beri bana ve iki kızıma karşı oldukça iyiler anlayıslilar ama bugün eşim uyurken üç yaşındaki kızım gözüne tahta sopayla vurdu birden oda uykudan fırladı iki tokat attı yüzüne şok oldum o anda aldm kızımı yukarı çıktım uyuttum yarım saat sonra çıktı özür diledi o anki acıyla refleksle vurduğunu söyledi aşağıya kovdum kızdım sen kızıma el kaldrcak adam değilsin filan dedim sonra yemek yaptım bahçede annesiyle yedik uyanmadı gelmedi yemeğe annesi git çağır kalksn dedi gittim ben yaticam dedi zıkkım ye dedim çıktım yukarı kapıyı kitledm oda asagda annesinin evinde uyudu gece onbirden sonra ise gidiyor yukarı çıktı kapıyı çaldı açmadım gitti ne yapmam gerekiyor sizce

50 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uyku hali yapmış olabilir canım maalesef bazı insanlar uyanıncada sinirli olur özür dilemezdi bence biraz soğuk davran bi süre anlasın ama küsme evet yaptığı yanlış tabiki ama olan olmuş 
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından
Uyku sersemliği acı refleksi bence gayet normal ne olduğunu anlamamış adam. Normalde yapsa o zaman tepkini koy derdim ama göz ardı edilebilir hatta şöyle bi örnekte vereyim bende küçükken hiç unutamam dayım uyurken ayağının altını gıdıkladım normalde çok gıdıklanır güleriz falan diye işte çocukluk aklı dayım uyku sersemi bi uyandı bana bir tokat vurdu bi tanede duvardan yedim :D o yüzden yadırgamadım açıkcası olabilir insanlık hali bizlerde istenmediğimiz şekilde uyandırılfığımız da tepkiler verebiliyoruz bazen 
tarafından
Canım normalde kızım uyanıkken gider tokat atar ona güler bırak vursun der oda bundan cesaret alıp gitti uykudayken vurdu
(66 puan) tarafından
İşte aynı benim dayıma yaptığım gibi normalde şakalaşmalar oluyorsa çocuk nerden bilsin uyku halini o yüzden normal karşılayabilirsin canım özürde dilemiş zaten adamcağız üzülmüştür oda
0 oy
(124 puan) tarafından
Kendi öz babaları olsa belki bukadar koymaz di ama el olunca daha fazla koyuyor insana sen birdahakine daha dikatlibol eşin uykudan uyanınca yapmış olabilir ama kızlarına daha sonraki zamanlarda bak herşey olabilir sonuçta kimseye güven olmaz insanın öz ailelerinneler yapmıyor ki fazla ilerki zamanlarda tek bırakma çocuklarını kimseyle benden sana bu  tavsiye cnm
0 oy
(795 puan) tarafından
Yani senin uykudayken yüzüne vursaydı bence sende o an ki sersemlikle yapardın biseyler uzatma bence 
tarafından
Normalde kizlarm yüzüne vurunca sakalasiyo guluyo oda bundan dolayı gitti vurdu
0 oy
(704 puan) tarafından
Şimdi düşünüyorum 2.5 yaşında kızım var uyurken eşime gtise öle vursa ona sinirle kalkıp vurur belki. Ama işte adı üvey babaya insan düşünür kasten mi yaptı doğrumu soluyor. Yani öz anne istedgi kdr vursun bağırsın göze batmıyor. Ama üvey anne sinirlenip bağırsa göze batar. Yerinde olsam. Bende herhlde tepki veririm. Bilemedm takip et ölç tart tavrından anlarsın 
tarafından
Normalde ki tavrını ölçüp bictigimde zaten nasıl vurduğunu aklm almıyor sürekli uyanikken vuruyolar tekme atiyolar bana diyo bırak vursun çocuktur ben vurdummu bagiriyo bana çok sakin yapida biri ama öyle uykudan fırlayıp tokat atmasi çok ağrıma gitti yeni hamileyim çok duygusalim
(704 puan) tarafından
Büyük ihtimal reflex yapmış yani eşime çocugum öle vursa dediğim gibi oda herhlde yapistirirdi bi tane
0 oy
tarafından
Bacım refleksle yapmış hemen yumuşama ama çokta araya soğukluk katma
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Huzurunu kaçırma canm bı anlık olay bide uykudan kalkmış normal 
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Ah canim bazen öyle bi yapiyorlarki nevrin dönüyor kesinlikle savundugum icin degil ama olabiliyor bazen özür dilemis anladigim kadariyla pismanda çok uzatma kizini öpsun bir minik hediyeyle alir gönlünü kizimda esim yatarken plastik oyuncagini tam gözünün oraya vurdu hem cizildi hem şişti bide uyuyormus yeri geliyor kendi evladimizada kizip bagirmiyormuyuz surekli olan birseyde degelse asiri uzatma derim
tarafından
Zaten normalde yüzüne vurduklarında gülüp eğlendiriyor onları o yüzden kızımda yüz buldu gene güler gidiklar sandı vurdu sopayı normal hayatta öz babalarndan görmedikleri ilginin iki katını veriyo onlara gece calstgi halde günde iki saat uyuyo sdce onlarn ilgiye uykumdan daha çok ihtiyaçları var diyo
(7,248 puan) tarafından
Ne güzel yüreği varmiş maşallah dediğim gibi sende çok uzatma istemeden olmuş belliki
0 oy
tarafından
Canım bence çok tepki vermişsin uyku sersemi olabilir. Öz babası olsa bu tepkiyi verir miydin? Bende bebeğim emerken isirinca anı refleksle vurmuştum sonra üzüldüm ama can aciyinca olabiliyor 
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Refleksle olmuş olabilir canı yanmışsa çok uzatma bence bir daha olmasın vs uyar yeterli
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Kuzum konuyla alakasız ama sen önceden bu uygulamayı kullanıyor muydun. Tanıdım sanki seni
tarafından
Evet ilk kizimdada indirmistim uygulamayı
(4,889 puan) tarafından
Eşin hapisteyken mi boşandın. Belalıydi galiba nasıl cesaret edebildin bu kadar erken evlenmeye
tarafından
Onun haberi olmadığı bı şehre taşınmak istedm çıktığında nerde olduğumuzu bilmesin belalı değildi özünde iyiydi ama uyuşturucu yüzünden bir sürü suça karisti defalarca tedavi denedik hep aynı yolu seçti
(4,889 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun yolun açık olsun huzurla büyüt yavrularını
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Hiç bahane bulma yok bakamayacam yok söyle böyle 5 aylık bebeğim var çalışıyorum evlenmeseydin bakalım ilerde o masumların başına ne gelecek olan çocuklara oluyo..
0 oy
tarafından
Canim malesef bu reflex kizimi canimdan cok seviyorum .

Bilerek ve isteyerek olmadan bir gun kumandayi ben uyurken gozume gecirmisti .

Bende reflex aninda insanin kendini koruma icgudusuyla uyku sersemi kendimi savunmusum(ne alaka ise) 

Anlattim kizima iyice .

Asla isteyerek degildi .

Cok abartma istersen .

Babasi anlatsin kizina ozur dilesin
0 oy
tarafından
İlk defa ve bilinçsizce yaptıysa bişey olmaz canım sadece uyar bir daha sakın olmasın de kapat konuyu yoksa uzadıkça uzar 

Benim eşimde geçenlerde uyuyordu kızım yatağından gelip babasının kucağına gitmek isterken üzerine bastı eşim o anki refleks ile kızımı tutup attı ama sonra dediki ben mi yaptım gerçekten hatırlamıyorum olabilir böyle şeyler 
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Uyku hali refleks olmuş olabilir canım öz babasıylada böyle bir olay yaşayabilirdi eşinin huyunu suyunu en iyi sen bilirsin önemli olan başka bir şekilde bir daha tekrarlanmaması 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Relfex oldugunu düşünüyorum normal zamanda tepkilerini  ilmediğimden bişey diyemem .. neden evlendin dıye sorguluyan olmus seni cok üzüldüm kadının kadından baska düşmanı yokmuş. Diyememişler mecburdu galiba tek yapamıyordu diye
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Normalde iyi davrandıklarını soyluyosun asla asla yaptığı şeyi savunmuyorum ama anladığım kadarıyla gece çalışıyo hani insan uyku sersemi naptigini bilmez uyar ayarını ver bı daha yapmasın ama bence cokta uzatma simi anliyorum seni kızın ondan olsaydı bu kadar tepki vermezdin haklısın da insan farklı dusunebiliyo ama uzatmamani tavsiye ederim 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Savunulucak bi durum değil ama uykuluymus anı refleksle olan bi hareket olmuş bile isteye yapılan bise değil bence,bunun öz üveyle alakası yok belki öz babası da olsa aynı tepkiyi verirdi,uyanik olsa böyle tepki vermezdi ama uyuyomuş ya belki o yüzden olmuştur 
0 oy
tarafından
tepki vermekle iyi yapmışsın o çocuklara vurmaması gerektiğini anlasın ama art niyetle yaptığını düşünmüyorum sen bile olsan uyku haliyle Bi tane vururdun bence 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Bence can havliyle olmuş özür dilemiş zaten  bide öz baba olmayınca dahada göze batmış eğer ilk defa olduysa ve pismansa affedin ama bı daha olmasın diyin

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 2,031 göst.
21 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 937 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tulaysarican (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 745 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Prensesim56 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 948 göst.