0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından

Hayirli günler arkadaşlar acaba basina gelen varmi diye soruyorum burdaki cogu kisi anne sonucta 

2 bucuk yasinda oglum var hersey 2 yasina girdikten sonra basladi bigub birden kusmaya basladi hemen hastaneye goturduk gitttigimiz hastanede doktor ilgilenmedi bi peribiyotik verdi yolladi kusmasi isali atesi devam etti sehir hastanesine goturduk orda 4 gun boyunca yuksek atesi dusmedi dusmedigi icin menenjitten süpelendiler belinden sivi alindi ama Allaha çok sukur temiz cikti biz 15 gun antibiyotik tedavisi alip taburcu olduk sonra 1 hafta gecti oglum durduk yere ateslendi ilaclari oldugu icin goturmedim 3 gun 38  39 sonra 4 . gun dustu 3 hafta oldu olmadi yine ayni sekilde atesi yukseldi bu sefer acile gotrdum ates dusurucu verdi gonderdi sonra 2 hafta gecti yine aynisi oldu yine gotrdm anbiyotik verdi yolladi zaten acil de ne kadar ilgileniyolarki sonra 2  3 hafta gecmedi yine 4 5 defa bile 1 ay icinde durduk yere atesi 38 39 a kadar yukselio  2 3 gun once yine aynisini yasadik daha dun dustu atesi cok fazla yemek yiyip icen bi cocuk da degil takviye edici gida veryrm emiyo emmeyide kesemedik bi türlü cocuk doktorundan yine randevu aldim pazartesi gotrcem insAllahh iyi bi doktor cikar sansimiza en acile gittigimde idrar tahlili yapildi oda temiz cikmisti kan degerleride temiz cikio ama simdi altina baktim idrarinda hafif bembemsi bi leke var fotograf yuklicem bi bakarmisiniz hic basina gelen varmi  

bide ben de kucuklugumde cok fazla hastanirdim cok sık bademcik enfeksiyonu gecirirdim acaba genetikmi 

bilmyrm ama durduk yere atesinin yukselmesi  bana hic normal gelmiyor 

bide bunyeside alerjik diyo surekli gittimz doktorlar cok uzun oldu hakkinizi helal edin ama malum devlet hastaneleri cok fazla ilglnmyr benim icime cok dert oldu cocugun durduk yere atesinin yukselmesii belki basina gelen vardir diye sordum hayirli gunler arkadaslar

image

3 Cevaplar

0 oy
(193 puan) tarafından
lütfen okuyun arakadaslar
-Reklam-
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun benim kızımda ateşleniyor malesef hic birsebeb yokken ayda bir hastalanmaya devam ediyor 3 yaşında herşeyimiz temiz cıktı cok şükür genetik kanları felan 1 sene uğraştık ankara sami ulus hastanesi ramotoloji bölümü takip ediyor(pafa )diye bir tanımız var bizde bademcikse aldıralım dedik kesin konuşmuyorlar çocukta küçük tek doz dekort

Veriliyor yoksa ateşimiz düşmüyor hic bir şekilde antibiyotik yasak bize malesef kanda crl cok yükseliyor sebepsiz büyüdükçe gececek diyorlar bagışıklıgı güclendirmeye çalışıyoruz atak arası ne kadar acılsa okadar iyi bizim icin
(193 puan) tarafından
yorumun icin tesekkur ederim cnm Rabbim tez vaktitte sıfa versin insAllh evlatlarimiza
0 oy
(1,776 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu olabilir enfeksiyon geçmediği icin sürekli ateslenebilir idrar testi verin bide bol bol su içir canım 
(193 puan) tarafından
tesekkur ederim cnm yorumun icin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
3 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 155 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
2 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruhugencanne.. (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
22 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,870 kullanıcı

...