0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Arkadaşlar eşimle birlikte olmuyoruz artik oda yanasmiyo bende anlamıyorum neden konusuncada saçma cevaplar veriyo 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Teyyy nasıl dayaniyonuzzz yanındaki adamaaa hadi mecburiyet olanları anlıyorum siz neden
-Reklam-
0 oy
(182 puan) tarafından
Bazen  eşler doğumdan sonra kadınları artık eşi olarak değil de anne olarak kutsal bir vasifta görüp yanaşamıyorlarmış yani eski gözle kadın gözüyle bakamıyorlarmış bunu aşmak için de biraz eski günlerdeki gibi başbaşa zaman geçirmeye gerek var bebeğı bırakabileceğiniz birisi varsa bırakıp bir gün dışarı çıkabikirsiniz mesela, kendinize vakit ayırın.
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Normal doğumsa ve eşin vajina nı gördüyse etkilenmiş olabilir esasen burda söylüyoruz ama pek kimse ti ye almıyor. Malesef bazı erkeklerde bu durum trajediye dönüşebiliyor... 
(119,533 puan) tarafından
kuzeyin doguma girdiydi esim herseyi gordu ayildi bayildi amam 40 icin safak saymisti
(1,194 puan) tarafından
Hahhaha  sevdaaaa kirkın cikinca ne oldu☺
(752 puan) tarafından
Bende merak ettim ne oldu kız kırkından sonra  :Dsana ters etki etmemiş heralde genelde dogumd avajina şekilden şekile giriyor  büyüyor kuculuyor tobe yarebbim:D
inanki benimki eskisindende sar denisti sormustum ☺️☺️☺️
0 oy
(784 puan) tarafından
Rahim mahimle alakası yok isteyen hayvana yanaşıyor kadına mi yanasmiyacak gözü dışarda olanlar bunu düşünür 
tarafından
Birincisi yorumunda art niyet aranmasına gerek yok çünkü sen kötü şekilde yazmışsın
İkincisi de karşılaştırmışsın yani ne diye geri vites yapıyorsun anlamadım
(784 puan) tarafından
Ya bı sus ya. Senin zihniyetin ile mi ugrasacm ben neyi nasıl anliyorsan anla.
tarafından
He he bacım yandan devam et sen
(1,616 puan) tarafından
Kız hayvanıda geçtim şerefsizin biri damacanaya tevacuz etmişti arsız adamlar
tarafından
Geçen gün haberlerde gördüm doğrumu bilmiyorum  bir grup erkek yeni vefat eden bir genç kızı mezardan çıkarıp tecavüz etmişlerdi ne kadar doğru bilmiyorum yabancı bir ülkedeydi
Ama her şeyi beklerim şimdiki pisliklerden
0 oy
iyi sabir varmis
0 oy
(2,317 puan) tarafından
Benim eşim 20 gün zor dayanmıştı, 4 ay çok uzun bir süre.. karşınıza alıp konuşun bence. 
0 oy
tarafından
Çoğu kişide olabilir tabi zamanla düzelir ama 4 ayda uzun bir süre gerçekten benimki 40 çıkana kadar tepemden ayrilmiyordu
0 oy
(175 puan) tarafından
İlginç biz kadınlar bu  iş olmadan da normal yaşablyrux ama Bi erkek için 4 ay uzun süre değilmi ihtıyacını nasıl karşılıyor o zaman bilemedim tartışmalı gergin dönemler geçirdiyseniz ondan da olablir yada ne bilim doğum dan sonra biz vücut olarak biraz değişiyoruz hemen toparlayamıyoruz kendimizi ondan mı acaba sen yinede bakımına özen göster onada konusunu açma bnce çekirdek aile olarak yaşıyorsanız güzel bişeyler giyip evde oyle takıl umrumda değilmiş bu durum gibi şort gibi mesela benim arkdşım kavga ettikten sonra evde sortla geziyordu yalandan kocasının yanında iş yapıyormuş gibi dolanıyormuş kız haksızda olsa barışıyolar mış zaten 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
4 ay çok uzun bı süre bı erkek için aklıma farklı şeyler geliyo ama sen eşini daha iyi tanırsın acaba farklı bı sebebi olabilir mi 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 385 göst.
9 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 53 göst.
0 oy
10 cevap 104 göst.
0 oy
2 cevap 38 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,490 soru