0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esim isofixli koltuklara bakiyo. Bı demir kanca eklenip sabitleniyomus diyo. Beni sinir ediyo ya. Bu kadar güvenlik için  önemli bi konuda bana muhalefet ediyo ne deyim sizce akıl verin 

1 cevap

0 oy
(1,533 puan) tarafından
Biz gecen seneler sormustuk isofix yoksa ekliyorlar arabay ama 1-2 bin tl falandi gecen sene bu zaman da ne kadardir bilmiyorum. İsofixsiz koltuk almiatik bizde ama keske almasaymisiz pek guvenli degul
tarafından
Yaa hareket mi ediyo sabit durmuyor mu yerinde? Koltuk parası kadar da isofix dönüşümü mu gerekiyor yani? Onu kastetmiyor eşim kendi sanayide ayarlayacakmis biseyler ben ona kızıyorum
(1,533 puan) tarafından
Eger elinden geliyorsa esinin koltuk dibine kaynakli demirler falan eklerler yani biseyler. İsofixsin tutunacagi kadar kalinlikta bir demir. Ama siz alacaksaniz yine de isofixli koltuk alin ama ek olarak kemerle baglananlar dan olsun. İler de araba degistirirseniz kullanabilesiniz. Biz bilemedik.
Şoyle diyim keskin virajlardan dönerken saga sola. Hani uzun dönüşlerde. Dumduz durmuyor koltuk. Yaninda oturuyorum kizimin tutmasam dizime yatmis olacak. Kemerli ama cok bisey de kurtarmiyor yani sadece icinde coxuk oturmus oluyor. Kazada falan pek guvenilir mi bilmiyorum tartışılır. Ani firen yaptik otoyolda kizim on koltuga kadar vurdu kafasini. Dusun yani. Ama isofix olsa bunlar olmaz. Öne geçip otur rahatca. Ama bu turlu hep yaninda olman gerek
tarafından
Eşimin babası demirciymis kardeşi falan iyi biliyor demir işlerini. Genede kendileri yapınca güvenli olur mu ki
(1,533 puan) tarafından
Bi denesinler canm
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 94 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.