0 oy
84 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
11 haftalık hamiş ler varmı sohbet edelim nasıl gidiyor kızlar

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kizz 12 olduk bugun ama mide bulantim cok var kusucam kusamiyorum anlamadim cok kotuyum cokkkkkk
(30 puan) tarafından
İlaç kullanmıyormusun canım? :( Benim ilaç sayesinde çok şükür azaldı bulantı kusmalarım
tarafından
Evett prilam mi neydi ismi yanlis hatirlamiyorsam aksam yatarken 2 tane ac karinla olan amaa tok ken kullanabilsem keske tokken daha cok midem bulaniyo
(30 puan) tarafından
Doğru hatırlıyorsun prilam ismi bende onu kullanıyorum ilk zamanlar fayda etmiyordu oda ama yeni yeni etmeye başladı. İştah durumun nasıl bende çok iştahsızlık var kiloda verdim inşallah bir an önce açılır şu iştahım çok moralim bozuluyor yiyip içememeye
tarafından
Ay cnm ben ne yesem midem bulaniyo yedigime pisman oluyorum birde agzimda irenc bir tat oluyo surekli cok kotuyum
(30 puan) tarafından
Evet ya bende birçok yemekten tiksindim zaten iştahım sıfır 3 kilo vermişim :(
-Reklam-
0 oy
(644 puan) tarafından
10+3 m mide bulantılarım yeni yeni başlıyor hazimsizligim var ve çok halsiz hissediyorum kendimi
(30 puan) tarafından
Bende çok halsiz bitkin uykulu hasta hissediyorum hiç bi iş yapasım gelmiyor yapacak halimde yok :((
0 oy
tarafından
11+2 olarak burdayım balim
tarafından
ben de 11+2 yim.karninizn alt kismi agriyor mu sizin de
tarafından
Evet bazen
(30 puan) tarafından
Nasıl gidiyor canım hamilelik
0 oy
tarafından
eveeet ben 11+2 yim. ya iki gundur karnimin alt kismi agriyor. ozellikle birazcik da olsa ev isi yaparsam daha cok agriyor. bugun bicak saplanir gibi agrilar oldu dinleniyorum. ve cok korkuyorum. pazartesi gunu doktoruma gidecegim insallah. benim gibi olaniniz var mi? doktorlariniz ne diyor bu duruma kizlar
(30 puan) tarafından
Bende ara ara regl olacak gibi karın ağrısı oluyor canım kontrole gittiğimde doktora sorucam ama genelde normal diyorlar. Doktorlar genelde dinlenme ile geçen ağrılara normal diyor
tarafından
ben de uyuyunca geciyor genelde, egilince is yapinca agriyor, dinlenince geciyor Allah tan. demekki dikkat etmek gerekiyor

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 398 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tuanalina (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
0 oy
7 cevap 242 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Tansugoc (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 425 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu