0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Sezeryanla dunyaya gelmiş bir kızım var ardından bir diş gebelik geçirmiştim geç fark edildiği icin sol tüpüm alındı o da tabiki sezeryan şeklinde ameliyat oldu.Bir de 25 gün önce 4 aylık bebegimi kalbi durdugu icin normal doğumla doğurdum.Yeniden gebe kalmak icin 1 sene bedenimi ve psikolojik durumumu toparlamam lazım.Ancak merak ediyorum kaç defa sezeryanla doğum yapabiliriz henüz 29, yaşındayım ve gerçekten zor şeyler atlattım.Anneligi yeniden tatmak istiyorum

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
4. Bebeğime hamileyim hepsi sezeryan ölüm riskim var çok korkuyorum 
(2,618 puan) tarafından
Ne kolay demek korkma  canım Rabbim büyük inşallah bebeklerine bağışlar seni
(2,835 puan) tarafından
Kız Allah korusun
tarafından
Canım korkma Allah in izniyle bisey olmaz benim eltim 6 tane yaptı sezeryan . Maşallah senden benden diri. Hatta birini de 3 aylıkken kaybetti. Yani anlayacağın yeter kinyiyecek lokman olsu  hersey bahane. Sen stres edip te kendine zulüm etme. Allah büyük Rabbım seni de bebeklerine bebeğini de sana bagislasin
tarafından
Amin inşallah canım bende öyle dua ediyorum çocuklarım annesiz kalmasın diye ama yiyecek ekmegim varsa yaşayacak ömrüm çekecek çilem varsa zaten bişey olmaz Allah'ın dediği olur o yüzden korkmuyorum
tarafından
Aynen kuzum Rabbım ömründe ölümün de hayırlısını versin
-Reklam-
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Benim 1kizim var bende sezeryan doğum yaptım 3 biliyorum ben 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
2 defa sezeryan oldum. 3 diye biliyorum sınır ama emin değilim. 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Arkadaşım var mahalleden 5 kez sezeryan doğum yaptı 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
2 kez yaptım. Ama 3.yü kaldıramaz gibi geliyor vücudum
0 oy
(1,461 puan) tarafından
3 ama bı hesatnedyken 4. Hamileliğinde biri gelmişti bebek doğmak üzereydi doktor sordu. 4. Sezeryan dedi . Offf filan dedi doktor. 4. De yapıyorlar ama çok zor oluyormuş 
0 oy
(7,982 puan) tarafından
5 defa diye biliyorum ve gördümde kadın dedi 7 inci cocugum 5 inci sezaryanim
0 oy
tarafından
Normalde sınır 3 dıyolar ama tanıdıgım var 7. cocugunu dogurdu sezeryanla doktorlar artık toparlayamıuoruz karnını demısler 
(3,100 puan) tarafından
Iyi cesaret 7 sesaryen
0 oy
(2,512 puan) tarafından
3 galiba 4 TE risk diyor doktolar 
0 oy
tarafından
Başın sağolsun cnm 

Ben 1 meleğim var 1 de oğlum var 2 sezaryen oldum 5 diye biliyorum ben 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Sezeyan hakkı 3 diye biliyorum ama ben koronadan hastanede yatmıştım hamileyken. Yanımda bı kadın vardı oda koronaydi o 4. bebeğine hamileydi hepsi sezeryan demişti.
0 oy
tarafından
Ben 3 kez öldüm canm. Kendi sinirimi koydum artık gerisi Allah kerim:))
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım benim kuzenim 6 çocuğu karnında Bir oğlum olsun istedi ama kısmet olmadı zayıf olunca 6-7 oluyor ama kilolu olunca en fazla 3
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Hastanede ikinci doğumdayken 5. Doğumu ypana vardı hepsi sezaryenmis halam teyzem 4 doğum yaptı bmnd 3. Ölucak Allah nasip ederse 
0 oy
tarafından
Sezeryan doğumu 4 diyorlar ama benim doktorum 7.kez sezeryan yaptığını da söyledi tabi sıkıntıları fazlaymş ama olmaz diye birşey yok diyor 
0 oy
tarafından
Kuzu ben bu sezeryan olayını çok araştırdım devlet hastahanesi dördüncüsü bile zorla yapıyorlar risk varmış diye ama kendine özel bı doktorun okursa altinciyi bile yapıyormuş 
0 oy
tarafından
6 kadar çıkarıldı fakat 4 sezeryan bile çok riskli düşünsene 4 kere aynı yerine açıldığını onun için ideal gebelik sayısı bence 2
0 oy
tarafından
Yap kız bişey olmaz benim teyzem 4 kez sezeryan yaptı ama 7 yıl arayla ama kuzenim 3 sezeryan yaptı peş peşe 2 yıl arayla 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
0 oy
8 cevap 156 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 359 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Meriim1 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.

381,042 soru