0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (317 puan) tarafından
Arkadaşlar 68 ile başladım 64'te durdum Bir haftadır 64'üm ve 3 gündür de iş nedeniyle kahvaltı yapamıyorum ve sadece tek yönlü besleniyorum Ona rağmen 64 de sabit durdum ne yapabilirim Bir öneriniz var mı

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnmde çok duruyor kilom
(317 puan) tarafından
Neden acaba spor da yapmama rağmen sabit durdum
tarafından
Akşam 5 ten sonra yeme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen yine iyisin ben 79 um:(
(317 puan) tarafından
Ama benim zaten fazlalığım yoktu
tarafından
O zaman daha zor kilo verimi cnm
0 oy
(7,379 puan) tarafından
kilon ıyı senin 76 benimde 
(317 puan) tarafından
Siz de mi diyet yapıyorsunuz
(7,379 puan) tarafından
diyet diğil de dikat ediyom bu aralar 79 dan 76 düştüm
(317 puan) tarafından
Dikkat ediyorum da düşmüyor kilo :D
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Direnc kilondasn farklılık olsun diye iki gün falan oruç borcun varsa onları tut yada bir gün biraz fazla ye vücudu şaşırt direnç kilosunu kırmak zordur bir kirarsanda bidaha almazsn geri 
(317 puan) tarafından
Vallahi bugün bu saate kadar tıka basa yedim Ne yalan söyleyeyim ama yarın tekrar sıkı bir şekilde başlayacağım Umarım farkını görürüm Teşekkür ederim
0 oy
(5,943 puan) tarafından
Tiroid değerinize baktırın. Bir de aynı diyet listesiyle gitmeyin. 1 hafta 2 öğün 1 hafta 3 öğün gibi. Diyetisyenler her hafta değiştirir listeyi ki vücut menüye alışmasın
(317 puan) tarafından
Tiroidlerimde bir problem yok diyetisyen eşliğinde kilo veriyorum zaten ama tek bir liste verildi kendi kafama göre Ondan sonraki günler Az kalorili besleniyorum
(5,943 puan) tarafından
Diyetisyen eşime her hafta farklı menü veriyor. Diyetisyene söyleyin bunu direnç kilosu demek ki bu, bunu kırmak için daha sıkı bir şeyler yapmak lazım.
0 oy
(433 puan) tarafından
3 haftadır diyettesin 68 ile başlamışsın ee zaten 4 kilo vermişsin.. son hafta sabit kalmışsın. O da normal bende bir aydır diyetteyim 3 hafta da 4 kilo gitti son bir haftadır veremiyorum. Vücudu şaşırtmak Gerek. Yediğin yemeğin miktarını biraz çoğaltmayı dene.. 
(317 puan) tarafından
Bugün iyi şaşırttım O zaman yürüyüş de yapmadım Yarın tekrar sıkı bir şekilde başlayacağım Siz spor yapıyor musunuz Bir de ne ile besleniyorsunuz tam olarak Benim diyetisyenim sadece bir sayfa derdi diğer günler için kendim uydurup yapıyorum
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Vucudun tek ogun beslendigin icin depolamaya baslamistir kıtlıkdayiz zannediyor sanirim sasirtman lazım vucudunu ve ödem atici caylardan ic bakalım nasil olcak canım
(63 puan) tarafından
Ahhahah kıtlık çok güldüm kix
(317 puan) tarafından
İnan hepsini yapıyorum Bir haftadır bir saatlik yürüyüşü bir buçuk saate de çıkardım
(3,398 puan) tarafından
O tek ögünde cok mu yükleniyorsun canım bence ikiye bole az az ye arada da bol su ic hareket ediyorum diyorsun gider insallah yuruyusun cok faydasini gormustum ben bekarligimda cok kilo almistim yememe dikkat etmeme ragmen sadece yuruyusle eski kiloma cok rahat donmustum 38 bedene kadar düsmustüm simdi gene kilom fazla ama cocukla yuruyus olmuyor araba da hemen sıkılıp aglamaya basliyor gunde 10000 adım atiyordum ben
(3,398 puan) tarafından
Kız ınan kıtlıkta zannediyor vucut ilk basta bana da tuaf gelmisti aslında bir nevi kıtlıktayız herseyi duzenli bir sekilde tüketemiyoruz ortalik cok pahalı en ucuz neyse ona yükleniyoruz
(63 puan) tarafından
Evet ya vallah vücutta alışsın yokluğa hahah :):);)
0 oy
(4,246 puan) tarafından
Çok düşük kalorili beslendiyseniz vücudunuz yağ depolamıştır. 
(317 puan) tarafından
İyi de zaten düşük kalorili beslenmek gerekmiyor mu kilo vermek için düşük kaloride yağ nasıl depolanıyor
(4,246 puan) tarafından
Düşük kalorili diyetler bazal metabolizma hızınızı düşürür. Ayrıca vücut kendini kıtlıkta sanarak yağ depolamaya başlar. Sağlıklı beslenerek vücudunuzun ideal kilosuna ulaşabilirsiniz
(317 puan) tarafından
Sağlıklı besleniyorum aslında fazla kilolu değilim zaten çoğu okuduğum yazılar da yavaş veriliyormuş kilosu az olanlarda
0 oy
(2,731 puan) tarafından
Bu kadar kısa zamanda çok iyi kilo vermişsin zaten bir yerde direnç kilosuna geliyor vücut direnç kilosunda 1 ay bile kaldığımı bilirim ben pes etmeden devam etmen gerekiyor YouTube'dan izleyebilirsin kabak detoksu en çok onunla kırdım direnç kilo mu
(317 puan) tarafından
Kabak detoksunu çok duydum ben de işte ben diyetisyen eşliğinde veriyorum Ama şöyle bir sorun var sadece bir sayfa var diyetisyenin menüsünde
3 litre su da içiyorum ödemim de yok biliyorum
0 oy
(49 puan) tarafından
Direnç kilondasin demekki canım şu anda onu kırmak için detox yap istersen onu bı aşarsan gerisi kolay
(317 puan) tarafından
Detoks yağ için mi ödem için mi acaba
(49 puan) tarafından
Direnç kilonu kırmak için
(317 puan) tarafından
Önerin var mı hangi detoxu yapabilirim
(49 puan) tarafından
Instagram'da zulallemutlugunler var canm hamile kalmadan önce direnç kilomu ordaki bana uygun tariflerden deneyerek geçmiştim ben sende bir bak istersen . Ben sabah aç karınla limonlu sade türk kahvesi ve akşam zencefil shot yapmıştım
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Vücut şuan karar asamasinda yine verecek cnm bende de öyle oluyor duruyor sonra tekrar veriyor vücut kendini o arada hazırlıyor 
(317 puan) tarafından
Bugünlük bir kaçamak yaptım umarım veririm kısa zamanda sabır istiyor Bu diyette
(1,189 puan) tarafından
Olur bazen öyle kaçamaklar kendini çok sikarsan bu sefer birden cogalir kacamaklar yani arada yap bı kacamk içinde kalmasın
0 oy
(194 puan) tarafından
Aynı kiloyla diyete baslamsiz benimde 68 den 64 200 düştüm aç karınla sabahları öyle cikiom öyle de kaldı gotmio daha asagiya
(317 puan) tarafından
Sizin Kaç gün oldu acaba
(194 puan) tarafından
Ben canm bı hafta yaptım sonra bıraktım
(194 puan) tarafından
E baktım daha aşağıya inemiom bari aç kalmiyim dedim gün oluodu gece yemeğini yemeden uyuyordum bide hamile deilsen kaysi form çayı çok işe yarar bak direnç kilonu kırar o ben hamile olduğumu da öğrendim yoksa devam ederdim
(317 puan) tarafından
A onu içiyorum gerçekten harika tadı da hoş günde 2 kere içiyorum ama yeni başladım tabi
(194 puan) tarafından
Aynen ya tadı çok iyi :⁠-⁠D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 127 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
20 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,691 cevap

34,840 kullanıcı

...