0 oy
153 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Arkadaşlar bi süredir rahmimde agrilar vardi bu gun kocam işten gelirken ultrasona gittik kaynanam da oglumla dişardaydi kadinlarla sohbet fln yapiyorlardi kocam evin anahtarini verip bizim birazdan gelicemizi demiş eve geldimizde doktora gitimizi oyrenip kiyameti kopardi benim niye haberim yok cikarken bana soyleseydiniz bana hurmet etmiyorsunuz fln cok şey dedi eşim de biz şimdi akil edip gitik kadinlarin yanda nasil soyleseydim fln dedi kaynanam da gelin doktora gideceyni biliyordu bana soylemedi sen soyleseydin suç sende dedi tartişdilar agrima gitti benimde ben çok şeyimi kocamla paylaširim herzaman sizce hatami etik?

8 Cevaplar

+3 oy
(4,798 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ya Allah aşkına nolur, yalvarırım açın iki kitap okuyun ya. Lütfen ya. Kitabı geçtim elinizde telefon var internet var. Açın birşeyler okuyun ya. Lütfen arkadaşlar lütfen biz çocuk yetiştireceğiz. Gözüm kanadı okurken. 
(709 puan) tarafından
Noktalama işareti sıfır, yazım hataları arşa çıkmış. Hadi hepsini geçtim sohbet yapmak ne demek? +++ Sonsuz artı.
-Reklam-
0 oy
(120,149 puan) tarafından
soylese nolcak soylemese nolcak her *** a maydonoz olmasin oda ona neymis
(40 puan) tarafından
Bilmem soylemek lazimuş
0 oy
(120,149 puan) tarafından
soylese nolcak soylemese nolcak her *** a maydonoz olmasin oda ona neymis
0 oy
(1,265 puan) tarafından

Yav ne alaka her b.ku bilmek zorunda mı eşimde bende demeyiz bir çok şeyi gerek yok..

0 oy
(2,320 puan) tarafından
Kaynana ögrenince ne olucakmiş. Her b.ku bilmek zorunda değiller bırak kudursun boşver
0 oy
(173 puan) tarafından
Bu kaynanalar neden herkesi yönetmeye çalışıyor anlamıyorum
0 oy
(13,907 puan) tarafından
Sı...tığımıda söyleyem mi ? De kesinlikle sen haklısın her şeyi ona söylemek zorunda değilsin ki bundan sonra hiç deme 
(40 puan) tarafından
Ya Allah iylini versin ne guldum bu sozune:)
0 oy
(2,976 puan) tarafından
Lütfen giderken bir daha gene bişey demeyin kudursun shsjsjsksk

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 588 göst.
0 oy
7 cevap 295 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 896 göst.
15 Mart 2023 Moda kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
84 cevap 1,663 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (495 puan) tarafından soruldu

385,621 soru

11,529,736 cevap

35,200 kullanıcı

...