0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gecen hafta pazar tam carsiya gidicez aradi ee kaan piknige götür bizi dedi neyse tamam dedim sen yanina sadece et almış benim kirmizi et yemediğimi bilir gittim tavuk aldim esim yaptı tavuklari etleri de koyunca cocuklar cok agladu park diye anne biz goturelim etlere bakin iki dk ee bi geldik yakmışlar eti 3 kisilerdi o sira esime baban gelseydi seninle gelmicektim demez mi esim de kızdı bu cuma mevlut okutacak aleyna halımı yıka mutfak dolaplarımi sil dedi tamam hangi gun geleyim dedim farketmez dedi bende pazartesi pazar var zor olur sali olsun dedim pazartesi pazara da gidemedim oglum cok ateslendi bir de oglum krese gidiyor sabah 9 aksam 5 pazartesi gitmedi sali yolladim sali aradim açmadı mesaj attim anne cok hastayim ama batin gelince gelicem nasipse diye ona da cevap yok ne aradi ne sordu neyse dun aksam mesaj atti ee azcik gelin de goriyim diye cevap vermedim bugun esimi aramis mevlut yapicam temizlik lazim aleyna ne zaman geleyim diye soruyor size zaten piknik de kuruldum vs demis. Esimde aleynaya güvenip mi yapıyorsun sen temizligi demis. Bu sefer de hep de karini savun demis simdi de mesaj atmis kayinvalidem dun aksam cagirdim gelmedin bana mi gider yapıyonuz yazmis ustelik ayni mahallede oturmuyoruz aramizda yarim saat var aracla bile. Gitcem yapcam gelcem ogluma yetiscem

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet sana yapiyoruz hayırdır hizmetçi mi tuttun kendine de. Ne ayıp ya. 
tarafından
Ya iyilik cok kotu bir sey onu anladım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kızım aklını başına al sen hizmetçi misin gitme yapma sakın 

tarafından
Ya iyilik yapmak cok kotu bir sey gecen mutfak lavabosu tikanmis ne yaptiysam acamadim dedi gider degisecektir dedim gider al de gel yap dedi onu da yaptım
0 oy
tarafından
Sen kayınvalidenin temizlikçisi misin madem yapamıyo temizlikçi tutsun o zaman senin çocuğun var kendi evini anca toparlıyosundur şuan ben sinir oldum senin kayınvalidene değişik bi kadına benziyo eşin seni savunuyo ama Alalhtan iyiki savunuyo yoksa çok ezilirdin canım bişey yazma bence yoksa onada bişey bulur o kadın
tarafından
Ya inanilmaz sinirimi bozuyor iyilik yapsam da suc oluyor
tarafından
Bence iyilik yapma öyle temizlik filan belliki seni kullanıyo canım tavrını koy oda anlasın neyin ne olduğunu
0 oy
(449 puan) tarafından
Canım sen niye gidip yapıyorsun anlamadım
tarafından
Ne bileyim ya bende mi salaklik var  bilmiyorum
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ayy, aynısından bende de var.. Yaparsın ama bi Allah razı olsun demez.. Allah yardımcın olsun senin de 
0 oy
tarafından
Kaynanan asi stayla gibi onune gelene atar yapiyo hayirdir ahhahah
0 oy
(5,252 puan) tarafından
İşte herkese iyilik yaramıyo ben kaynanamın evini  bile süpürmem bırak halı yıkamayı çünkü onada iyilik yaramaz 
0 oy
(568 puan) tarafından
Bunlar iyilikten anlamaz boşver yapma
0 oy
(7,217 puan) tarafından
Az yede uşak tut diyeydinya 
0 oy
tarafından
Ya gitme sakin yapma az yesinde kendine temizlikci tutsun 
0 oy
tarafından
Kaynananın istediği şu. Kaynanacım geliyim evini temizliyim  ,sağol lütf ettin evini temizleme izin verdin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kız sen dündüz sal..aksın hiç kusura bakma az yesnde hizmetçi tutsun eli ayağı tutuyo sanane onun pislik evinden asla bir daha gitme ha yatalak olur amenna
0 oy
(119,001 puan) tarafından
kafani topla sakin yapma

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 873 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,640 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 347 göst.