0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 3haftadir âdetim geçmedi geçen hafta sağlık ocağı na sordum normal dedi yine de kadın doğuma gitmeli miyim (doğumdan sonra 10. Ay çok az oldum 11. Ay hiç olmadım 12. Ay 3 hafta oldu geçmedi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal cnm 1 sene içinde düzene girer ben 1 ay da iki kere olduğumu biliyorum 
tarafından
Doğum yapalı Bir sene oldu cnm
(601 puan) tarafından
Canım bende bu ay içinde 2 kere oldum doğum yapalı 7 ay oldu peki sizdede ara ara kasık ağrısı Olu yor mu
tarafından
Bnmde 1 sene oldu bu ay cnm doğum yapalı biraz zaman alır düzene girmesi
tarafından
Bazen oluyor cnm ağrı
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
3 hafta cok uzun bi süre canim bence kadin doguma git sen
tarafından
Sağlık ocağı ndaki doktor normal dedi
(3,950 puan) tarafından
Kiz neresei normal 3 hafta diyorsun
0 oy
(2,210 puan) tarafından

Benim de öyle valla 5 ay olcak doğum yapalı bugüne kadar hep leke leke oldu bu hafta ayın 11 de normal adet oldum çok şükür derken hağla kesilmedi şuan devam ediyo bende endişe ediyodum dr a gitsem mi diyodum bak sende sorunca sağlık ocağı dr da normal deyince rahatladım  :D sende rahatla bence çünkü 9 ay boyunca hiç adet olmuyoruz ve vücut noldunu şaşırıyo galiba :D

tarafından
Kız doğumdan sonra lekelenme bile olmadı oğlum 10 aylık Ken çok az âdet oldum doğum yapalı 1 sene oldu
(2,210 puan) tarafından
O zaman için rahat emesi için gene gitceksen git dr a ama bence normaldir yumurtalıklar kendini yeniliyo sen resmen 2 seneye yakın adet olmamışsın canım lohusalığı saymazsak
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bende  40 ismin öncede oldum 1 hafta sürdü şuan yine adetliyim ve bugün 10 cu gün 10 gündür devam ediyor bence normal ama yinede bilemedim bir kadın doğumla görüş bide neyle korunuyorsun 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Doğum sonrası düzensizlik oluyor tamam ama 3 hafta da çok uzun bı süre bence sen yine de bı kadın doğum Dr git 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 118 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 182 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hayal perest (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
0 oy
7 cevap 115 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu